Masážní váleček na obličej Růženín

Masážní váleček z přírodního kamene se dvěma hlavicemi působí proti stárnutí pokožky, omlazuje a osvěžuje ji a je výborným pomocníkem při tmavých kruzích a otocích pod očima. Vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé a aknózní.

Cena bez DPH ... 633 Kč
Cena s DPH ....... 759 Kč

parfemy.cz:
Koupit
krasa.cz:
Koupit
pilulka.cz:
Koupit

Trendy v péči o pleť se nepohybují jen vpřed směrem k novým vědeckým technologiím, ale obracejí se i zpět do historie, k osvědčeným přírodním metodám. A jednou z takových metod jsou také válečky – face rollery – z přírodních kamenů, které jsou mimořádně populární v Asii. Historie používání polodrahokamů na pleť sahá daleko do minulosti.

Masážní váleček z přírodního kamene je skvělým pomocníkem při lymfatické masáži obličeje, krku a dekoltu. Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé, aknózní a problematické.

Zajímá vás, jak funguje váleček z přírodního kamene na kruhy a otoky pod očima? Recenzi naleznete na konci článku.

Růženínový váleček můžete používat se svojí oblíbenou kosmetikou, a tím zvýšit její vstřebatelnost a účinek, nebo si dopřát samostatnou relaxační masáž. Roller je oboustranný s větší hlavicí na krk, dekolt a tváře, a menší hlavicí ideální pro ošetření kruhů a otoků pod očima.

Účinek růženínového válečku na pleť

Větší váleček, o rozměru do 4,5 cm, je vhodný k ošetřování větších ploch, jako je masáž krku, dekoltu a obličeje. Menší váleček, o rozměru do 2,5 cm, je ideální pro masáž hůře dostupných míst, jako je okolí očí nebo nad horním rtem. Roller můžete používat na celou tvář, včetně rtů a víček.

Růženínový váleček na obličej

Válečky na tvář z přírodních kamenů, jako je růženín, jadeit, bílý jadeit, obsidian, se používají v Číně již od 17. století.

Růženín je polodrahokam, který má průsvitnou až jemně růžovou barvu a je křehký. Nejkvalitnější kousky se ukrývají na Madagaskaru a v Brazílii. Již od antických dob je růženín považován za kámen lásky, přátelství a harmonie. Spojuje se s římskými bohy Amorem a Venuší, s řeckou Afroditou a ve Feng shui se používá k vyrovnávání energie jin a jang.

Egypťanky a Římanky věřily, že maska z růženínu dokáže vyčistit a posílit pleť a zpomalit stárnutí.

Na tmavé kruhy a otok kolem očí

Pokud masážní váleček před ošetřením zchladíte, pomůžete pleti ještě o něco více. Kámen je sice sám o sobě dost chladný, ale když jej před aplikací necháte 10 minut v mrazáku, pozitivní účinek na kruhy kolem očí a celkově na otok obličeje, uvidíte téměř okamžitě.

Tipy, jak používat váleček s růženínem

  1. Používejte vždy na důkladně vyčištěnou pleť.
  2. Nejlepších výsledků dosáhnete při používání ráno i večer.
  3. Pokud ráno zachladíte váleček v mrazničce, snáze se zbavíte kruhů a otoků pod očima a pleť bude zářivější a svěžejší.
  4. Večer můžete váleček zahřát v teplé vodě (ne horké), a tím zvýšit účinek relaxační masáže.
  5. Když spolu s válečkem použijete hydratační a vyživující kosmetiku, zvýšíte účinek a vstřebatelnost aktivních látek. Ale váleček můžete používat také samostatně, bez kosmetiky.
  6. Masáž začněte od dekoltu a postupujte směrem nahoru, na krk.
  7. Po tváři se válečkem přesouvejte vždy směrem zdola nahoru nebo do stran (ne dolů).
  8. Doporučená doba masáže je 5-10 minut.

Délka válečku: 13,5-15 cm
Větší hlavice: 4-4,5 cm
Menší hlavice: 2-2,5 cm
Značka: Palsar7

Recenze: Proč jsem se zamilovala do válečku z přírodního kamene?

Tento váleček miluji a určitě doporučuji každému, kdo má problém s kruhy a otoky pod očima jako já. Každé ráno se je snažím maskovat korektorem a make-upem. Ale víte jak to bývá, čím více se něco snažíte zamaskovat, tím máte pocit, že je to víc vidět.

Používám ho hlavně na zmíněné kruhy pod očima a neskutečně mi v tomto pomohl. Ne, není to žádný zázrak, který mi je vyléčil a teď jsem dokonale krásná, ale dokáže je rychle zjemnit a zmírnit natolik, že si ráno nemusím dávat tolik korektoru.

Jak váleček používám?

Váleček z přírodního kamene používám každé ráno i večer. První, co udělám ráno po vypití kávy je, že vložím váleček do mrazničky. A než si vyčistím pleť, váleček se v chladničce příjemně zchladí. Nenechávám ho tam déle než 10 minut. Kolem očí nanesu sérum na kruhy pod očima a takto zchlazeným válečkem si ho vmasíruji do pokožky. Během přejíždění válečkem po pokožce vidím, jak se postupně otok zmenšuje. Když se mi sérum vstřebá, nanesu na pokožku bázi pod make-up a tu také do pokožky vmasíruji. Celkově vypadá pleť po tomto ošetření jasněji a pevněji, odpočatě a energičtěji. Pak už jen nanesu make-up.

Váleček používám i večer před spaním. Na zcela vyčištěnou pleť nanesu nejprve hydratační sérum, které válečkem do pokožky vmasíruji a poté udělám totéž i s nočním krémem. Večer váleček už nechladím.

Zatím nemám problém s vráskami ani akné, takže toto neumím zhodnotit, ale pokud máte kruhy a otoky pod očima, tak rozhodně stojí za vyzkoušení.

Pokud se chcete i vy podělit o svoji zkušenost s používáním kosmetických přístrojů a pomoci tak při výběru dalším zájemcům, napište nám na dixo@dixo.cz.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.