MAYA - Žehlička na pleť proti vráskám

Pro muže a ženy, které trápí akné nebo vrásky. Revoluční novinka omladí vaši pleť, zjemní a vyhladí vrásky, revitalizuje pokožku a pročistí ji..

Žehlička na pleť proti vráskám, kosmetický přístroj MAYA

MAYA - kosmetická žehlička vysoké kvality pro domácí použití v sobě skrývá dvě velmi účinné terapie proti vráskám a tři různé vlnové délky.

Žehlička na pleť generuje 3 miliony mikro-kmitů za sekundu (3MHz), které pronikají do 1mm hloubky pokožky a tím vyhladí vrásky. Žehlička je navržena tak, aby dosahovala největší účinky v oblasti kolem očí. Ultrazvuková a mechanická vibrace přináší i hřejivý efekt, čímž se stimuluje aktivace buněk a zlepšuje metabolismus pokožky.

Funkce žehličky na pleť - Fotonová terapie

Fotonová terapie je známé slovo v medicíně. Žehlička na vrásky využívá přirozených světelných vln specifických délek, které jsou jako proudy fotonů dodávané do pokožky.
Mnoho studií prokazuje pozitivní efekty fotonů na plet a téměř všechny prokazují, že buňky pokožky se obnovují mnohem rychleji, pokud se vystaví vlivu určitých vlnových délek. Právě proto se používají v luxusních kosmetických salonech a my vám tento luxus nabízíme pro domácí použití.

Tato funkce žehličky na pleť je používána pro ošetřování poškozených měkkých tkání a odstraňování kožních problémů jako jsou popáleniny, akné, lišeje, opary, vředy a prašivina. Díky široké škále světla, kterou tato žehlička disponuje, dosahuje zvláště efektivní výsledky v boji proti vráskám, zánětům kůže, vyhlazuje jamky a jizvy. Fotonová terapie vyrovnává odstíny kůže, podporuje cirkulaci a brzdí tvrobu melaninového pigmentu.

Funkce žehličky na pleť - Ultrazvuková terapie

Ultrazvukový paprsek rozkmitá všechny buňky v dosahu, což způsobí zkapalnění struktur rosolu, přeměnu mechanické energie na tepelnou a hloubkový ohřev tkáni. Množství vznikajícího tepla je závislé na množství absorbované energie.

Jak pomáhá ultrazvuk v žehličce na pleť?

Ozařování s různou vlnovou délkou

Modré světlo

Proniká do hloubky 0,5 mm. Efektivně působí proti kožním vyrážkám a pleť zklidní. Vhodné pro pleť, která je citlivá, mastná a problémová. Modré světlo upravuje vylučovací funkci pokožky (vylučování kožního mazu), proto je velmi účinné v boji proti akné (modré světlo zabíjí akné bakterie).

Červené světlo

Proniká do hloubky zhruba 8-10 mm, je vhodné pro všechny typy pleti. Zvyšuje mikrocirkulaci v ošetřené oblasti, tvorbu kolagenu, redukci vrásek a pleť se zjemní i vypne. Nejvhodnější pro oblast kolem očí a čela. Zmenšuje velikost pórů (omezuje se tak životní prostor akné bakterií).

Zelené světlo

Je vhodné pro smíšenou pleť. Aktivuje se mikrocirkulace, ale především pleť se zklidní. Zmírňuje bolest. Trojbarevná kombinace výrazně zvyšuje absorpci živin. Nejlepšího efektu se dosahuje kombinací všech tří světel.

V našem sortimentu žehliček na pleť naleznete také galvanickou žehličku na pleť.

hyaluron gel proti vráskám Nejlepší účinky dosáhnete s Hyaluron gelem proti vráskám, který je absolutní špičkou mezi produkty pro ošetřování pleti nejvyšších nároků.

Reference


Lucie, Brno
Měla jsem na tváři malé jizvičky po akné ještě z dob puberty, tak jsem zkusila Mayu. A teď, téměř po 15 letech, nemusím používat make-up, protože mám pěknou pleť.

Vierka, KE - Slovensko
Syn měl akné po celém obličeji. Tak jsme se rozhodli, že vyzkoušíme něco jiného než krémy a jsme spokojeni oba. On má již téměř čistou pleť a já se těším z pružnější pokožky.


Další reference

Diskuse Zobrazit celou diskuzi (6)

MisakPlysak: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je pravda,že gely určené k gal.žehličkám jsou opravdu polarizované a bez originálních gelů nemají žehličky účinek či je to pouze u některých? Předem děkuji za odpověď

dixo.cz: Dobrý den, nejlepších výsledků dosáhnete pokud používáte kvalitní gely pro galvanické žehličky. Můžete použít polarizované gely nebo Hyaluron gely.

reaguj

Janka: Dobry den, rada by som sa informovala ci je rozdiel, pripadne mi to prosim objasnite, medzi kozmetickym ultrazvukovym cisticom a biolampy Luna Lite:fototerapeuticky pristroj. Dakujem.

dixo.cz: Dobrý den, máte na mysli rozdíl mezi naší žehličkou Mayou a přístrojem Luna Life?

reaguj

Zuzana: Dobrý den, ráda bych věděla, jestli je k výrobku přiložen český manuál a nějaký návod k použití a jestli je na přístroj nějaká záruční doba. Děkuji, hezký den Noglá

dixo.cz: Dobrý den, ke galvanické žehličce je přiložen český návod k použití av případě jakýchkoliv dalších dotazů nás můžete kontaktovat na dixo@dixo.cz. Na každý přístroj je záruka 2 roky.

reaguj

Lenka: Dobrý den. Je mi 50let a nemohu se rozhodnout mezi touto žehličkou a žehličkou profi.Jde mi především o omlazení a zpevnění pleti.Prosím kterou mi doporučíte.Mám i akne.Děkuji Lenka

dixo.cz: Dobrý den, z našich zkušeností a zkušeností našich zákazníků bychom Vám doporučili Galvanickou žehličku Profi.

reaguj

Martina: Dobrý deň. Po akné mi ostalo pár nie veľmi hlbokých jazvičiek. Má niektorá z Vašich galvanických žehličiek (zároveň s použitím kolagénu) aspoň nejaký efekt, čo sa týka vyhladenia drobných vpadnutých jazvičiek po akné? Poprípade ktorý prístroj by ste konkrétne doporučili? Ďakujem.

dixo.cz: Dobrý den, ve Vašem případě bychom Vám doporučili tuto žehličku a použít kvalitní gel na vyhlazení jizviček. Mnoho zákazníků má velice dobré zkušenosti s Hyaluronovým gelem.

reaguj

Zobrazit celou diskuzi (6)


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.