Razzy 3v1: Ionty,ultrazvuk, Fotony

Nová Razzy v sobě skrývá tři různé terapie a to jsou galvanická terapie, ultrazvuková a fotonová.

Ultrazvukový gel jako dárek.

K udržení zdravé pokožky a zkrášlení potřebujete nejen kvalitní kosmetické přípravky, ale i ošetření profesionálními kosmetickými přístroji, za které zaplatíte měsíčně i stovky korún.  A přitom stačí jedna investice na to, aby jste měli svůj vlastní salon krásy.

Vibrační sonický přístroj na pleť Razzy 3v1

Proč vyhazovat peníze za drahé kosmetické ošetření? Díky žehličce na pleť Razzy 3v1 budete mít dokonalou a zdravou pleť a ušetříte stovky korún za ošetření, které musíte podstoupit několikrát a přesto nezaručují trvalý efekt.

Galvanická terapie, v žehličce na pleť Razzy 3v1 se postará o celkovou krásu pokožky. Od černých teček a rozšířených pórů až po omlazení pleti. Fotonová funkce pokožku ochrání a uzdraví. Ultrazvuk pleť zpevní a zajistí, aby se všechny výživné látky z kosmetických přípravků dostaly do hlubších vrstev pokožky.

Žehlička na pleť Razzy 3v1 je vhodná na:

Žehličku na pleť Razzy 3v1 můžete používat nejen na obličej, ale i na tělo. Efektivně odstraňuje pigmentové skvrny a zjemňuje strie a jizvičky.

Tři funkce:

Galvanická terapie

Galvanická terapie nebo tzv. Galvanoterapie se v kosmetickém průmyslu využívá již více než 50 let. Působí na základě nízkého napětí elektrického proudu, který byl speciálně navržen a přizpůsoben pro estetické úpravy pleti.

Negativní galvanický proud vtlačuje výživné látky z kosmetických přípravků hluboko do pokožky, díky čemu je pokožka vyživována nejen zvenčí, ale i zevnitř.

Pozitivní galvanický proud čistí póry, neutralizuje toxiny a nečistoty. Využívá se i na sjednocení barevných nedokonalostí pleti, např. pigmentové skvrny.

razzy

Fotonová funkce

Fototerapie v žehličkách na pleť je založena na schopnosti světla pronikat do různé hloubky pokožky v závislosti na vlnové délce - barvy světla. Různé barvy světla mají své specifické účinky.

Žehlička na pleť Razz 3v1 disponuje třemi světly:
Modré světlo - dezinfekční účinky, pozitivně působí na kožní problémy, stimuluje vylučování kožního mazu. Využívá se také k léčbě akné.
Zelené světlo - působí relaxačně a uklidňujícím dojmem, zvyšuje absorci výživných látek a pomáhá při redukci pigmentových skvrn.
Červené světlo - zlepšuje celkový stav pleti, podporuje a urychluje hojení, stimuluje tvorbu kolagenu díky čemuž se vyhlazují vrásky a pleť se stává pružnější.

Ultrazvuková terapie - Sonoforéza

Sonoforéza je zapracování výživných látek do hlubších vrstev pokožky pomocí ultrazvukových vln. Ultrazvukové vlny, které jsou vyzařovány galvanickou žehličkou, dokážou stimulovat tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce, díky čemu dochází k vyhlazování vrásek a obnovení pružnosti pokožky. Druhým pozitivem je, že ultrazvuk díky vysoké frekvenci dokáže odstranit jizvy, celulitidu a hyperpigmentaci.

Žehlička na pleť Razzy 3v1: mimořádně účinná a bezpečná

  1. Jednoduché ovládání, časovač a LCD displej zajišťují úplnou kontrolu během jednotlivých ošetření.
  2. Na displeji zřetelně uvidíte jaká funkce nebo kombinace funkcí je právě zapnutá a jaká intenzita byla navolena.
  3. V případě dlouhodobé nečinnosti se přístroj automaticky vypne.
  4. Díky nastavitelnému časovači, od 1 minuty do 20 minut, nebude ošetření pleti nikdy trvat déle než je potřeba.

Vibrační sonický přístroj na pleť Razzy 3v1 - použití

Přístroj je určen pouze pro domácí použití.

Čištění

Odstraňte make-up a důkladně si vyčistěte pleť. Naneste dostatečné množství gelu na pleť a hlavici přístroje. Zvolte moduly ultrazvuk a kladné ionty a nastavte vhodnou intenzitu. Masírujte směrem od brady k uchu, po 5 sekundách se přesouvejte směrem k uchu. Po použití si pleť omyjte vodou.

Vklepáváním krému

Naneste si krém na pleť a hlavici. Zvolte moduly ultrazvuk a záporné ionty a nastavte vhodnou intenzitu. Masírujte směrem od brady k uchu, po 5 sekundách se přesouvejte směrem k uchu.

Fotonová terapie

Zvolte červenou barvu pro oblast vrásek a modrou barvu pro problematickou pleť. Masírujte směrem od brady k uchu, po 5 sekundách se přesouvejte směrem k uchu. Délka terapie je 10-20 minut na celý obličej.

Nepoužívejte častěji než 3krát do týdne, délka aplikace nejvýše 30 minut pokaždé

Odstraňování skvrn, srovnání barvy pleti, bělení pleti

používá se 1x za dva dny.

