Masážny chladivý gél s mentolem

Chladivý masážní gel Peggy s mentolem má příjemné chladivé účinky, přináší úlevu a odstraňuje pocit únavy. Je obohacený o rostlinné extrakty, které zvyšují jeho účinnost.

Chladivý masážní gel s mentolem

Masážní gel Peggy s mentolem přináší úlevu od bolesti, tlumí bolest svalů a odstraňuje pocit únavy. Jeho příjemné chladivé účinky ocení zejména sportovci po namáhavém výkonu. Vhodný pro masáže kloubů, svalů a páteře.

Masážní gel s mentolem je vyroben ze surovin běžně používaných v dermatologii a kosmetice a je obohacen o rostlinné extrakty, které zvyšují jeho účinek.

Elektrická stimulácia svalovOdporúčame používať Masážny chladivý gel spolu s multifunkčným prístrojom Slimming SkinCare 6v1, ktorý nie len formuje postavu a účinne bojuje proti celulitíde, ale vďaka EMS - elektrickej svalovej stimulácií regeneruje a zahrieva svaly, prispieva k ich rozvoju a regenerácií, v medicíne sa využíva najmä na rehabilitačné účely.

Účinek mentolu v masážním gelu

Mentol dráždí chladové receptory, čímž potlačuje citlivost nervových zakončení a brání organismu reagovat na bolestivé podněty. Pocit chladu dokáže překrýt jiné nepříjemné pocity jako svědění, pálení, dráždění, nebo mírná bolest. Má protizánětlivý a antiseptický účinek, proto se izolovaný mentol přidává do krémů používaných při kožních onemocněních, je součástí protirevmatických mastí, osvěžujících masážních krémů a gelů a pleťových masek.

Mentol řadíme do skupiny s tzv. derivačním působením (derivance), což v praxi znamená, že dokáže zlepšit prokrvení tkání a vyvolat pocit tepla v oblasti aplikace. Při rychlejším prokrvení tkání dochází k vnitřnímu odstranění usazenin a látek způsobujících zánět. Toto působení se využívá při bolestech kloubů, svalů a při svalových křečích.

O léčivých účincích máty hovořil už Hippokrates a ve starověkém Řecku si mentolovou mastí natírali ztuhlé končetiny.

Masážní a relaxační gel s mentolem

Masážní a relaxační gel s mentolem je určen k prevenci a zmírnění zdravotních problémů, jako jsou bolesti kloubů, svalů, revmatické bolesti, křečové žíly, proleženiny, záněty a otoky.

Hmotnost: 200g

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.