Čistící gel DEVEE

Čistící gel je k pokožce maximálně šetrný a posiluje přirozený ochranný film. Pleť jemně čistí a odstraňuje usazené nečistoty a mastnotu.

DEVEE Clear Skin, čistící gel, je k pokožce maximálně šetrný. Pleť jemně čistí a odstraňuje usazené nečistoty a mastnotu.

Čistící gel posiluje přirozený ochranný film, čímž brání pronikání škodlivých látek do pokožky. Pleť nezanechává suchou, ale svěží a hydratovanou. Díky exfoliačnímu účinku působí i jako jemný peeling.

Nejlepší investicí do dokonalé pleti je čištění. Vyzkoušejte čistící gel DEVEE Clear Skin s žehličkou na pleť BIOwave 5v1 nebo Ultrazvukovým čistícím kartáčem. Vaše pleť bude dokonale čistá, připravena přijmout maximální množství výživných látek a chráněna.

DEVEE čistící gel obsahuje:

Pupalkový olej: zmírňuje příznaky ekzému, doporučuje se při léčbě akné, bojuje proti tmavým kruhům pod očima, pigmentovým skvrnám, vráskám a suché pokožce.

D-panthenol: zklidňuje a zvlhčuje pokožku, odstraňuje odumřelé buňky, podporuje tvorbu a regeneraci buněk.

Pentavitin®: posiluje přirozenou ochranu pokožky a udržuje pokožku hydratovanou v hlubších vrstvách.

Rostlinné aktivní látky

Pravidelným používáním čisticího gelu Clear Skin:

  1. hloubkově pročistíte pokožku,
  2. odstraníte odumřelé buňky a zrohovatělou pokožku,
  3. posílíte přirozenou ochranu pokožky,
  4. zabráníte vytváření suchých míst,
  5. spustíte regenerační procesy pokožky.

Díky lehkému složení je čistící gel DEVEE vhodný pro všechny typy pokožky, v každém věku.

Použití čistícího gelu DEVEE Clear Skin

Pro co nejlepší výsledek čistěte pokožku ráno i večer. Čistící gel nanášejte na vlhkou pokožku. Gel v kombinaci s vodou vytvoří pěnu, která jemně vyčistí póry, zbaví pokožku mastnoty a usazených nečistot. Pěnu omyjte větším množstvím vody. Po vyčištění pleť zůstává svěží a hydratovaná.

Systém čištění pleti Clear Skin

Systém na čištění pleti Clear Skin od německého výrobce kosmetiky DEVEE obsahuje jemné čistící mléko, gel a uklidňující tonikum.

DEVEE je prémiová značka luxusní kosmetiky, která má okamžitě viditelné účinky.

Množství: 100ml

Výrobce: DEVEE

Diskuse

pavlina76: Ahojky jak jste spokojení

reaguj

dobesova: Dobrý den, jen se chci ujistit u použití tohoto gelu s galvanickou žehličkou. Tento gel je přímo vodivý a používá se tak že dám pouze tento gel a čistím žehličkou nebo k němu musím dát vodivý gel. Děkuji Nikola

reaguj

k2572: Dobrý den, mám stejný dotaz jako paní Dobešová. Také by mě zajímalo jestli musím používat ke galvanické žehličce ještě vodivý gel a nebo stačí jen tento. Děkuji

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.