Tělové mléko pro tvarování postavy - denní

Zatočte s celulitidou a získejte pevnější, pružnější a hladší pokožku. Wellmaxx Shape zpevní a vyhladí kontury pokožky. Patentované aktivní látky s chladícím efektem viditelně zlepšují strukturu pokožky.

Tělový krém Wellmaxx Shape s anticelulitidním účinkem na formování postavy.

Aktivní látky v denním krému na tělo Wellmaxx Shape zlepšují distribuci vody v pokožce, pomáhají odstraňovat přebytečnou vodu v tkáni, díky čemuž se kůže stává pevnější, pružnější a hladší. Další speciální patentované ingredience účinkují proti celulitidě.

Lipolytický účinek látek pomáhá odbourat tukové buňky v kůži, viditelné projevy celulitidy se výrazně zmenší a spouští se detoxikační proces kůže.

Elastická, hydratovaná a regenerovaná pokožka je jen prvním viditelným účinkem tohoto přípravku. Zmírnění projevů celulitidy, pevnější a pružnější pokožka a její výrazně lepší struktura jsou dalšími plusy.

Aktivní látky:

ISOCELL slim

Komplex látek, jejichž hlavní složkou je kofein. Spolu s fosfolipidy proniká do pokožky a aktivuje enzym, který štěpí tukové buňky. Pomerančová kůra se tak stane minulostí. Navíc fosfolipidy dodají pokožce vlhkost, jemnost a vyhladí ji.

BodyFat

Třístupňový komplex Glaucin v kombinaci s kofeinem podporuje vyprázdnění tukových buněk. Glaucin následně prázdné tukové buňky přemění na buňky podobné kožní tkáni, čímž se podpoří tvorba nového kolagenu. Zároveň se zlepší distribuce vody v pokožce a přebytečná voda se vyloučí.

Questice Plus

Směs látek, které jsou zodpovědné za dlouhotrvající chladící efekt tělového mléka.

Použití

Ráno po osprchování naneste mléko na problematická místa a vmasírujte do pokožky. V kombinaci s nočním krémem na tvarování postavy se žádaný efekt dostaví rychleji. Oba produkty mají 24 hodinový intenzivní účinek, který tvaruje postavu a vyhlazuje kontury pokožky.

Množství: 200 ml

Výrobce: Wellmaxx

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.