Slimming SkinCare 6v1

Nový multifunkční kosmetický přístroj Slimming Skincare 6v1 je vhodný nejen na formování postavy a odstraňování celulitidy, ale i na vyhlazovaní vrásek a to díky 6 efektivním metodám fyzioterapie.


dixo garance vraceni penez100% garance vrácení penez. Pokud nebudete s kosmetickým přístrojem spokojený, můžete nám jej do 30 dnů vrátit.
+
Gel proti celulitidě a Ultrazvukový gél jako dárek. 

Masážní strojek proti celulitidě Slimming Skincare 6v1 je vhodný nejen na formování postavy a odstraňování celulitidy, ale i na vyhlazování vrásek a to díky 6 efektivním metodám fyzioterapie:

Podrobnější postup jak správně používat kosmetický přístroj Slimming Skincare 6v1 naleznete v článku: Jak správně používat Slimming Skincare 6v1.

 

Ultrazvukové vibrace ocelovou hlavicí

Ultrazvuková vibrace o výkonu 1MHz vyvolává v pokožce tři reakce potřebné pro stimulaci, pohyb a regeneraci buněk: mechanické reakce, tepelné reakce a chemické reakce. Díky těmto reakcím patří ultrazvuková vibrace mezi nejvhodnější a nejefektivnější metody péče o pokožku. Ultrazvuková vibrace dokáže zahřát organismus až o 1 º C, podporuje metabolismus a vstřebávání výživných látek, obnovuje krevní destičky a krevní tkáň. Také pomáhá odbourávat škodlivé látky z těla a podkožních vrstev, což má velký vliv na odstraňování celulitidy a hubnutí.

skincare

Slimming Skincare 6v1 - Galvanická terapie

Jde o běžnou metodu, která se již dlouhá léta používá v nemocnicích a na klinikách krásy. Galvanická terapie pomocí kladně nebo záporně nabitých iontů vytváří slabé elektrické pole mezi kůží a podkožní oblastí, dočasně boří ochrannou kožní vrstvu, odstraňuje nečistoty z pórů, zvláčňuje pleť, zbavuje akné a vyhlazuje vrásky.

Pozitivně nabité ionty vytvářejí v organismu zásaditou reakci, díky čemuž posilují vlákniny v těle, ulevují načervené pokožce a mohou mít uklidňující vliv na nervy. Negativně nabité ionty vytvářejí alkalickou reakci, která stimuluje nervovou soustavu, pomáhá mikrocirkulaci krve, zjemňuje a zpevňuje pokožku.

Mikroproudová stimulační technologie

Mikroproudová stimulační technologie v Slimming Skincare 6v1 dokáže simulovat masáž zad, poklepovou masáž, akupunkturu a rozproudí krevní oběh. Účinně pomáhá tišit bolest a napomáhá zahřátí svalů a těla obecně. Mikroproudová terapie nabuzuje svalstvo skrz nízkofrekvenční proud, což způsobuje svalové kontrakce nazýváné "pasivní pohyb". Pohyb svalů spaluje tuky, cukry a karbohydráty z podkožních destiček, urychluje cirkulaci vzduchu v oběhu, jako při zvýšeném dýchání. Počet spálených joulů při pasivním pohybu může být až 4 000 za sekundu. Mikroproudová terapie se používá nejen k eliminaci tuku, ale i při rehabilitaci po zranění a vývoji vytoužených svalů u sportovců.

Špeciálne masážny rukavice k prístroju Slimming SkinCare 6v1S kosmetickým přístrojem na vrásky i hubnutí Slimming Skincare 6v1 si díky speciálním rukavicím můžete užít dokonalou relaxační masáž. Elektromasážní rukavice jsou speciálně určené pro masáž celého těla, včetně oblasti obličeje, na stimulaci buněk a vyhlazování vrásek, formování postavy a odstraňování celulitidu a strií.

Světelná funkce

Tento multifunkční přístroj na vrásky i hubnutí Slimming 6v1 disponuje 36 LED diodami s červeným, zeleným a modrým světlem, které pomáhají při léčbě různých kožních problémů jako je akné, leukoderma, stopy po nadměrném slunění, k urychlení zotavení po operacích, ale i na omlazení a oživení pokožky, či vyhlazení vrásek. Světlo se dostává hluboko do pokožky, kde povzbuzuje dělení buněk a růstový faktor, snižuje riziko zánětů a zvyšuje schopnost uzdravení.

