Gelový chránič na výrůstky/otlaky u palce nohou

Gelový chránič na prsty a palce nohou ochraňuje prsty před vznikem puchýřů, otlaků, kuřích ok a odřenin. Pravidelné používání zmírňuje problémy s křivým palcem na noze a s kladivovými prsty.

Funkce gelového chrániče na nohy:

Gelový chránič na prsty je vhodný i pro sportovce a tanečníky, kteří potřebují zvýšenou ochranu nohou nebo při nošení bot na vysokém podpatku.

Gelový chránič je vyroben z elastického silikonového materiálu, díky čemuž je pohodlný a vhodný pro každodenní nošení, má dlouhou životnost a snadno se myje. Je dostatečně měkký, aby zmírňoval bolest, ale a zároveň dostatečně pevný, aby vydržel i při namáhavých činnostech.

Křivý palec u nohy

Křivý palec u nohy je nepřirozená deformace na palci. Kostnatá boule vzniká kvůli dlouhodobému tlaku těla na kloub a šlachu. Kloub palce se nejprve zvětší a postupně začne vyčnívat. Křivý palec u nohy může vzniknout po zranění, nošením nesprávné velikosti bot, vysokými podpatky nebo jako důsledek artritidy.

Gelový chránič se používá při mírné až střední deformaci palce, po operaci, ale působí také jako prevence před vznikem křivého palce na noze.

Výhody gelového chrániče prstů

 Balení obsahuje 2 kusy chráničů.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.