Ultrazvuková špachtle na čištění pokožky

Ultrazvuková špachtle s galvanickou funkcí. Tento jedinečný přístroj spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky, ale i face-liftingu.

Cena bez DPH ... 1 271 Kč
Cena s DPH ....... 1 525 Kč

krasa.cz:
Koupit
parfemy.cz:
Koupit
alza.cz:
Koupit
mall.cz:
Koupit

Ultrazvuková špachtle s galvanickou funkcí

Nová ultrazvuková špachtle s galvanickou funkci spojuje dvě profesionální ošetření. Na jedné straně hloubkově čistí pokožku a odstraňuje odumřelé buňky a na druhé straně vyhlazuje vrásky, zmenšuje póry a léčí pigmentové skvrny.

10 důvodů proč si vybrat ultrazvukovou špachtli s galvanickou funkcí

  1. odstraňuje odumřelou a zrohovatělou pokožku,
  2. hloubkově čistí pokožku,
  3. působí jako peeling,
  4. reguluje činnost mazových žláz,
  5. vyhlazuje vrásky,
  6. pokožku ozdravuje a rozjasňuje,
  7. reguluje tvorbu melaninu, čímž vyběluje pokožku,
  8. podporuje krevní oběh a lymfatický systém,
  9. působí i proti akné,
  10. urychluje vstřebávání výživných látek a zvyšuje jejich účinek.

2 v 1 - Peeling a Lifting

Peelingové ošetření s ultrazvukovými vlnami má lehký exfoliační účinek, odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty zevnitř kůže. Pokožka je okamžitě hladší a jemnější.

Liftingové ošetření využívá vysokofrekvenční ultrazvuk a galvanickou funkci na vtlačování výživných látek do kůže s cílem zlepšit jejich účinek, vyhladí jemné linky i hlubší vrásky.

Co je ultrazvuková špachtle?

Ultrazvukové špachtle jsou v některých státech tak běžné, jako u nás odličovací tampóny. Čepelí je nerezový nůž, který osciluje a jemně klouže po povrchu pokožky, čímž bezbolestně odstraňuje odumřelé kožní buňky.

Jemné vibrace uvolňují přebytečný maz, špínu a buněčný odpad hluboko uložený v pokožce. Pleť bude nejen jemnější, ale především zdravější.

Ultrazvuková špachtle s galvanickou funkcí nejenže hloubkově čistí pleť, ale i vtlačuje výživné látky do hlubších vrstev pokožky, čímž se několikanásobně zvyšuje jejich účinek.

Ultrazvuk nejen na čištění pokožky

Ultrazvukové čištění pleti je nejzákladnějším a nejběžnějším ošetřením v rámci hloubkového pročištění pokožky v kosmetických salónech. Ultrazvukové vlny pronikají do hlubších vrstev pokožky, kde uvolňují maz, černé tečky a nahromaděnou špínu. Po proniknutí do pokožky zvyšují ultrazvukové vlny teplotu okolní tkáně, čímž se zlepšuje okysličování buněk a stimuluje tvorba kolagenu. Ošetření ultrazvukem působí i proti akné, protože má antibakteriální účinky.

Galvanická funkce

Ionty galvanické funkce čistí pokožku od nečistot, které způsobují matný a mdlý vzhled. Ionty přitahují usazené toxiny v hlubších vrstvách a připravují je na odstranění.

Kromě důkladného čištění pokožky, kladné a záporné ionty zlepšují okysličování a cirkulaci, které podporují zdraví buněk, pomáhají odvrátit poškození volnými radikály a bojují proti předčasnému stárnutí.

Jak ošetřovat pleť ultrazvukovou špachtlí?

1. Čištění pleti

2. Vyživení pleti

Ošetřování můžete opakovat i každý den, ale běžně stačí špachtli používat 3x týdně.
Jedno použití by nemělo trvat déle než 10 minut.

Kontraindikace

Přístroj nesmí používat:
- lidé s onemocněním štítné žlázy, srdce, s onkologickým onemocněním
- těhotné ženy
- lidé s epilepsií 
- lidé s kardiostimulátorem

Specifikace produktu

Název produktu: Ultrazvuková čistící špachtle
Zdroj napájení: AC100-240V, 50 / 60HZ (USB)
Ultrazvuková frekvence: 24 000 HZ
Velikost produktu: 170 x 55 x 15,5 mm
Váha produktu: 94g
Síla: 2W
Špachtle je dobíjecí.

