Mini kosmetický balíček pro krásnou pleť

Kosmetický balíček obsahuje přístroj na masáž obličeje Proskin Beauty Bar a DEVEE sérum s retinolem proti vráskám a na sjednocení barevných rozdílů pleti.


Tento produkt je momentálně nedostupný, pro více informací nás kontaktujte.

Mini kosmetický balíček pro krásnou pleť obsahuje 2 produkty:

Jak funguje masážní přístroj Proskin Beauty Bar?

Proskin beauty bar je masážní přístroj, který vibruje rychlostí 6 000 kmitů za vteřinu, čímž stimuluje svaly na obličeji k dosažení zpevňovací efektu.

Je vhodný na pokožku obličeje i krku a dekoltu. Pomáhá při redukci vrásek okolo očí a nad horním rtem či zjemňuje kruhy pod očima.

Masážní přístroj Proskin Beauty Bar

Nejlepších výsledků však dosáhnete v kombinaci s kvalitní kosmetikou s vysokým obsahem účinných látek. Kmitočty hlavice vytvářejí na pokožce malé vlny, které se šíří společně s výživnými látkami do hlubších vrstev pokožky, a proto jsme do balíčku zařadili sérum s retinolem od německého výrobce kosmetiky DEVEE.

Masážní přístroj Proskin beauty bar je vodotěsný, má kompaktní provedení a cestovní pouzdro, takže jej můžete mít u sebe i během cestování a udržet si pokožku svěží kdekoli právě jste.

Sérum s retinolem DEVEE

Sérum DEVEE Retinol je vyrobeno z vysoce kvalitních látek. Kromě několika druhů retinolu obsahuje kyselinu hyaluronovou, díky čemuž zajišťuje nejen bělení pleti a odstraňování pigmentových skvrn, ale také rychlou obnovu buněk a vyplnění hlubších vrásek.

Spojení kyseliny hyaluronové a retinolu

Kyselina hyaluronová proniká hluboko do pokožky, kde stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a vyplňuje vrásky zevnitř. Díky schopnosti navázat na sebe velké množství vody udržuje pokožku dlouhodobě hydratovanou. Retinol, kromě výrazných bělících účinků, efektivně bojuje proti hlubším vráskám, urychluje regeneraci a podněcuje buněčnou obnovu.

Vitamin E pleť chrání a rozjasňuje, enzym papain podporuje regenerační procesy a stahuje póry.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.