VitaTriplex ® 6 plus

Šestinásobná ochrana kloubů. VitaTriplex ® 6 plus je moderní řešení pro výživu kloubů. Obohacené složení pomáhá udržovat kloubní chrupavku hladkou a pružnou, ulevuje od bolesti a zjednodušuje pohyb.

Cena bez DPH ... 258 Kč
Cena s DPH ....... 309 Kč

pilulka.cz:
Koupit

Klouby, na které často zapomínáme, potřebují ochranu dříve, než začnou bolet. Jejich sílu a odolnost můžeme jednoduše podpořit kvalitní kloubní výživou.

VitaTriplex ® 6 plus je osvědčený přípravek přinášející úlevu při bolestivých stavech kloubů a výrazně se podílí na zpomalení procesu a intenzity jejich dalšího poškození. Navenek se projevuje celkovým zlepšením pohyblivosti.

VitaTriplex ® 6 plus - ochránce Vašich kloubů

Šestinásobná ochrana kloubů. VitaTriplex ® 6 plus je moderní řešení pro výživu kloubů. Obohacené složení pomáhá udržovat kloubní chrupavku hladkou a pružnou, ulevuje od bolesti a zjednodušuje pohyb. Nová receptura VitaTriplex ® 6 plus je obohacena o kolagen a rostlinné extrakty. Je vhodný při zvýšené pohybové aktivitě nebo rekonvalescenci.

6-kombinace pro zdravé klouby:

Vitatriplex® 6 plus je jedinečnou volbou doplnění aktivních látek podporujících zdraví kloubů.

Vitatriplex 6 plus je obohacený o rostlinné extrakty

Harpago, známější pod názvem Čertův dráp, ne jen že dokáže tišit bolest, ale podporuje tvorbu nové chrupavčité hmoty, napomáhá udržovat zdravé a pružné klouby a šlachy. Obsahuje harpagosid, které omezují ukládání škodlivých látek v kloubním pouzdru a chrupavkách a pomáhá odplavovat látky způsobující otok.

Extrakt z kůry stromu Boswellia serrata obsahuje mnoho účinných látek, které mají výrazné protizánětlivé, analgetické a protiartridídní účinky. Pomáhá při ranní ztuhlosti a zlepšují pohyblivost kloubů. Boswellia serrata se využívá k tlumení příznaků osteoporózy, artritidy, revmatismu měkkých tkání a bolesti dolních končetin a zad.

Glukosamin: Ochrana chrupavek

Glukosamin je významným stavebním prvkem chrupavek, jelikož se jedná o výchozí látku tvorby kyseliny hyaluronové. Je potřebný pro správnou tvorbu chrupavek, chrání je před poškozením a regeneruje po poškození. Navíc, dodává pružnost šlachám a vazům, odstraňuje pukání v kloubech, bolesti a ztuhlost.

Nedostatek v organismu se projevuje dysfunkcí kloubů, která může vést až ke degenerativní poškození kloubních chrupavek. Při neléčení může dojít k chronickému zánětu kloubů - artritidě.

Chondroitin: Elasticita chrupavek

Chondroitin vyživuje chrupavky kloubů a urychluje tvorbu nových chrupavek. Díky výjimečné schopnosti zadržování vody, zajišťuje elasticitu, optimální vlhkost, tvar a mechanické vlastnosti chrupavky. Šlachám a vazivu dodává pružnost, podobně jako glukosamin. Zároveň, ovlivňuje činnost cév krevních kapilár v blízkosti kloubů a snižuje hladinu cholesterolu.

MSM: Antioxidační vlastnosti

Methylsulfonylmethan, zkráceně MSM, se běžně vyskytuje v našem organismu a je přirozeným zdrojem síry. Síra napomáhá tvorbě keratinu a kolagenu. MSM je nezbytný pro tvorbu vláken kolagenu a bez něj, by organismus nedokázal vytvářet zdravé buňky. Díky antioxidační schopnosti brání poškozování chrupavky volnými radikály a částečně odstraňuje bolest. Používá se i jako doplněk léčby kožních chorob a jizev.

Vitatriplex ® 6 plus s kolagenem

Kolagen je hlavní složkou podpůrného systému organismu - chrupavek, kostí, kůže, šlach a vazů. Zatímco glukosamin a chondroitin chrupavku vyživují a dodávají jí pružnost, kolagen zpevňuje tkáně. Nedostatek kolagenu v organismu způsobuje různá onemocnění, nejčastěji osteoporózu a onemocnění kloubů, ztěžuje hojení ran a také způsobuje předčasné stárnutí.

Doporučené dávkování:

2 tablety, 1 - 2-krát denně.
Doporučená doba užívání je 1 až 2 měsíce, 2-krát až 3-krát ročně. O užívání přípravku v těhotenství a během kojení se poraďte se svým lékařem.
Skladujte mimo dosah dětí. Tablety nejsou určeny dětem do 12 let.

Upozornění:

VitaTriplex ® 6 plus je doplněk stravy. Doplňky stravy nemají schválené léčivé účinky a nejsou určeny pro léčebné užívání. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

VitaTriplex ® 6 plus neobsahuje:

Lepek, cukr, škrob, barviva ani konzervační látky.

Balení:

VitaTriplex ® 6 plus obsahuje 90 tablet.

Výrobce:

VitaHarmony

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.