Retinol sérum na pigmentové skvrny

DEVEE Retinol sérum obsahuje vysoký podíl aktivních látek speciálně vybraných nejen na redukci hlubokých vrásek, ale také na odstraňování pigmentových a stařeckých skvrn.

Retinol sérum s kyselinou hyaluronovou zajišťuje kromě bělení pleti a odstraňování pigmentových skvrn i rychlou obnovu buněk a vyplňuje hlubší vrásky.

Jak účinkuje sérum s retinolem na pokožce?

Jak Retinol sérum odstraňuje pigmentové skvrny?

DEVEE Retinol sérum obsahuje vysoké množství retinolu, což je nejsilnější a nejčistší forma vitaminu A. Snadno proniká do hlubších vrstev pokožky, kde redukuje pigmentové a stařecké skvrny, zlepšuje strukturu pokožky a vyrovnává barevné rozdíly.

Aby byl účinek retinolu v odstraňování pigmentových skvrn viditelný, je důležitá jeho koncentrace. Pokud kosmetika obsahuje příliš malé množství retinolu, je neúčinná. Pokud příliš mnoho může způsobit podráždění.

A právě to je ten důvod, proč se ve složení DEVEE Retinol séru na prvním místě nachází speciální patentovaná formule Pro Retinol Vitanol Bio, extrakt z vojtěšky z ekologické zemědělské výroby. Na druhém místě je aktivní látka Retinol palmitát, což je kombinace retinolu a kyseliny palmitové.

Kromě retinolu obsahuje sérum i vitamin E, který pomáhá redukovat pigmentové skvrny, odstraňuje zabarvení pleti a podporuje její regeneraci.

Pro nejlepší výsledky v odstraňování pigmentových skvrn a bělení pleti doporučujeme používat DEVEE Retinol sérum s žehličkou na pleť Razzy 3v1. Ionty galvanické funkce spolu se zeleným světlem dokáží rozbít pigmentové skvrny.

Aktivní látky:

Účinek aktivních látek

Retinol sérum s kyselinou hyaluronovou zajišťuje kromě bělení pleti a odstraňování pigmentových skvrn i rychlou obnovu buněk a vyplňuje hlubší vrásky.

Retinol, kromě výrazných bělících účinků na pleť, bojuje proti hlubším vráskám, urychluje regeneraci a podněcuje buněčnou obnovu.

Kyselina hyaluronová proniká hluboko do pokožky, kde stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a vyplňuje vrásky zevnitř. Díky schopnosti navázat na sebe velké množství vody udržuje pokožku dlouhodobě hydratovanou.

Vitamin E pleť chrání a rozjasňuje, enzym papain podporuje regenerační procesy a stahuje póry.

Použití:

DEVEE Retinol sérum aplikujte na pokožku večer, pokožku nevystavujte nadměrnému slunečnímu záření. Nezpůsobuje olupování ani zarudnutí pokožky.

Složení podle množství aktivních látek:

Pro Retinol Vitanol Bio, Retinol palmitát, vysokomolekulární kyselina hyaluronová, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, vitamin E, enzym papain z papáji

Množství: 30 ml

Výrobce: DEVEE

Diskuse

lenka: Dobrý den, objednala jsem si u vás DEVEE retinol sérum a zatím mi nepřišel. Bylo psáno do dvou dnů. Chci se zeptat jestli zboží vázne u vás nebo u dopravce. Děkuji Žandová Lenka

reaguj

wanda: Jaká je cena Retinol sérum

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.