Galvanická žehlička na pleť

Pro hladkou pleť bez vrásek. Generátor ultrazvukových kmitů má 3 miliony kmitů za sekundu a je jedním z nejefektivnějších a nejbezpečnějších produktů na trhu. Je vhodný pro menší plochy obličeje, hlavně kolem očí.


Tento produkt je momentálně nedostupný, pro více informací nás kontaktujte.

Podívejte se také na novější model za stejnou cenu Razzy 3v1 nebo skutečnou královnu v péči o pleť Galvanická žehlička Biowave

Profesionální galvanická žehlička Profi na vrásky a pleť

Tato galvanická žehlička na vrásky je vhodná pro kosmetické salony ale i domácí použití. Galvanická žehlička na pleť disponuje těmito funkcemi:

Disponuje těmito terapiami:

Jak správně pracovat s galvanickou žehličkou?

Podrobnější postup jak správně pečovat o pleť s galvanickou žehličkou naleznete zde: Jak správně pečovat o pleť se žehličkou na pleť

Galvanická žehlička na vrásky - Galvanoterapie

Galvanická terapie funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu, čímž hloubkově vyčistí pleť ve všech vrstvách, regeneruje a povzbudí buňky k vyšší aktivitě.

V kosmetických salonech je galvanická terapie již déle používaná, nyní si můžte tento luxus dopřát i vy.

Galvanická žehlička zlepšuje absorpci pleťových krémů, čímž zvyšuje i jejich účinek. Před samotným použitím galvanické žehličky si na pleť natřete gel proti vráskám, nebo na čištění pleti. Doporučujeme gel s vysokým obsahem hyaluronu.

Samotné vyhlazování pleti trvá jen pár minut, je bezpolestné a výsledky můžete vidět již po prvním použití. Pleť je po použití galvanické žehličky výrazně jemnější, méně unavená a má zdravější vzhled.

Galvanická žehlička na vrásky je jedním z nejlepších způsobů, jak můžete svoji pleť udržet mladou a hladkou a to bez chirurgického zákroku. Tato galvanická žehlička vyčistí pleť, vyhladí vrásky stejně profesionálně jako galvanické žehličky v kosmetických salónech.

Galvanická žehlička na pleť - Ultrazvuková terapie

Generátor ultrazvukových kmitů má 3 miliony kmitů za sekundu a je jedním z nejefektivnějších a nejbezpečnějších produktů na trhu. Je velmi vhodný pro menší plochy obličeje, hlavně kolem očí. Rychlé kmity galvanické žehličky generují teplo, stimulují a pomáhají aktivovat metabolismus podkožních vrstev.

Galvanická žehlička na pleť - Fotonová terapie

Ozařování různými barvami světla má svůj význam:
Modré světlo proniká do 0,5 mm zklidňuje a má účinek proti vyrážkám a akné. Má mírný dezinfekční účinek. Vhodné na citlivou, mastnou a akné pleť. Dokáže vypnout uvolněnou pleť.
Červené světlo proniká hlouběji až do 8-10mm. Dosahuje derm a stimuluje fibroplastických buňky, produkující kolagen. Napomáhá mikrocirkulaci krve, redukuje vrásky a dělá pleť elastičtější a jemnější. Je vhodné i na oblast okolo očí a čela.
Barevná světla jako kombinace červené a modré akcelerují absorpci výživy zevnitř ale i zvenku používaných přípravků.

Galvanická žehlička a její kladné a záporné iony poskytují známé benefity pro krásu od čištění pleti až po vnášení přípravků do pleti.

Galvanická žehlička profi představuje poprvé možnost současné intenzivní galvanické terapie a ultrazvuku.

Parametry ultrazvuku jsou přiměřené častěji používané domovské aplikací a parametry galvanické terapie jsou špičkové a lepší než cokoliv jiného dostupného na trhu pro tuto oblast nasazení.

Galvanická žehlička profi spojuje v sobě možnost přerušovaného intenzivního modrého a červeného světla, které bylo klinicky odzkoušené, jako nejvhodnější na akné, přičemž hlavice je v kontaktu s pokožkou a nedochází ke ztrátám světla reflexí, tedy odrazem. Možnost kontaktu odstraňuje nutnost použití ochranných brýlí.