Masážní strojek proti celulitidě, na vrásky i hubnutí - doba použití:

Slimming SkinCare 6v1 doporučená doba používání přístroje pro jednotlivé terapie

Multifunkční kosmetický přístroj na vrásky i hubnutí Slimming skincare 6v1:

  1. vyhlazuje vrásky,
  2. zpevňuje pokožku a omlazuje pleť,
  3. čistí pleť do hloubky,
  4. eliminuje dvojitou bradu,
  5. odstraňuje pigmentové skvrny a jiné barevné nesrovnalosti pleti,
  6. odstraňuje celulitidu,
  7. formuje postavu,
  8. odstraňuje nadbytečné tukové polštářky,
  9. imituje masáž zad, poklepovou masáž, akupunkturu.

Kontraindikace kavitace

Pokud si nejste jisti, zda můžete podstoupit kavitační ošetření, poraďte se svým lékařem.

Bližší popis přístroje Slimming SkinCare 6v1

Napětí: AC100 – 240V
Výkon: 15V,800mA
Rozměry: 190x80x60mm
Hmotnost: 240g
Ultrazvuková frekvence: 1Mhz, cca +-5%

Reference


Dagmar, Přelouč
Já jsem tento přístroj používala, když jsem byla v tréningu. Postava se mi totiž sice formovala, ale nemohla jsem se zbavit boků, které byly pořád dost nepoměrné ke zbytku těla. Mělo to skutečně rušivý efekt. Vůbec jsem nemohla nosit například splývavé šaty. Boky byly vyloženě vypoulené do stran. Poctivou a pravidelnou masáží jsem se této asymetrie zbavila asi do 3 měsíců. Před létem určitě zase zopakuju.

Jarka, Trnava
<p>Vrelo odporúčam každému, kto má problém s celulitídou alebo potrebuje spevniť niektorú časť tela. </p>

Pavla, Skuteč
já tento přístroj používám hlavně na masáž podbradku, protože ať dělám, co dělám, nemůžu se ho zbavit. Nadváhou netrpím, ale ta brada neustále zůstává. Na takovém místě hubnutí asi těžko ovlivníte. Tento přístroj je má jediná šance. Používám ho krátkodobě, ale efektu už si všímám teď. Doufám, že to tak půjde dál.


Další reference

Diskuse Zobrazit celou diskuzi (19)

vikita: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak mám chápat že imituje masáž zad, poklepovou masáž, akupunkturu? Je to myšleno jako pomocí elektromasážních rukavic? Má tento přístroj i nějaký vliv na artritidu? Děkuji.

dixo.cz: Dobrý den, tyto masáže imituje pomocí funkce EMS, kdy přikládáte násavky na akupunkturní body na těle. Přístroj se nesmí užívat během zánětů, ale doporučujeme Vám poradit se o tom se svým lékařem. Přejeme příjemný den.

reaguj

LudmilaM: Dobrý den, u tohoto přístroje uvádíte, že disponuje 36 LED diodami s červeným a modrým světlem. Když doma přístroj zapnu tak svítí jen modře. Kde je červené světlo? Děkuji

dixo.cz: LudmilaM: Dobrý den, když chcete zapnout červené světlo musíte stisknout tlačítko LED dvakrát. Po prvním stisknutí se zapne modré světlo a po druhém červené. Když toto tlačítko stisknete potřetí LED funkce se vypne. Přejeme příjemný den.

reaguj

vikita: Dobrý den, v červenci jsem Vám zasílala meil s žádostí o zaslání českého návodu a dodnes mi nic nepřišlo. Proč?

dixo.cz: Dobrý den, manuál jsme zaslali na Vaši e-mailovou adresu. Pokud ho nebudete mít v doručené poště zkuste se podívat do složky spam. Přejeme hezký den.

reaguj

Petronela: Dobrý den, mohu používat Slimming SkinCare 6v1 na obličej, pokud mám kovový implantát v čelisti? Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, Slimming Skincare nemůžete používat na místě a v okolí místa, kde máte kovový implantát. Přejeme příjemný den.

reaguj

Irena: Dobrý den, po vyčištění pleti Slimming Skincare je moje pleť červená, má to tak být nebo mám nastavené něco špatně? Děkuji

dixo.cz: Dobrý den Irena, mírně zarudnutí pokožky je normální. Ale vyzkoušejte nižší intenzitu a dvajte na to, aby pokožka byla během celého ošetření dostatečně vlhká, aby se žehlička po pokožce klouzala. Přejeme příjemný den.

reaguj

Zobrazit celou diskuzi (19)


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.