Sprej na formování postavy

Wellmaxx Shape tělový sprej na formování postavy a odstranění celulitidy pokožce zajistí intenzivní hydratační péči s anti-aging účinky.

Tělový sprej na hubnutí, tvarování postavy a odstranění celulitidy.

Wellmaxx Shape tělový sprej kromě formování postavy a odstranění celulitidy dodává pokožce intenzivní péči s hydratačními a anti-aging účinky. Zlepšuje stav pleti a její elasticitu, hýčká ji dokonalými ingrediencemi.

Proč si vybrat Wellmaxx Shape tělový sprej?

Aktivní látky

Kofein - pomáhá eliminovat tuk a brání dalšímu usazování, modeluje kontury těla, zvyšuje pružnost pokožky, zrychluje metabolismus a cirkulaci krve, odstraňuje zadržovanou vodu a toxiny.

Pheohydran - patentovaná formule z mořských chaluh, extraktu z chlorelly a mořské vody udržuje pokožku dlouhodobě hydratovanou, pružnou a zlepšuje její kvalitu. Mořské řasy odbourávají tuk, působí proti celulitidě a podporují metabolismus.

Frescolát - příjemně chladivá patentovaná formule stimuluje buněčný metabolismus.

Proteasyl - polypeptid z extraktu hrášku podporuje tvorbu kolagenových a elastinových vláken, čímž upevňuje strukturu pleti a zvyšuje elasticitu.

D-panthenol - podporuje regeneraci pokožky, zlepšuje metabolismus a výživu pleti, působí proti stárnutí.

Produkty Wellmaxx Shape

Klíčem k mladistvému vzhledu, který vyzařuje zevnitř, je vždy kombinace několika faktorů. Zahrnují zdravou rovnováhu v pracovním životě, který vám umožňuje dopřát si dostatečný odpočinek a spánek, ale i aktivity, které vám zlepší metabolismus. Proto je Wellmaxx Shape ideálním partnerem na hubnutí. Jedná se o kosmetickou péči, která systematicky tvaruje a zpevňuje postavu a zjemňuje pleť.

Produkty od společnosti Wellmaxx byly speciálně vyvinuty na odstranění celulitidy, redukci problémových partií a zpevnění pokožky na těle. Aktivní formule kombinují rostlinné extrakty a vytvářejí tajný recept pro dokonalou postavu.

Množství: 200 ml

Výrobce: Wellmaxx

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.