DEVEE Hyaluron krém proti vráskám 30ml

DEVE Hyaluron krém je absolutní špičkou mezi produkty pro ošetřování pleti nejvyšších nároků. Tento produkt se vyznačuje mimořádně dlouhotrvajícím zvlhčujícím efektem, který je dosažen kombinací nízkomolekulárního a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové

Hyaluronový krém proti vráskám je absolutní špičkou mezi produkty pro ošetřování pleti nejvyšších nároků.

Hyaluron krém DEVVE proti vráskám se vyznačuje mimořádně dlouhotrvajícím zvlhčujícím efektem, který je dosažen kombinací nízkomolekulární a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové. Doplňuje účinnost gelu pro dosažení těch nejlepších výsledků.

Proč si vybrat krém s kyselinou hyaluronovou:

Na středně hluboké až hluboké vrásky doporučujeme sérum s peptidy Cellular Lift.

Galvanická žehlička Razzy 3v1Zvyšte efektivitu HYALURON krému pomocí galvanické žehličky Razzy 3v1, která několikanásobně zvyšuje absorpci živin z HYALURON krému. Žehlička na pleť Razzy 3v1 generuje 3 miliony mikro-kmitů za sekundu (3MHz), kmity pronikají do 1mm hloubky pokožky, čímž se stimuluje aktivace buněk a zlepšuje metabolismus pokožky.

Krém s kyselinou hyaluronovou proti vráskám proniká do pokožky a rozpíná se v ní do svého plného účinku, čímž vyplní jemné vrásky zevnitř, vyrovná je a vyhladí. Navíc se naváže i volná vlhkost a redukuje se její odpařování.

Hyaluronový krém proti vráskám přináší decentní a jemnou kosmetickou vůni, vůni čistoty a luxusu.

Produkty DEVE patří na světovém trhu v oblasti anti-aging k jedním z nejúčinnějších díky vysoké koncentraci hyaluronu. Je to jedna z nejlepších alternativ k zabránění stárnutí, vypnutí pleti a eliminování vrásek.

Nechte hyaluron krém vyhladit Vaši pleť a přidejte se k tisícům spokojených zákazníků po celém světě.
Pokud upřednostňuje gely, vyzkoušejte hyaluron gel superkoncentrát proti vráskám

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.