Galvanické žehlička na vrásky představuje přiblížení maličkého kompaktního provedení k profesionálním přístrojům.

Parametry galvanické žehličky

Ultrazvuk 3MHz, 0,7 W/cm2, 12x2 ks LED diody 2 barvy - modrá 463nm +-5nm, červená 630nm +-5nm, a střídavý režim obou barev, tzv.. Biogenetický diody. Možná současná galvanická terapie a ultrazvuk na 3 výkonech. Galvanická terapie s parametry: 9,4 V, 11,4 V a 14,1 V dostupné v obou polaritu.

Galvanická žehlička vhodná pro:

Celkové hodnocení galvanicke žehličky

Vynikající galvanická žehlička na vrásky se špičkovou galvanickou terapií, předčí cokoliv na trhu, k tomu přídavek ultrazvuk a fotony.

Funkce galvanické žehličky:

Reference


Jana Praha
S galvanickou žehličkou na pleť v kombinaci s HYALURON gelem jsem velmi spokojena, dokonce lepší než v kosmetickém salónu který jsem navštěvovala dokud jsem galvanickou žehličku neměla.


Další reference

Diskuse Zobrazit celou diskuzi (30)

Simona: Dobrý den, měla bych dotaz zda je možné tento přístroj používat v kosmetickém salonu.

dixo.cz: Ano, galvanická žehlička na pleť mě všechny potřebné certifikáty pro použijte v kosmetickém salonu.

reaguj

Makulka: Dobry den, chtela jsem se zeptat, zda se tato galvanicka zehlicka (ultrazvukova cast) da take vyuzit na jine partie tela - boky, stehna apod. jako pristroj na hubnuti (napriklad misto pristroje Slimming). Rada bych vedela, jaky je mezi nimi rozdil. Moc dekuji za odpoved.

reaguj

kmonickova: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda li je tato žehlička nejvýkonnější a nejlepší z Vámi nabízených? případně která je vhodná pro domácí použití na vrásky a slabé akné. Děkuji. R.K.

dixo.cz: Tato galvanická žehlička na pleť je jedna z nejlepších na trhu a máme s ní nejlepší zkušenosti. Stále hledáme lepší produkty no tato se zatím jevy jako nejlepší.

dixo.cz: momentálně je to biowave http://www.dixo.cz/galvanicka-zehlicka-biowave/

reaguj

SimonaB: Dobrý den, dnes mi od Vás přišla galvanická žehlička Profi a chtěla bych se zeptat,pokud ji budu používat v kosmetickém salonu tak jestli má nějaký vliv vodivé spojení palce a pásky na ošetření druhé osoby (zákaznice).A také,když chci zapracovávat žehličkou aktivní séra a krémy, tak musím vždy použít také vodivý gel? Děkuji moc za odpověď. S.

dixo.cz: Galvanoterapie vytváří uzavřený obvod kde protékají stejnosměrné ale i střídavé proudy z hlavice žehličky přes pokožku do těla a přes ruku se obvod uzavírá znovu v žehličce. Tedy pokud si to člověk dělá sám, je to v pořádku. Pokud děláte galvanickou terapii druhé osobě, musí se uzavriteť obvod tak, že klienta svou levou rukou držíte za jeho ruku a pravou rukou pracujete na jeho tváři.

reaguj

Dagmar: Koupila jsem si u Vás galvanickou žehličku.Při použití ulktrazvuku a viodivého gelu se mi na obličeji na některých místech udělají červené flíčky.Jsou suché a tvoří se šupinky.Po několika dnech vyblednou. Při následném použití žehličky se mi vyrazily i na jiných místech. Co dlám špatně?

dixo.cz: Jaký gel používáte? Pokud problém přetrvává kontaktujte nás prosím na dixo@dixo.cz. Určitě to není standardní, zřejmě nějaká alergická reakce

reaguj

Zobrazit celou diskuzi (30)


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.