Sérum s peptidy Wellmaxx Cellular Lift, 50ml

Výjimečné složení séra Wellmaxx Cellular Lift přináší buněčný lifting díky aktivním látkám, které jsou v séru přítomny v maximálních koncentracích.

Cena bez DPH ... 1 057 Kč
Cena s DPH ....... 1 279 Kč

Koupit

Poštovné od 117 Kč

Skladem poslední kus.
Dodání do 2 dnů

Sérum s peptidy Wellmaxx Cellular Lift přináší buněčný lifting díky aktivním látkám, které jsou v séru přítomny v maximálních koncentracích.

Složení:

Účinek:

Kyselina hyaluronová a fucogel přinášejí hydrataci, která je hlavní příčinou vzniku jemných vrásek a linek, které se neošetřením a ztrátou vlhkosti prohlubují.

Vitamín B3 zmírňuje zánětlivé procesy a uklidňuje pleť.

Kombinace peptidů Vinci 02 a Syn-Coll stimulují tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové a posilují ochranu těchto vazeb před degradací.

Sérum s peptidy a s dalšími účinnými látkami přináší buněčný lifting a protivráskový efekt dokonce i na hluboké linky a vrásky.

Použití séra s peptidy: 

Sérum s peptidy Wellmaxx Cellular Lift doporučujeme používat na hluboké a středně hluboké vrásky nebo pro dámy a pány ve věku 40+.

Ráno a večer rozetřete několik kapek séra do pokožky.

Při jemných vráskách lze účinek spozorovat do 1-2 týdnů. Redukce hlubokých vrásek nastává po 1-2 měsících pravidelného používaní, ale výsledky určitě stojí zato.

Moderní technologie s peptidy je omlazující technologie, která funguje! Vyzkoušejte vzorek a přesvědčte se sami!

Množství: 50ml
Výrobce: Wellmaxx

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.


Dárek

K produktu Sérum s peptidy Wellmaxx Cellular Lift, 50ml dostanete zdarma dárek. Trenink mozku zdamra