ACG Gel proti celulitidě

Gel obsahuje kapsaicin obohacený o vitamin E, takže při aplikaci většího množství a intenzivní masáži může vyvolat pálivý pocit. Proto zpočátku používejte přístroj s menším množstvím gelu a vlhčete vodou.

Gel proti celulitidě

ACG gel proti celulitidě s kapsaicinem je velmi účinný a díky vitamínu E šetrný kosmetický přípravek v boji proti celulitidě, napomáhá zvyšovat mikrocirkulaci krve v tkáních a zlepšovat metabolismus kůže. Nemá žádné toxické ani dráždivé účinky na pokožku.

Nejlepších účinků dosáhnete, pokud gel proti celulitidě nanesete během masáže, nebo před cvičením.

Gel proti celulitidě nanášejte tak, abyste jemnou vrstvičkou pokryli místo s celulitidou. Příliš velké množství gelu může způsobit pálení pokožky.

ACG obsahuje kapsaicin

Nejvýznamnější složkou gelu proti celulitidě je kapsaicin, výtažek z chilli papriček. Kapsaicin, díky svému jedinečnému hřejivému působení zvyšuje metabolickou činnost a stimuluje krevní oběh zvenčí, díky čemuž dokáže úspěšně bojovat proti celulitidě.

Vitamín E

ACG gel proti celulitidě obsahuje kromě aktivní látky - kapsaicin i vitamín E, který příznivě působí na pokožku a pomáhá léčit její různé poškození a nemoci, zmírňuje proces stárnutí a redukuje vrásky. Vitamín E buňky obnovuje a chrání je před ztrátou vlhkosti.

Slimming SkinCare 6v1 proti celulitídeACG gel proti celulitidě dostanete jako dárek k přístroji Slimming Skincare 6v1, který je díky 6 funkcím výborným pomocníkem při odstraňování celulitidy. Ultrazvuk rozbíjí "celulitidní hrbolky", Galvanoterapie vtiskuje aktivní látku kapsaicin hluboko do pokožky, červené světlo zabraňuje ukládání podkožního tuku, EMS spaluje tuky, cukry a karbohydráty.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.