Nano energetický pohár Red/Blue

NANO POHÁR s antibakteriálními a alkalizujúcimi účinky a certifikátem CIAA.


Tento produkt je momentálně nedostupný, pro více informací nás kontaktujte.

Charakteristika Nano poháru Red/Blue

Umyjte Nano pohár i s náplní vroucí vodou, vylijte ji. Postup zopakujte 3x. Tím aktivujete náplň. Nalijte pod povrch vodu z ionizátoru vody a počkejte 2-3 minuty. U vody z vodovodu proces úpravy trvá déle cca 10-15 minut, kvůli nižšímu pH.
Čištění Nano poháru: Pohár umývejte horkou slanou vodou. Podle vlastností vaší vody a intenzity použávania náplň vydrží 3-6 meiacov, přesto doporučujeme výměnu v polovičním čase pro optimální efekt. Dá se dosáhnout pH 9,2 a ORP až-150mV podle parametrů vstupní vody.
Objem: 290ml

Účinky alkalické vody z Nano poháru:

Výsledky pH a ORP závisí na pH a ORP vstupní vody a doby působení minerálů na vodu. Tedy čím déle je voda v kontaktu s minerály, tím vyšší pH se dosáhne a tím více elektronů voda získá / záporný ORP /.
Pokud voda chutná příliš ostře, rozřeďte si ji neupravenou vodou.
Snažte se vyrábět si tolik vody, kolik v kratším časovém intervalu 2-3 hodiny vypijete.
Minerální náplně jsou vhodné jako finální úprava vody z ionizátorů vody nižších parametrů na navýšení pH a počtu elektronů s krátkým časem úpravy vody v délce 2-3 minuty. Voda z vodovodu potřebuje na změnu vlastností 10-15 minut.
Doporučujeme pití 2l alkalické na elektrony bohaté vody denně. Ale začněte nejprve s půl litrem denně av průběhu dvou týdnů se dopracujte na 2l denně.

Více informací o takto upravené vodě, najdete zde: Alkalická voda

* Pokud máte zájem o konkrétní barvu, napište to do poznámky v objednávce. Děkujeme!

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.