Rada spokojené zákaznice

Každý večer, když se odlíčim, vyčistím pleť vhodnou čistící emulzí a následně umyji čistou vodou, tak ještě na vlhkou pokožku aplikuji ultrazvukovou špachtli. Samozřejmě, že výsledek jsem neviděla hned po prvním použití, ale již během prvního týdne jsem si všimla, jak se mi uvolňují póry. Zatímco na špachtli zůstává maz a špína. Nikdy jsem nevěřila, kolik nečistoty se během dne usadí jen na tváři.

Když už mám takto vyčištěnou pleť, nanesu ještě hyaluronové sérum (Hyaluron Sérum Platinum), které také za pomoci špachtle vmasíruji. Když už se celé množství do pokožky vstřebá, nanesu hyaluronový krém (já používám DEVEE HYALURON krem), který za pomoci špachtle vmasíruji nejdříve do oblastí kolem očí a dalších oblastí, kde se mi tvoří vrásky a postupně si takto krémem promasíruji celou tvář. 

Já vím, vypadá to na dvě hodiny v koupelně, ale není to tak, celá procedura trvá maximálně 8-10 minut a výsledek vidíte do 2 týdnů. Věřte mi, budete překvapeny, jak se Vám vrásky vyhladí a zjemní.

Diskuse Zobrazit celou diskuzi (38)

speedsplat: Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je nutné pro správné fungování ultrazvuková špachtle, používat nějaké speciální krémy a vody? Funguje špachle i po umytí normální vodou, nebo se musí používat např. destilovaná? krém lze také používat jakýkoliv. Aby nedošlo k poškození pleti... děkuji za odpověĎ

dixo.cz: Dobrý den, stačí použití obyčejné vody pro navlhčení ošetřovaného místa.

reaguj

Lenka: Dobrý den, lze používat Ultrazvukovou špachtli na odstranění ucpaných pórů- černých teček? Zkoušela jsem i s vodivým gelem, ale bohužel nefunguje, tak nevim, kde dělám chybu. Děkuji za odpověď

dixo.cz: Dobrý den, tento přístroj je vhodný pro čištění pokožky. Před každým ošetřením postupujte jak je uvedeno v návodu. Případně nás kontaktujte na emailové adrese dixo@dixo.cz kde se Váš problém pokusíme vyřešit.

reaguj

fitrh98: Dobrý den, chci se zeptat, chtěl bych ultrazvukovou špachtli koupit své přítelkyni k výročí, ale nevím jestli ji bude vyhovovat, je možné vrácení peněz?děkuju

dixo.cz: Ano je, pokud nebude spokojena může nám ji do 30dní vrátit.

reaguj

libuse: Na základě mé objednávky jste mi dodali ultrazvukovou špachtli, ale s návodem v angličtině. Existuje k tomuto produktu český návod. Děkuji za odpověď

dixo.cz: Dobrý den, manuál v českém jazyce Vám pošleme na e-mailovou adresu. Přejeme hezký den

lucievavrovka: Prosím též český návod poslat. Jsem překvapená ,že je návod jen v angličtině.

dixo.cz: Dobrý den, při objednávání zboží jste v košíku zaškrtli možnost zaslat manuál pouze elektronicky, z toho důvodu Vám nepřišel spolu s produktem v tištěné podobě. V maily o odeslání zásilky Vám pak přišel odkaz, který Vás přesměruje na stránku, kde si manuál můžete stáhnout. Také ho zasíláme na Váš email. Hezký den.

lucia: Aj mne prišiel len v angličtine. Viete mi návod zaslať na email? Dakujem

dixo.cz: Dobrý den, napište nám prosím mail na dixo@dixo.cz i s číslem Vaší objednávky. Děkujeme.

reaguj

slecna: Dobry den, muze se tato spachtle pouzivat v kosmetickem salonu. Děkuji za odpověd

dixo.cz: Dobrý den, ano, špachtle je vhodná i pro používání v salonech. Přejeme hezký den

reaguj

Zobrazit celou diskuzi (38)


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.