Čištění

Odstraňte make-up a důkladně si vyčistěte pleť. Naneste dostatečné množství gelu na pleť a hlavici přístroje. Zvolte moduly ultrazvuk a kladné ionty a nastavte vhodnou intenzitu. Masírujte směrem od brady k uchu, po 5 sekundách se přesouvejte směrem k uchu. Po použití si pleť omyjte vodou.

Iontová funkce

Zvolte si funkci záporných iontů. Jedno místo ošetřujte, tedy na jednom místě stůjte s hlavicí s vhodným gelem 20-30 sekund a pak se přesuňte na další místo.

Odstraňování akné

1x denně večer

Lymfatickou detoxikaci

Citlivá pleť

jednou nebo dvakrát do týdne

Čištění

Odstraňte make-up a důkladně si vyčistěte pleť. Naneste dostatečné množství gelu na pleť a hlavici přístroje. Zvolte moduly ultrazvuk a kladné ionty a nastavte vhodnou intenzitu. Masírujte směrem od brady k uchu, po 5 sekundách se přesouvejte směrem k uchu. Po použití si pleť omyjte vodou.

Následně zvolte režim zelené světlo, aplikace 15-20 minut. Naneste pleťovou masku, kterou běžně používáte na vyživení pleti.

Razzy hlavice po obvodu

Dynamický světelný zdroj, vysoce energetický, fokusovaný:

Hlavice uvnitř, ocelová část

Ultrazvuková a iontová (Galvanická) hlavice vyrobena z vysoce kvalitní oceli.

Obsluha přístroje

Zapojte přístroj do elektrické zástrčky. Přístroj jednou pípne a LCD displej se zapne.
Navolení jedné funkce např. Ultrazvuk - Stiskněte "MODE" navolte modul Sonic (musí se vám ukázat na displeji), pak stiskněte "SHIFT" na nastavení intenzity slabší, nebo silnější, a pak stiskněte" CFM" na zahájení aplikace.
Navolení další funkce současně např. Ionty - Znovu stiskněte "MODE" navolte modul Ion plus (musí se vám ukázat na displeji), pak stiskněte "SHIFT" na nastavení intenzity slabší, nebo silnější, a pak stiskněte" CFM" na zahájení aplikace. Navolení další funkce současně např. Infrared - Znovu stiskněte "MODE" navolte modul Infrared (musí se vám ukázat na displeji), pak stiskněte "SHIFT" na nastavení LED, a pak stiskněte "CFM" na zahájení aplikace.
Nastavení času - Přístroj se sám vypne automaticky po 15 minutách
- Znovu stiskněte "MODE" navolte modul Time (musí se vám ukázat na displeji), pak stiskněte "SHIFT" na nastavení času od 1 do 20 minut a pak stiskněte "CFM" na zahájení aplikace.

Upozornění: Ion plus a ion minus nelze nastavit, aby fungovaly současně! Ke generování iontů dochádzí pouze v případě, že se dotkněte oblasti palce kovové pásky. Nestačí, že navolíte režim, musíte navolit i intenzitu.

Specifikace

Adaptér:
- vstupní napájení -> AC 100 – 240 V
- výstupní napájení -> DC 15 V, 400 mA
Rozměry přístroje: 178 x 48 x 45 mm
Váha přístroje: 175 g
Ultrasonická frekvence: 3 MHz +/- 5%

Přístroj je určen POUZE pro domácí použití

Reference


Barbora, Ústi nad Orlicí
Já používám tento přístroj na masáž obličeje, hlavně, když se cítím dlouhodoběji unavená, anebo se nestravuji přesně podle pravidel – jestli mi rozumíte. Na mé pleti je to okamžitě znát. Tento přístroj dožene vše, co jsem v údržbě svého obličeje (a zdravé výživy) zanedbala. A to velmi viditelně.


Další reference

Diskuse Zobrazit celou diskuzi (37)

Radko: Dobra den, chtěla bych se zeptat, která zehlicka je pro mě vhodná. Razzy nebo galvanicka zehlicka profi. Mám citlivou ma stanou pleť, která se snadno zabiti a už trochu řeším i první vrásky. Děkuji za odpověd.

dixo.cz: Dobrý den, doporučili bychom Vám galvanickou žehličku Razzy 3v1, protože se dá na ní volit 5 intenzit ultrazvukové a galvanické funkce, což je při citlivé pleti důležité a zelené světlo pleť uklidňuje. Přejeme hezký den.

reaguj

jana: Jaký krém doporučujete k používání ultrazvuku

dixo.cz: Dobrý den, nejlepší zkušenosti máme s HYALURON gelem.

reaguj

carolinn: Dobrý den, která žehlička je nejvhodnější pro ženu 40 let, s mastnou nečistou povadlou pletí, rozšířené póry, vrásky mezi obočím, kolem úst.

dixo.cz: Dobrý den, doporučujeme galvanickou žehličku Profi a k ní používat HYALURON gel.

reaguj

Lenka: Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik má Razzy 3v1 žehlička kmitů? Děkuji za odpověď

dixo.cz: Dobrý den, ultrazvuk 3MHz.

reaguj

chorski: Dobrý den,chtěla bych si koupit žehličku a potřebuji poradit jakou,je mi 51let a vrásky mám již hlubší,tak nevím,jakou si mám koupit

dixo.cz: Dobrý den, na hlubší vrásky doporučujeme Galvanickou žehličku Biowave a gél s kyselinou hyalurónovou.

reaguj

Zobrazit celou diskuzi (37)


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.