IPL fotoepilace a fotoomlazení - Espil 2v1

Espil 2v1 je profesionální kosmetický přístroj založený na intenzivním pulsním světle - IPL. Odstraňuje chloupky, působí proti stárnutí, vráskám i pigmentovým skvrnám.

Espil - 1 přístroj 2 funkce:

  1. IPL omlazení (fotorejuvenace) - působí proti stárnutí, vráskám, pigmentovým skvrnám.
  2. IPL epilace - trvalé odstranění chloupků.

Funkce IPL světla:

Ošetření IPL světlem je nebolestivé a nemá žádné vedlejší účinky.

Omlazení pleti IPL světlem

Fotoomlazení nebo fotorejuvenace pleti je neinvazivní ošetření pokožky. IPL světlo je polychromatické - vysílá do pokožky různé délky světla, na rozdíl od laserového světla. Prohřívá pokožku v různých hloubkách, stimuluje tvorbu kolagenu a posiluje elastinová vlákna, zlepšuje hydrataci pleti, odstraňuje projevy stárnutí.

Účinky IPL světla na pokožce:

Fotorejuvenace s přístrojem Espil 2v1

Lampa přístroje Espil 2v1, určena na omlazení pleti, má jinou vlnovou délku než lampa na epilaci. Espil 2v1 je vhodný pro domácí použití, ale i do kosmetických salonů. IPL na omlazení pleti není vhodné na tmavou pokožku, na oblasti s tetováním a s permanentním make-upem.

IPL epilace

IPL světlo při epilaci proniká ke kořínkům chloupků, kde reaguje s melaninem - barvivem chloupku. Po průchodu pokožkou se světelná energie mění na teplo. Kořínek chloupku zahřeje na vysokou teplotu a tím ho zničí. V průběhu několika dní až týdnů chloupek sám vypadne. Jelikož i pokožka obsahuje barvivo, epilace IPL světlem je nejúčinnější na světlé pokožce s tmavými chloupky. Další podmínkou pro úspěšnou epilaci IPL světlem je zasažení chloupku v růstové fázi, kdy je kořínek nejtmavší, proto je důležité absolvovat několik ošetření s delším odstupem času.

Kolik ošetření přístrojem Espil 2v1 je potřeba?

Počet opakování k dosažení požadovaného výsledku je individuální. Závisí na barevném rozdílu mezi pokožkou a chloupky a na množství zasažených chloupků v aktivní (růstové fázi). Jen v růstové fázi je kořínek chloupku tmavý a IPL světlo ho dokáže zasáhnout a zničit. Je důležité dodržovat mezi jednotlivými depilačními ošetřeními delší pauzy, během níž nemůžete chloupky depilovat, ale pouze holit.

Je pro Vás IPL světlo vhodné?

Nejlepší výsledky při epilaci IPL světlem se dosahují při světlé pokožce a tmavých chloupcích. Omlazení a epilace IPL světlem není vhodná pro osoby s tmavou a opálenou pokožkou.

Espil 2v1 barevné typy pleti Navrhnúť úpravu

Espil 2v1 má zabudovaný senzor, který spustí ošetření pouze v případě, že je celá hlavice přístroje umístěna na pokožce. Senzor dokáže rozpoznat barevné odstíny pokožky a umožní ošetření pouze pro vhodný barevný typ pokožky.

Životnost IPL světla

Počet snímků závisí na používané intenzitě.

intenzita 1 - 8 000 snímků
intenzita 2 - 7 000 snímků
intenzita 3 - 6 000 snímků
intenzita 4 - 5 000 snímků
intenzita 5 - 3 000 snímků

Balení obsahuje:

  1. přístroj (hlavní jednotka),
  2. vyměnitelná kazeta na foto-epilaci,
  3. vyměnitelná kazeta na foto-omlazení,
  4. kabel,
  5. ochranné brýle,
  6. uživatelská příručka.

Specifikace přístroje:

Název: Espil 2v1 epilační a kosmetický přístroj založený na IPL světle
Velikost ozařované plochy: 20 x 30 mm
Vlnová délka pro Fotoepilace: 475 - 1 200 nm
Vlnová délka pro fotoomlazení: 530 - 1100 nm
Adaptér: 100 - 240V, AC. 2A
Přístroj Espil 2v1 je nedobíjecí.

Kontraindikace:

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.