Cure Touch - Sportovní gel hřejivý

Hřejivý gel Cure Touch obsahuje vysoké množství rostlinných extraktů a silic. Horské byliny jsou používány jako účinná podpora při svalových a kloubních potížích

Cure Touch - Sportovní gel hřejivý

Hřejivý gel Cure Touch obsahuje vysoké množství rostlinných extraktů a silic. Horské byliny jsou používány jako účinná podpora při svalových a kloubních potížích. Hřejivý gel je určen zejména pro profesionální a rekreační sportovce, pro osoby, které čeká namáhavá fyzická aktivita nebo pro ty, kteří vykonávají fyzicky náročnou profesi.

Tento sportovní hřejivý gel nejen že pomáhá optimálně aktivovat svaly před zátěží a snižuje riziko zranění, ale dokonce patří mezi osvědčený podpůrný prostředek při bolestech kloubů a páteře, při podvrtnutí a hojení zlomenin.

Jak používat hřejivý gel Cure Touch?

Hřejivý gel pro sportovce aplikujte na pokožku 5 - 10 minut před očekávanou fyzickou námahou nebo naneste několikrát denně na bolestivá místa. Pro zvýšení účinku doporučujeme hřejivý gel důkladně vmasírovat. Vyhýbejte se nanášení přípravku na sliznice a otevřené rány.

Po namáhavém fyzickém výkonu doporučujeme používat Regenerační chladivý gel pro sportovce.

Hřejivý gel pro sportovce nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Přípravek je dermatologický testován. Testy nebyly prováděny na zvířatech.

Hřejivý gel pro sportovce je vyrobený ze směsi léčivých bylinek, jejich extraktů a silic. Mimo jiné, gel obsahuje extrakt z kaštanu koňského, květu arniky, z kostihoja lékařského, z plodu borůvky, řepíku lékařského, výtažek z rozmarýnu lékařského, z doušky timiánové, chilli paprieček a výtažky z mnoha dalších rostlin.

Skladování

Uchovávejte při pokojové teplotě, chraňte před přímým sluncem a mrazem.
Obsah: 200ml

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.