Retinol krém na pigmentové skvrny

DEVEE Retinol denní krém je vhodný pro dámy ve středním věku nebo starší dámy, protože pomáhá odstraňovat nejen jemné, ale i hluboké vrásky. Denní krém obsahuje jedinečnou kombinaci účinných látek, které se také podílejí na odstraňování pigmentových a stařeckých skvrn.

DEVEE Retinol denní krém obsahuje vysoké množství retinolu, což je nejsilnější a nejčistší forma vitaminu A. Snadno proniká do hlubších vrstev pokožky, kde redukuje pigmentové a stařecké skvrny, zlepšuje strukturu pokožky a vyrovnává barevné rozdíly.

Aby byl účinek retinolu v odstraňování pigmentových skvrn viditelný, je důležitá jeho koncentrace. Pokud kosmetika obsahuje příliš malé množství retinolu, je neúčinná. Pokud příliš mnoho může způsobit podráždění.

A právě to je ten důvod, proč se ve složení DEVEE Retinol denního krému na prvním místě nachází speciální patentovaná formule Pro Retinol Vitanol Bio, extrakt z vojtěšky z ekologické zemědělské výroby. Na druhém místě je aktivní látka Retinol palmitát, což je kombinace retinolu a kyseliny palmitové.

Kromě retinolu obsahuje krém i vitamin E, který pomáhá redukovat pigmentové skvrny, odstraňuje zabarvení pleti a podporuje její regeneraci.

Proč používat denní krém s retinolem:

Účinek aktivních látek

Retinol krém s kyselinou hyaluronovou zajišťuje kromě bělení pleti a odstraňování pigmentových skvrn i rychlou obnovu buněk a vyplňuje hlubší vrásky.

Retinol, kromě výrazných bělících účinků na pleť, bojuje proti hlubším vráskám, urychluje regeneraci a podněcuje buněčnou obnovu.

Kyselina hyaluronová proniká hluboko do pokožky, kde stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a vyplňuje vrásky zevnitř. Díky schopnosti navázat na sebe velké množství vody udržuje pokožku dlouhodobě hydratovanou.

Vitamin E má anti-oxidační funkci, chrání pleť a rozjasňuje ji.

Použití

DEVEE Retinol krém aplikujte na vyčištěnou pleť ráno, pokožku nevystavujte nadměrnému slunečnímu záření. Nezpůsobuje olupování ani zarudnutí pokožky. Ideální účinek se docílí v kombinaci s Retinol sérem.

Složení podle množství aktivních látek

Pro Retinol Vitanol Bio, Retinol palmitát, vysokomolekulární kyselina hyaluronová, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, vitamin E

Množství: 30 ml

Výrobce: DEVEE

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.