Reishi + cordyceps 60tbl

Doplněk stravy významně přispívá ke zlepšení imunity a také má i protirakovinné a protinádorové účinky. V asijských zemích je vysoce hodnocen u pacientů, kteří trpí cukrovkou, vysokým krevním tlakem, problémy se srdcem atd. Jeho blahodárné účinky na lidský organismus jsou nesporné a pozorovatelné již po 4 měsících pravidelného užívání.

Co je Reishi & Cordyceps?

Jde o kombinaci prášků získávaných drcením buněčných stěn houby Reishi a prášků kvašené houby Cordyceps Sinesis Mycelium. Kapsle obsahují i jiné léčivé bylinné složky, které však nejsou uvedeny na štítku, protože jsou patentově chráněny výrobcem.

Houba Cordyceps je jedinečná v tom, že zastupuje faunu i flóru najednou. V zimě je to houba, která během léta parazituje na housence, kterou postupně zevnitř ničí. Zachovává však její chitinový obal neporušený a postupně ji vyplňuje. Housenka, na které cordyceps parazituje, má extrémní schopnost přežití. Žije ve výškách zhruba 3500 m n.m., kde snáší dlouhodobé hladovění, chlad a nedostatek kyslíku, přičemž se živí kořeny vysokohorských rostlin. Tělo cordycepsu je díky tomu bohaté na živiny a specifické enzymy.

V Číně je již více než 5000 let používána v tradiční medicíně jako "prodlužovač života" Cordyceps je pro upevňování zdraví a zvýšení odolnosti organismu stejně známá jako ženšen nebo jelení parůžky.

Cordyceps nemá žádné toxické či nežádoucí účinky, proto se používá jako doplněk při léčbě různých onemocnění, ale také jako prevence.

Houba Reishi nebo také Ling Zhi (Gano-derma lucidum) znamená "božská houba nesmrtelnosti". Stejně jako cordyceps, i ona je v tradiční čínské, ale i japonské medicíně používána již několik tisíciletí. Reishi je nejstarší houba používaná v medicíně. Obsahuje všech osm esenciálních aminokyselin, které jsou stavebním materiálem tělesných bílkovin, z nichž si organizmus vytváří svalstvo.

Reishi je uctívána jako jedna z nejvzácnějších a nejužitečnějších rostlin v přírodě.

Jaké účinky lze očekávat?

Houba Reishi je symbolem "dlouhověkosti, krásy a bohatství" pro její pozitivní účinky:

Cordyceps, "zázračné boží dílo" má také široké spektrum použití:

Pro koho je doplněk vhodný?

Pro zdravé lidí, kteří si chtějí udržet fit kondici dlouhodobě. Pro starší lidi, nemocné, po rekonvalescenci závažných onemocnění.

Složení Reishi & Cordyceps:

V balení je 60 tablet. 1 tableta obsahuje 300 mg prášku, z toho 57 % tvoří prášek fermentované Cordyceps Sines Mycelium a 43 % houba Reishi.

Dávkování Reishi & Cordyceps:

1 tableta 1x denně před nebo po jídle.

Doporučenou denní dávku nepřekračujte. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Upozornění:
Tato tvrzení nebyla ohodnocena Státním ústavem pro kontrolu léčiv a potravin, protože produkt není určen k diagnostice, léčbě a prevenci nemocí.

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví SR, číslo OHVBPKV/5738/2010/Ht.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.