Mini-balíček proti celulitidě

Mini - balíček pro boj s celulitidou obsahuje 2 produkty, ACG gel proti celulitidě a Dřevěný masážní kartáč.

Mini - balíček pro boj s celulitidou obsahuje 2 produkty, ACG gel proti celulitidě a Dřevěný masážní kartáč.

ACG gel proti celulitidě

ACG gel proti celulitidě s kapsaicinem ACG gel proti celulitide s kapsaicinem je mimořádně účinný a díky vitaminu E šetrný kosmetický přípravek v boji proti celulitidě. Zvyšuje mikrocirkulaci krve v tkáních a zlepšuje metabolismus kůže. Nemá žádné toxické a dráždivé účinky na pokožku.

Gel proti celulitidě nanášejte tak, abyste jemnou vrstvičkou pokryli místo s celulitidou. Příliš velké množství gelu může způsobit pálení pokožky.

Dřevěný masážní kartáč

Masážní kartáč proti celulitidě Dřevěný masážní kartáč proti celulitidě s oblými výčnělky pro jemnou a bezbolestnou masáž. Dřevěné výčnělky jsou připevněny ke gumovému polštářku, díky čemuž se dokáží přizpůsobit konturám Vašeho těla.

Dřevěný kartáč je vhodný pro silnější masážní techniky, jako je masáž proti celulitidě, ale můžete si dopřát i jemnou relaxační masáž.

Postup masáže

Pro co nejlepší výsledky masírujte každý den přibližně 15 minut. Ideální čas je večer, po koupeli nebo sprše. Nikdy neprovádějte masáž silou, příliš dlouho nebo příliš intenzivně. Jen na zadečku a stehnech můžete mírně zvýšit vyvíjený tlak.

Diskuse

ivana: Dobrý den, acg gel trochu pálí ale výsledky je znát. Prosím Vás, je možne koupit tento acg gel i samostatně?

dixo.cz: Dobrý den, áno

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.