Galvanická žehlička na pleť

Pro hladkou pleť bez vrásek. Generátor ultrazvukových kmitů má 3 miliony kmitů za sekundu a je jedním z nejefektivnějších a nejbezpečnějších produktů na trhu. Je vhodný pro menší plochy obličeje, hlavně kolem očí.

Podívejte se také na novější model za stejnou cenu Razzy 3v1 nebo skutečnou královnu v péči o pleť Galvanická žehlička Biowave

Profesionální galvanická žehlička Profi na vrásky a pleť

Tato galvanická žehlička na vrásky je vhodná pro kosmetické salony ale i domácí použití. Galvanická žehlička na pleť disponuje těmito funkcemi:

Disponuje těmito terapiami:

Jak správně pracovat s galvanickou žehličkou?

Podrobnější postup jak správně pečovat o pleť s galvanickou žehličkou naleznete zde: Jak správně pečovat o pleť se žehličkou na pleť

Galvanická žehlička na vrásky - Galvanoterapie

Galvanická terapie funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu, čímž hloubkově vyčistí pleť ve všech vrstvách, regeneruje a povzbudí buňky k vyšší aktivitě.

V kosmetických salonech je galvanická terapie již déle používaná, nyní si můžte tento luxus dopřát i vy.

Galvanická žehlička zlepšuje absorpci pleťových krémů, čímž zvyšuje i jejich účinek. Před samotným použitím galvanické žehličky si na pleť natřete gel proti vráskám, nebo na čištění pleti. Doporučujeme gel s vysokým obsahem hyaluronu.

Samotné vyhlazování pleti trvá jen pár minut, je bezpolestné a výsledky můžete vidět již po prvním použití. Pleť je po použití galvanické žehličky výrazně jemnější, méně unavená a má zdravější vzhled.

Galvanická žehlička na vrásky je jedním z nejlepších způsobů, jak můžete svoji pleť udržet mladou a hladkou a to bez chirurgického zákroku. Tato galvanická žehlička vyčistí pleť, vyhladí vrásky stejně profesionálně jako galvanické žehličky v kosmetických salónech.

Galvanická žehlička na pleť - Ultrazvuková terapie

Generátor ultrazvukových kmitů má 3 miliony kmitů za sekundu a je jedním z nejefektivnějších a nejbezpečnějších produktů na trhu. Je velmi vhodný pro menší plochy obličeje, hlavně kolem očí. Rychlé kmity galvanické žehličky generují teplo, stimulují a pomáhají aktivovat metabolismus podkožních vrstev.

Galvanická žehlička na pleť - Fotonová terapie

Ozařování různými barvami světla má svůj význam:
Modré světlo proniká do 0,5 mm zklidňuje a má účinek proti vyrážkám a akné. Má mírný dezinfekční účinek. Vhodné na citlivou, mastnou a akné pleť. Dokáže vypnout uvolněnou pleť.
Červené světlo proniká hlouběji až do 8-10mm. Dosahuje derm a stimuluje fibroplastických buňky, produkující kolagen. Napomáhá mikrocirkulaci krve, redukuje vrásky a dělá pleť elastičtější a jemnější. Je vhodné i na oblast okolo očí a čela.
Barevná světla jako kombinace červené a modré akcelerují absorpci výživy zevnitř ale i zvenku používaných přípravků.

Galvanická žehlička a její kladné a záporné iony poskytují známé benefity pro krásu od čištění pleti až po vnášení přípravků do pleti.

Galvanická žehlička profi představuje poprvé možnost současné intenzivní galvanické terapie a ultrazvuku.

Parametry ultrazvuku jsou přiměřené častěji používané domovské aplikací a parametry galvanické terapie jsou špičkové a lepší než cokoliv jiného dostupného na trhu pro tuto oblast nasazení.

Galvanická žehlička profi spojuje v sobě možnost přerušovaného intenzivního modrého a červeného světla, které bylo klinicky odzkoušené, jako nejvhodnější na akné, přičemž hlavice je v kontaktu s pokožkou a nedochází ke ztrátám světla reflexí, tedy odrazem. Možnost kontaktu odstraňuje nutnost použití ochranných brýlí.

