Balíček pro zdravou pleť

Kosmetický balíček pro zdravou a krásnou pokožku obsahuje kosmetickou špachtli na hloubkové pročištění pleti, detoxikační čisticí gel a ampule s kyselinou hyaluronovou a aloe vera.


Tento produkt je momentálně nedostupný, pro více informací nás kontaktujte.

Přípravky v kosmetickém balíčku pro zdravou a krásnou pleť jsou vybrány tak, aby pokožku hloubkově pročistily, detoxikovaly a hydratovaly, a proto kosmetické produkty obsahují hojivé a zklidňující látky, jako je aloe vera nebo D-panthenol.

Kosmetický balíček obsahuje:

Ultrazvuková špachtle - čistící účinek:

Čištění pleti ultrazvukem patří mezi základy kosmetického ošetření. Ultrazvukové vlny a ionty galvanické funkce pronikají do hlubších vrstev pokožky, díky čemuž se pleť nečistí pouze na povrchu, ale dochází k jejímu hloubkovému pročištění - ionty přitahují jako magnet toxiny uložené v pokožce.

I při čištění pleti je důležité používat správné kosmetické produkty, které pokožku nevysušují, ale ani nezanechávají mastný film.

Liftingový účinek ultrazvukové špachtle:

Detoxikační čistící gel Wellmaxx

Detoxikační čistící gel

Tento čistící gel, určený speciálně na detoxikaci pleti, je k pokožce jemný, není parfemován a je vhodný i pro citlivou pleť.

Čistící gel obsahuje tenzity, D-panthenol a extrakt z moringy. D-panthenol má hojivý a protizánětlivý účinek, extrakt z moringy obsahuje 30 různých antioxidantů, které pleť nejen chrání před volnými radikály, ale také hydratují a regenerují.

 

Ampule s kyselinou hyaluronovou a aloe vera obsahují:

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.