Retinol denní + noční + maska

RETINOL + Mg je silný nástroj v boji proti vráskám souvisejících s věkem. Retinol - urychluje obnovu buněk, vyhlazuje a redukuje vrásky. Hořčík (Mg) - uvolňuje obličejové svaly a posiluje podpurná vlákna kůže.


Tento produkt je momentálně nedostupný, pro více informací nás kontaktujte.

RETINOL + Mg je silný nástroj v boji proti vráskám souvisejících s věkem. Retinol - urychluje obnovu buněk, vyhlazuje a redukuje vrásky. Hořčík (Mg) - uvolňuje obličejové svaly a posiluje podpurná vlákna kůže.

Retinol + Mg denní krém 45 ml

Denni krem retinol + mgDenní krém Retinol + Mg dokonale chrání pokožku před škodlivými vlivy, špatným počasím v zimě, před slunečními paprsky v létě. Vrásky vyhlazuje nejen povrchové, ale svou vypínací funkci má do hloubky. Zvyšuje pružnost pleti, má silný liftingový účinek.

 

 

Retinol + Mg noční krém 45 ml

Nocni krem retinol + mgNoční krém s obsahem retinolu a hořčíku reaktivuje mladistvý vzhled. Retinol podporuje buněčnou přeměnu a obnovu buněk, tvorbu kolagenu a pomáhá zvyšovat pružnost pleti. Noční krém Retinol vyživuje pleť do hloubky , výživa se do pleti uvolňuje postupně během celé noci. Noční krém Retinol obnovuje zářivější vzhled pleti a její rovnoměrný tón.

 

Retinol + Mg maska 100 ml

Denni krem retinol + mgVysoce účinná maska Retinol +Mg má dvojí intenzivní účinek na pleť. Pomáhá redukovat vrásky a má silný liftingový efekt. Liftingová maska znásobí užívání denního a nočního krému stejné řady. Používejte 2x týdně večer. Výsledek je viditelný ihned po aplikaci.

 

 

Retinol

Retinol je čistá a zároveň nejsilnější forma vitamínu A, která hraje důležitou roli při vytváření struktury pokožky. Již léta je součástí anti-aging kosmetiky. (nově vzniklá medicínská specializace, jejímž cílem je dosáhnout co nejlepšího možného zdravotního stavu a zároveň zbrždění procesu stárnutí organismu. Tato medicína omlazuje lidský organismus zevnitř i navenek a zabývá se také drobnými nuancemi a problémy, které se v rámci klasické medicíny vůbec neřeší.)

Tento super vitamin proniká hluboko do pokožky a patří mezi nejlepší v navození omlazujících účinků. Díky vysokému obsahu účinných vitamínů stimuluje produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové, což vede k zásadní redukci všech vrásek bez ohledu na jejich stádium.

 

Účinky:

Hlavní účinné složky:

Diskuse

arianpp15: Mam zaujem o krem retinol aka je cena a ako si ho objednať

dixo.cz: Dobrý den, tento produkt již není skladem :). Přejeme příjemný den

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.