DEVEE Tělové mléko s kyselinou hyaluronovou

Tělové mléko DEVEE hyaluron je lehké a krémové s jemnou vůní. Na pokožce zanechává příjemný sametový pocit. Pokožku nezatěžuje, snadno se vstřebává a nezanechává mastný film.

Díky vysokému obsahu kyseliny hyaluronové vyživuje pokožku do hloubky, regeneruje a udržuje v ní vlhkost. DEVEE hydratační tělové mléko dále obsahuje makadamový olej a vitamin E.

Jak působí tělové mléko DEVEE na pokožku?

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová se stala nepostradatelným pomocníkem a malým zázrakem v omlazování pokožky. Zmírňuje vnější a vnitřní vlivy, které negativně působí na pokožku. Kolem 30-tky se v pokožce množství kyseliny hyaluronové snižuje, následkem čehož dochází k ochabování pleti, ztrátě vlhkosti až k předčasnému stárnutí pokožky, proto je důležité doplňovat kyselinu hyaluronovou zvenčí.

Makadamový olej

Vysokou účinnost makadamového oleje zaručuje jeho struktura, která je neobyčejně podobná kožnímu tuku. Makadamový olej přirozeně chrání pokožku před horkem a UV zářením, ochraňuje buňky před poškozením, zjemňuje a zvlhčuje pokožku. Používá se nejen v kosmetice, ale pozitivně ovlivňuje celkové zdraví organismu.

Vitamín E

V kosmetice se vitamin E používá proti stárnutí pokožky, protože zlepšuje její strukturu, zajišťuje pokožce elasticitu, vyhlazuje vrásky a chrání pleť před vznikem stařeckých skvrn. Podporuje přirozenou regeneraci a obranyschopnost. V dermatologii si vitamin E našel uplatnění při léčbě zánětů a na zacelení povrchových ran, jizev a strií.

Tělové mléko DEVEE je vhodné pro všechny typy pokožky a pro každodenní používání. Mimořádné účinky jsou dosaženy na suché pokožce, protože pomáhá budovat přirozený ochranný film.

DEVEE je mezinárodně chráněná značka luxusní a kvalitní kosmetiky.
Tělové mléko DEVEE je vyrobeno v Německu.

Množství: 200 ml

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.