Renew Skin Expert 7v1 - žehlička na obličej

Žehlička na pleť se 7 ošetřeními pleti a patentem chráněnou BIOwave technologií dokáže zvrátit příznaky stárnutí a je vhodná pro všechny typy a barvy pleti v každém věku.

K žehličce na obličej Renew Skin Expert 7v1 dostanete Ultrazvukový gel jako dárek.

Nevyznáte se v jednotlivých funkcích žehliček na obličej? Už ani nemusíte. Žehlička na pleť Renew Skin Expert 7v1 disponuje 7 ošetřeními, přičemž každé z nich má naprogramované funkce a délku ošetření.

7 ošetření v 1 přístroji:

  1. čištění pleti,
  2. hloubkové čištění pleti,
  3. výživa pleti,
  4. hloubková výživa pleti,
  5. bělení a regenerace pokožky,
  6. ošetření proti akné,
  7. lifting pleti.

Žehlička na obličej Renew Skin Expert 7v1 pracuje na revoluční a patentem chráněné BIOwave technologií, která zaměřuje 4 nízko-energetické paprsky hluboko do pokožky podobně jako laserové světlo.

Vědecky a klinicky prokázáno, že přináší skutečné, měřitelné a dlouhodobé výsledky. Fotonová funkce s BIOwave technologií stimuluje aktivity pokožky, stahuje kolagenová vlákna a stimuluje produkci nového kolagenu. Pokožka je napnutější, pružnější, jemné linky a vrásky jsou výrazně zredukovány.

Jednoduše řečeno, BIOwave technologie dokáže zvrátit příznaky stárnutí a funguje pro všechny typy a barvy pleti.

Účinky galvanické žehličky na pleť:

Měření v klinické studii ukázala snížení jemných vrásek o 30 a hlubších vrásek o 16 procent do 6 týdnů. Výsledky se liší podle jednotlivce, individuálního stavu pokožky a dle používaných kosmetických přípravků.

Abyste těchto výsledků dosáhli i vy, je třeba používat přístroj pravidelně s vhodnými kosmetickými produkty. Kosmetické produkty si vyberte podle vašeho typu pleti a množství aktivních látek.

Jednoduché ovládání díky naprogramovaným funkcím

Žehlička na pleť Renew Skin Expert má mimořádně jednoduché ovládání. Všechny funkce jsou zkombinovány do 7 ošetření. Vy si jen vyberete typ ošetření.

Každé ošetření pleti vyžaduje nejen použití jiné funkce, ale také jiný čas. Proto se automaticky změní i délka ošetření na časovači. Například ošetření facelifting trvá 15 minut, ale rychlé čištění pleti minut jen 5.

Ošetření pleti ultrazvukem

Ultrazvukové vlny dokáží proniknout do hloubky pokožky, kde zvyšují teplotu okolní tkáně. Vyšší teplota podporuje okysličování buněk, stimuluje tvorbu kolagenu a napomáhá vylučování odpadních produktů ven z pokožky.

Ultrazvuk má na pokožku i antibakteriální a očistný účinek. Stimuluje cirkulaci krve, vyhlazuje vrásky, zjemňuje poškození pokožky a také dokáže odstranit pigmentové skvrny a zarudnutí.

Podle vědeckého výzkumu je procento přenesených ultrazvukových vln vzduchem 0. Ale více než 80 % vln dokáže přenést do pokožky vodivý ultrazvukový gel. A proto od nás tento gel dostanete jako dárek.

Galvanická funkce v žehličce na pleť

Proces čištění pokožky pomocí galvanické funkce začíná tehdy, když negativně nabité ionty přitáhnou toxiny a připraví je na odstranění z pokožky. Návazně na to je pozitivní ionty dostanou ven z pokožky.

Galvanická funkce s kladnými a zápornými ionty dokáže víc, než jen pokožku hloubkově vyčistit. Zvyšuje okysličování buněk a cirkulaci, které pozitivně ovlivňují zdraví buněk, pomáhá odstranit poškození způsobené volnými radikály a díky tomu zmírnit a zastavit příznaky předčasného stárnutí.

Fotonová funkce

Červené světlo

Pravidelné ošetřování pleti červeným světlem podporuje tvorbu kolagenu a snižuje výskyt jemných linií a vrásek. Poškozenou pokožku stáhne, zpevní a opraví. Červené světlo se v kosmetice používá i na sjednocení tónu pokožky.

Zelené světlo

Zelené světlo zklidňuje a vyvažuje tón pleti, stimuluje a koriguje tvorbou melaninu - zabraňuje tvorbě pigmentových skvrn a redukuje vzniklé pigmentové skvrny. Ošetření zeleným světlem je ideální pro zesvětlení a vyrovnání tónu pleti, na uklidnění a stimulaci lymfatického systému.

Modré světlo

Modré světlo má antibakteriální a protizánětlivé účinky v pokožce. Používá se při léčbě akné, protože dokáže efektivně zabíjet bakterie uvnitř pokožky, díky čemuž snižuje zánět a brání tvorbě akné a pupínků.

Žluté světlo

Žluté světlo zmírňuje podráždění pokožky a zaměřuje se na zvýšení její obranyschopnosti. Stimuluje lymfatický a nervový systém, zbavuje pokožku toxinů a stimuluje krevní oběh. Toto ošetření je vhodné pro citlivou a oteklou pokožku.

Face Lifting & Face Slimming

Ošetření Face Lifting a Face Slimming v žehličce na obličej Renew Skin Expert se zaměřuje na hloubkovou výživu. Bylo speciálně navrženo pro podporu cirkulace a na celkové zlepšení zdraví pokožky.

Díky tomuto ošetření proniknou aktivní látky z kosmetických produktů do pokožky snadněji a dostanou se i do hlubších vrstev. Obnova a regenerace pokožky neproběhne jen na jejím povrchu, ale změny začnou zevnitř.

Žehlička na obličej Renew Skin Expert je určena pouze pro domácí použití a pouze pro kosmetické účely, přístroj neslouží k léčení jakéhokoliv zdravotního stavu nebo nemoci.

Specifikace přístroje

Váha: 181 g (přístroj bez baterie), 195 g (přístroj s baterií)Velikost: 55 x 185 x 55 mm Pracovní prostředí: 5 - 40 ° C Zdroj: Vstup: AC100-240 V 50 / 60 Hz, Výstup: DC5V 1A Li-ion baterie s kapacitou 3.7 V / 1100 mAh (pro nabíjecí model) Doba nabíjení: cca 3 hodiny pro přístroj s baterií Bezpečnost: zdroj je klasifikován jako Class II-double insulation / Třída II- dvojitá izolace

Přístroj je určen POUZE pro domácí použití.

Diskuse

eliska950: Jaký je, prosím, výkon žehličky a jaká je její cena, děkuji.

reaguj

sgpa: Kolik stojí tato galvanicka žehlička, prosím?

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.