Čistící tonikum DEVEE

Čistící tonikum DEVEE Clear Skin pleť zklidňuje po čistícím rituálu a odstraňuje zbytky čisticích přípravků. Pomáhá pleti při podráždění, osvěžuje a hydratuje.

Zklidňující čisticí tonikum DEVEE Clear Skin.

Čistící tonikum DEVEE Clear Skin pleť zklidňuje po čistícím rituálu a odstraňuje zbytky čisticích přípravků. Pomáhá pleti při podráždění, osvěžuje a hydratuje.

Čistíte si pleť mýdlem a vodou? Čistící tonikum odstraní zbytky mýdla a vodní kámen.

Proč používat uklidňující tonikum?

Aktivní látky:

Aloe vera - vytváří ochrannou vrstvu, čímž pokožku chrání. Pomáhá udržovat vlhkost a působí proti stárnutí pleti a díky antimikrobiálnímu účinku bojuje i proti akné.

Betain - pokožku hydratuje, udržuje v ní vlhkost, ochraňuje před mechanickým a chemickým poškozením. Na pleti zanechává příjemný hedvábný pocit.

Vápník - pokožka, která nemá dostatek vápníku, stárne rychleji, je tenká, citlivá a náchylná na kožní choroby.

D-panthenol - pokožku zklidňuje, zjemňuje, hydratuje a snižuje výskyt jemných vrásek. Stimuluje buňky k regeneraci, proto se používá k posílení pokožky a při léčbě kožních chorob.

DEVEE Clear Skin

Čistící sada DEVEE Clear Skin nejenže pokožku hloubkově čistí, zbavuje odumřelých buněk a make-upu, ale připravuje ji na absorpci aktivních látek z krémů.

Komplet DEVEE Clear Skin obsahuje:

  1. jemné čistící mléko,
  2. dokonalý čistící gel,
  3. uklidňující pleťové tonikum.

Použití čistícího tonika DEVEE

Nasprejujte vatový tampónek a následně ním přejeďte po tváři, krku a dekoltu. V případě citlivé pleti můžete tonikum nasprejovat přímo na pokožku. Tonikum vždy aplikujte na vyčištěnou pleť.

Výrobce: DEVEE

Množství: 200 ml

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.