Masážní hřejivý gel s kapsaicinem

Hřejivý masážní gel s kapsaicinem je vhodné nanášet před sportovním nebo pracovním výkonem. Má hřejivé účinky, stimuluje prokrvení pokožky, pomáhá při křečových žilách av boji proti celulitidě.

Masážní hřejivý gel s kapsaicinem

Masážní gel Peggy s kapsaicinem má na pokožku výrazné hřejivé účinky, stimuluje prokrvování pokožky, zmírňuje a pomáhá předcházet zánětům kloubů, svalovým křečím, pásovému oparu, zablokování páteře a pomáhá odstraňovat celulitidu.

Hřejivý masážní gel s kapsaicinem doporučujeme používat zejména sportovcům před sportovním výkonem, osobám s aktivním životním stylem, nebo před namáhavým pracovním výkonem. Je lehce roztíratelný a neobsahuj žádné toxické, ani pokožku dráždivé látky.

Elektrická stimulácia svalovOdporúčame používať Masážny hřejivý gel spolu s multifunkčným prístrojom Slimming SkinCare 6v1, ktorý nie len formuje postavu a účinne bojuje proti celulitíde, ale vďaka EMS - elektrickej svalovej stimulácií regeneruje a zahrieva svaly, prispieva k ich rozvoju a regenerácií, v medicíne sa využíva najmä na rehabilitačné účely.

Kapsaicin - výtažek z chilli papriček

Díky vitamínu C, karotenu B, ale zejména díky kapsaicinu mají chilli papričky množství pozitivních účinků na náš organismus. V lidovém léčitelství se již odedávna využívala léčivá síla chilli papriček na tišení bolesti ve formě zábalů, a také jako přírodní antibiotikum.

V současnosti se stává kapsaicin důležitou součástí krémů a gelů, které jsou určeny pro lokální léčení artritidy, zmírnění pooperačních bolestí a fantomové bolesti, snižování bolesti pásových oparů a pomoc při zánětech. Kapsaicin pomáhá při léčbě křečových žil, omrzlin, podlitin a využívá se také při léčbě kožních projevů psoriázy.

Odstraňování celulitidy kapsaicinem

Gely, které obsahují aktivní látku kapsaicin, stimulují prokrvování těla zvenku, lymfatický tok a buněčný metabolismus, což má pozitivní vliv i na odstraňování celulitidy. Nejlepší účinky v odstraňování celulitidy dosáhnete pokud gel s kapsaicinem aplikujete na postižené místo během masáže, nebo před cvičením.

Hmotnost: 170g

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.