Prostatae - Prostata

Prostatae je určený na omezení nebo odstranění projevů ve spojení s prostatou. Mezi hlavní patří příznaky z útlaku - nutnost tlačit, nebo přerušovaný proud moči, nebo příznaky z dráždění - pocit na močení, pocit nevyprázdněného měchýře a noční vstávání. Užívání Prostatae se doporučuje minimálně p


Tento produkt je momentálně nedostupný, pro více informací nás kontaktujte.

V balení pro Prostatae je 60 kapslí

Proč užívat Prostatae?

Prostatae - prostata

Prostatae je určený na omezení nebo odstranění projevů ve spojení s prostatou. Mezi hlavní patří příznaky z útlaku - nutnost tlačit, nebo přerušovaný proud moči, nebo příznaky z dráždění - pocit na močení, pocit nevyprázdněného měchýře a noční vstávání. Užívání Prostatae se doporučuje minimálně po dobu 3-4 měsíců, nástup účinku je pozvolný (3-4 týdny).

Prostatae pomáhá mužům:

Hlavní účinné látky prostatea

Vrbovka malokvětá

prostatea - vrbovka malokvetaVrbovka malokvětá je bylinka pro muže, spíše těch starších, kteří mají problémy s prostatou a nemohou močit. Nemoc se nejprve začíná tak, že zvětšující se prostata dráždí sliznici močového měchýře a postižený musí chodit často močit. Po dalším zvětšení prostaty dochází k zúžení močové trubice, moč už odchází velmi slabým proudem nebo pouze po kapkách. Tím, že moč dostatečně rychle neodchází z močového měchýře, dochází k jeho zánětu, který se může snadno přenést i na ledviny.

Vrbovka malokvětá obsahuje několik biologicky aktivních sloučenin ale i fytosteroly, které tlumí účinnost mužského testosteronu. A při nedostatku testosteronu se prostata přestává zvětšovat a také se zpomaluje růst nádorových buněk při rakovině prostaty. Mužům s rakovinou prostaty jsou podávány ženské pohlavní hormony, které přímo tlumí účinek testosteronů a tím za omezuje růst prostatického nádoru. Podobně účinkuje i vrbovka malokvětá.

Selen

Selen v organismu je zabudován do celé řady životně důležitých bílkovin, které se nazývají selenoproteíny. Dosud se identifikovalo pětadvacet selenoproteínov, přičemž patří: i) peroxidázy, které mají významné protizánětlivé vlastnosti a chrání buněčné membrány před poškozováním volnými radikální, deiodinázy, které se zapojují do produkce štítné žlázy hormonu a bílkoviny podílející se na reprodukci a obnově DNA. Selen ma příznivý vliv na plodnosť mužů.

Vitamin E

prostatea vitamin EVitamin E je nezbytný pro ochranu buněk a jako antioxidant, je odpovědný za normální růst a vývin svalů, funkci krevního oběhu, nervového a zažívacího systému.

Biochemická funkce vitaminu E:

Doporučené denní množství Vitaminu E podle směrnice EU z roku 1990 pro příjem potravinami: 10 mg / den Kuřákům se doporučuje dvojnásobné množství.

Jednotlivé složky přípravku se svým působením vhodně doplňují. Standardizovaný extrakt z plodů Vrbovky malokvěté obsahuje převážně volné i esterifikované mastné kyseliny, dále steroly, které se podílejí na prospěšných účincích

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.