Retinol denní krém DEVEE

Denní krém s retinolem a ochranným faktorem 15 působí proti vráskám, stimuluje tvorbu kolagenu v pleti a stará se o výměnu starých kožních buněk za nové.

DEVEE Retinol denní krém proti vráskám obsahuje kombinaci aktivních látek, které odstraňují staré kožní buňky, podporují tvorbu nových a zmenšují rozšířené póry.

Denní krém s retinolem podporuje tvorbu kolagenu, dodává pleti svěžest, vlhkost a pružnost. Zároveň poskytuje pleti ochranu před UV zářením - SPF15, které na pokožce zanechává nežádoucí stopy stárnutí. Denní krém DEVEE Retinol řeší problémy se stárnutím pleti.

Proč používat denní krém s retinolem:

DEVEE Retinol denní krém chrání pokožku před slunečním zářením a dalšími nepříznivými vlivy počasí během celého dne a zevnitř zajišťuje pokožce dostatečnou hydrataci a výživu. Výsledek je viditelný již po pár dnech používání. Pleť je jasná, rozzářená, svěží a mladistvá.

Aktivní látky:

Retinol - Pro Retinol Vitanol Bio a retinyl palmitát

Retinol je derivát vitaminu A, který potřebuje pokožka pro růst a funkci buněk. Čistý Retinol citlivě reaguje na teplo, světlo a kyslík, ve vyšší koncentraci může způsobit podráždění pokožky, proto se v kosmetickém průmyslu používají jeho deriváty - Pro Retinol Vitanol Bio a retinyl palmitát.

Složky denního krému s retinolem jsou vysoce účinné - chrání pokožku před stárnutím a udržují její mladistvý vzhled. Už po 28 dnech používání jsou výsledky viditelné. Dostatek vitamínu A v pleti aktivuje ochablé buňky, které následně začnou vytvářet nový kolagen. Pleť je mladší, hladší a zároveň chráněna před UV zářením.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová se v kosmetickém průmyslu využívá na hydratování a vyživování kolagenu v pleti, který je odpovědný za elasticitu a pevnost. Tvorba kyseliny hyaluronové v organismu s přibývajícím věkem klesá, proto je třeba ji doplňovat zvenčí. Kromě příznivého účinku na pleť zamezuje tvorbě strií, podporuje obnovu kožních buněk a sjednocuje barvu pleti, čímž brání vzniku stařeckých skvrn.

Vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselina hyaluronová vniká do pokožky v jejích různých vrstvách. Větší molekuly dodají potřebnou vlhkost kolagenu ve svrchních vrstvách pokožky. Menší molekuly kyseliny hyaluronové se dostanou až do hlubších vrstev, kde vytvoří zásobu vlhkosti pro kolagen. Pleť je takto dostatečně hydratovaná na delší dobu.

Vitamín E

Antioxidační funkce vitamínu E pomáhá zachovat pleť svěží, zlepšuje její strukturu a působí jako prevence proti pigmentovým skvrnám. Podporuje přirozenou regeneraci pokožky, podporuje obranyschopnost pleti před vlivy z vnějšího prostředí a zároveň zvyšuje ochranný faktor opalovacích prostředků.

Použití: aplikujte každé ráno na vyčištěnou pleť.

Množství: 30 ml

Výrobce: DEVEE - německý výrobce luxusní kosmetiky

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.