Slimming 4v1 - ultrazvuková liposukce

Slimming 4v1 na zpevnění obličeje i těla i proti celulitidě. Hlavice přístroje je uzpůsobena k ošetřování větších ploch na těle, jako je bříško, zadeček nebo stehna.

Cena bez DPH ... 2 325 Kč
Cena s DPH ....... 2 790 Kč

Koupit

Poštovné od 0 Kč

Není skladem.
Dodání do 2 týdnů

Slimming 4v1 si poradí nejen s ochablou pokožkou, ale i s celulitidou, a to díky efektivním metodám fyzioterapie:

  1. Ultrazvuková terapie
  2. Galvanická terapie - pozitivní i negativní ionty galvanické terapie
  3. Světelná funkce - modré, zelené, žluté a červené světlo.

K přistroji Slimming 4v1 zdarma získáte ACG gel proti celulitidě. ACG gel je velmi účinný a šetrný kosmetický přípravek v boji proti celulitidě. Kapsaicin zajišťuje lepší prokrvení postižených oblastí a tedy i zvýšený metabolismus pokožky.

Účinky přístroje: 

Ultrazvuková terapie

Ultrazvuková vibrace o výkonu 1MHz vyvolává v pokožce tři reakce potřebné pro stimulaci, pohyb a regeneraci buněk: mechanické reakce, tepelné reakce a chemické reakce. Díky těmto reakcím patří ultrazvuková vibrace mezi nejvhodnější a nejefektivnější metody péče o pokožku. Ultrazvuková vibrace dokáže zahřát organismus až o 1 º C, podporuje metabolismus a vstřebávání výživných látek, obnovuje krevní destičky a krevní tkáň. Také pomáhá odbourávat škodlivé látky z těla a podkožních vrstev, což má velký vliv na odstraňování celulitidy a hubnutí.

Galvanická terapie

Jde o běžnou metodu, která se již dlouhá léta používá v nemocnicích a na klinikách krásy. Galvanická terapie pomocí kladně nebo záporně nabitých iontů vytváří slabé elektrické pole mezi kůží a podkožní oblastí, dočasně boří ochrannou kožní vrstvu, odstraňuje nečistoty z pórů, zvláčňuje pleť, zbavuje akné a vyhlazuje vrásky.

Pozitivně nabité ionty vytvářejí v organismu zásaditou reakci, díky čemuž posilují vlákniny v těle, ulevují načervené pokožce a mohou mít uklidňující vliv na nervy. Negativně nabité ionty vytvářejí alkalickou reakci, která stimuluje nervovou soustavu, pomáhá mikrocirkulaci krve, zjemňuje a zpevňuje pokožku.

Světelná terapie

Tento multifunkční přístroj na vrásky i hubnutí Slimming 4v1 disponuje 36 LED diodami s červeným, zeleným a modrým světlem, které pomáhají při léčbě různých kožních problémůjako je akné, leukoderma, stopy po nadměrném slunění, k urychlení zotavení po operacích, ale i na omlazení a oživení pokožky, či vyhlazení vrásek. Světlo se dostává hluboko do pokožky, kde povzbuzuje dělení buněk a růstový faktor, snižuje riziko zánětů a zvyšuje schopnost uzdravení.

 

Vhodný kosmetický přípravek

Před ošetřením těla a tváře je důležité vybrat si vhodný přípravek. Kosmetický přípravek je nejen důležitým prostředkem, který přenáší ultrazvukové vlny a ionty, ale je také důležitým prvkem, který se stará o výživu vaší pokožky a zrychluje požadovaný účinek. K ošetření těla doporučujeme používat ultrazvukový gel.

Obsah balení:

Specifikace:

Vstupní napětí: AC 100 - 240V, 50/60Hz
Výstupní napětí: DC 15V, 0.4A
Rozměry: 235x75x55mm
Hmotnost: 235 g
Ultrazvuková frekvence: 1Mhz, cca +-5%

Diskuse

zahourova: Dobrý den man dotaz.Mohu používat světelnou terapii bez použití tělu?

reaguj

Žahourová Zdeňka: Mohu používat světelnou terapii bez použití gelu?

dixo.cz: Dobrý den, světelnou terapii můžete používat bez gelu. Přejeme hezký den

reaguj

Žahourová Zdeňka: Dobrý den,fa se používat ultrazvuk,galvanická a světelná terapie zároveň?Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, ano, tyto funkce můžete používat najednou. Přejeme hezký den.

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.