Masážní hřejivý gel s kapsaicinem

Hřejivý masážní gel s kapsaicinem je vhodné nanášet před sportovním nebo pracovním výkonem. Má hřejivé účinky, stimuluje prokrvení pokožky, pomáhá při křečových žilách av boji proti celulitidě.


Tento produkt je momentálně nedostupný, pro více informací nás kontaktujte.

Masážní hřejivý gel s kapsaicinem

Masážní gel Peggy s kapsaicinem má na pokožku výrazné hřejivé účinky, stimuluje prokrvování pokožky, zmírňuje a pomáhá předcházet zánětům kloubů, svalovým křečím, pásovému oparu, zablokování páteře a pomáhá odstraňovat celulitidu.

Hřejivý masážní gel s kapsaicinem doporučujeme používat zejména sportovcům před sportovním výkonem, osobám s aktivním životním stylem, nebo před namáhavým pracovním výkonem. Je lehce roztíratelný a neobsahuj žádné toxické, ani pokožku dráždivé látky.

Elektrická stimulácia svalovOdporúčame používať Masážny hřejivý gel spolu s multifunkčným prístrojom Slimming SkinCare 6v1, ktorý nie len formuje postavu a účinne bojuje proti celulitíde, ale vďaka EMS - elektrickej svalovej stimulácií regeneruje a zahrieva svaly, prispieva k ich rozvoju a regenerácií, v medicíne sa využíva najmä na rehabilitačné účely.

Kapsaicin - výtažek z chilli papriček

Díky vitamínu C, karotenu B, ale zejména díky kapsaicinu mají chilli papričky množství pozitivních účinků na náš organismus. V lidovém léčitelství se již odedávna využívala léčivá síla chilli papriček na tišení bolesti ve formě zábalů, a také jako přírodní antibiotikum.

V současnosti se stává kapsaicin důležitou součástí krémů a gelů, které jsou určeny pro lokální léčení artritidy, zmírnění pooperačních bolestí a fantomové bolesti, snižování bolesti pásových oparů a pomoc při zánětech. Kapsaicin pomáhá při léčbě křečových žil, omrzlin, podlitin a využívá se také při léčbě kožních projevů psoriázy.

Odstraňování celulitidy kapsaicinem

Gely, které obsahují aktivní látku kapsaicin, stimulují prokrvování těla zvenku, lymfatický tok a buněčný metabolismus, což má pozitivní vliv i na odstraňování celulitidy. Nejlepší účinky v odstraňování celulitidy dosáhnete pokud gel s kapsaicinem aplikujete na postižené místo během masáže, nebo před cvičením.

Hmotnost: 170g

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.