Pleťová oční maska Le Chaton

Pleťová oční maska Le Charon poskytuje okamžitou úlevu, dodává jemnost a mladistvý vzhled pleti kolem očí a díky praktickému balení, ve formě jednotlivě balených ubrousků, je snadno uskladnitelná a hygienická.

Pleťová oční maska Le Chaton poskytuje okamžitou úlevu, dodává jemnost a mladistvý vzhled pleti kolem očí.

Pleťová oční maska ve formě ubrousků

Díky praktickému balení, ve formě jednotlivě balených ubrousků, je snadno uskladnitelná, hygienická a můžete ji použít kdekoliv. Pleťovou masku můžete použít nejen na oční okolí, ale i na celý obličej.

Oční maska Le Chaton je vhodná pro všechny typy pleti, zejména pro citlivou pleť. Obsahuje sušenou syrovátku z kozího mléka, extrakt z fialové orchideje, mořského planktonu a pomeranče.

Syrovátka z kozího mléka se používá k vyhlazování pokožky, reguluje hodnotu pH a stabilizuje kyselou ochranu pokožky. Syrovátka dokáže pokožku důkladně ale při tom velmi šetrně vyčistit. Syrovátka se využívá nejen na vyhlazování pokožky, ale působí i proti celulitidě.

Stejně, jako je orchidej symbolem krásy, tak extrakt z Orchis mascula (fialová orchidej nebo i vstavač mužský) napomáhá k uchování krásy a zdraví pokožky a tvoří přirozený zdroj energie kožních buněk. Má výrazné zpevňující a zároveň zjemňující účinky a dokonce chrání pokožku před volnými radikály.

Extrakt z pomeranče Vaši pleť rozjasní a oživí Váš pohled. Na pokožku působí detoxikačně, hydratačně, čistí ji a díky Adstringentnímu účinku pokožku stahuje a pomáhá udržet její přirozenou pružnost.

Extrakt z planktonu poskytuje stopové prvky a minerály, detoxikuje pokožku, stimuluje regenerační procesy a zajišťuje okamžitý liftingový účinek.

Výhody oční pleťové masky ve formě ubrousků:

Jak používat pleťovou masku?

Vyberte ubrousek ze sáčku, podélně jej přeložte na třetinu a přiložte na odlíčené a zavřené oči. Nechte působit 15 - 20 minut. Ubrousek můžete použít nejen na okolí očí, ale i na celý obličej.

Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika La Chèvre a Le Chaton je vyrobena z originálních receptur, které využívají vzácné složky kozího mléka a přírodní extrakty z léčivých rostlin a mořských řas. Kosmetika Le Chaton působí v hlubších vrstvách pokožky a zpomaluje stárnutí, La Chèvre obsahuje přírodní mléčné produkty, na pleť působí uklidňujícím dojmem a chrání pokožku před poškozením.

Obsah balení:

1 sáček obsahuje 1 vlhčený ubrousek.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.