Galvanické žehlička na vrásky představuje přiblížení maličkého kompaktního provedení k profesionálním přístrojům.

Parametry galvanické žehličky

Ultrazvuk 3MHz, 0,7 W/cm2, 12x2 ks LED diody 2 barvy - modrá 463nm +-5nm, červená 630nm +-5nm, a střídavý režim obou barev, tzv.. Biogenetický diody. Možná současná galvanická terapie a ultrazvuk na 3 výkonech. Galvanická terapie s parametry: 9,4 V, 11,4 V a 14,1 V dostupné v obou polaritu.

Galvanická žehlička vhodná pro:

Celkové hodnocení galvanicke žehličky

Vynikající galvanická žehlička na vrásky se špičkovou galvanickou terapií, předčí cokoliv na trhu, k tomu přídavek ultrazvuk a fotony.

Funkce galvanické žehličky:

Reference


Jana Praha
S galvanickou žehličkou na pleť v kombinaci s HYALURON gelem jsem velmi spokojena, dokonce lepší než v kosmetickém salónu který jsem navštěvovala dokud jsem galvanickou žehličku neměla.


Další reference

Diskuse Zobrazit celou diskuzi (31)

Simona: Dobrý den, měla bych dotaz zda je možné tento přístroj používat v kosmetickém salonu.

dixo.cz: Ano, galvanická žehlička na pleť mě všechny potřebné certifikáty pro použijte v kosmetickém salonu.

reaguj

Makulka: Dobry den, chtela jsem se zeptat, zda se tato galvanicka zehlicka (ultrazvukova cast) da take vyuzit na jine partie tela - boky, stehna apod. jako pristroj na hubnuti (napriklad misto pristroje Slimming). Rada bych vedela, jaky je mezi nimi rozdil. Moc dekuji za odpoved.

reaguj

kmonickova: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda li je tato žehlička nejvýkonnější a nejlepší z Vámi nabízených? případně která je vhodná pro domácí použití na vrásky a slabé akné. Děkuji. R.K.

dixo.cz: Tato galvanická žehlička na pleť je jedna z nejlepších na trhu a máme s ní nejlepší zkušenosti. Stále hledáme lepší produkty no tato se zatím jevy jako nejlepší.

dixo.cz: momentálně je to biowave http://www.dixo.cz/galvanicka-zehlicka-biowave/

reaguj

SimonaB: Dobrý den, dnes mi od Vás přišla galvanická žehlička Profi a chtěla bych se zeptat,pokud ji budu používat v kosmetickém salonu tak jestli má nějaký vliv vodivé spojení palce a pásky na ošetření druhé osoby (zákaznice).A také,když chci zapracovávat žehličkou aktivní séra a krémy, tak musím vždy použít také vodivý gel? Děkuji moc za odpověď. S.

dixo.cz: Galvanoterapie vytváří uzavřený obvod kde protékají stejnosměrné ale i střídavé proudy z hlavice žehličky přes pokožku do těla a přes ruku se obvod uzavírá znovu v žehličce. Tedy pokud si to člověk dělá sám, je to v pořádku. Pokud děláte galvanickou terapii druhé osobě, musí se uzavriteť obvod tak, že klienta svou levou rukou držíte za jeho ruku a pravou rukou pracujete na jeho tváři.

reaguj

Dagmar: Koupila jsem si u Vás galvanickou žehličku.Při použití ulktrazvuku a viodivého gelu se mi na obličeji na některých místech udělají červené flíčky.Jsou suché a tvoří se šupinky.Po několika dnech vyblednou. Při následném použití žehličky se mi vyrazily i na jiných místech. Co dlám špatně?

dixo.cz: Jaký gel používáte? Pokud problém přetrvává kontaktujte nás prosím na dixo@dixo.cz. Určitě to není standardní, zřejmě nějaká alergická reakce

reaguj

Zobrazit celou diskuzi (31)


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.