Ultrazvukový čistící kartáč

Profesionální čistící kartáč s ultrazvukovou technologií vyčisti Vaši pokožku až 6-krát lépe, ve srovnání s ručním čištěním pleti. Díky 3 rychlostem dokáže přirozeně pracovat s elasticitou pokožky, přičemž jemnou masáží odstraňuje nečistoty usazené hluboko v pórech.

 Toto zboží již není v naší nabídce.

 

Profesionální čistící kartáček na pleť i tělo s ultrazvukovou technologií vyčistí Vaši pokožku až 6-krát lépe, ve srovnání s ručním čištěním pleti. Díky 3 rychlostem dokáže přirozeně pracovat s elasticitou pokožky, přičemž jemnou masáží odstraňuje nečistoty usazené hluboko v pórech. Po ošetření je pleť jemnější a hladší.


dixo garance vraceni penez100% garance vrácení penez. Pokud nebudete s kosmetickým přístrojem spokojený, můžete nám jej do 30 dnů vrátit.

Sonický kosmetický kartáč na pleť je určen pro každodenní péči a díky voděodolné rukojeti ho můžete používat i během sprchování, nebo si s ním zpříjemnit horkou koupel.

Cesta k dokonalé pleti začíná čištěním

Žádné chemikálie ani bolestivé oděrky, či poškození pokožky kvůli drastickému čištění. Kosmetický čistící kartáček na pleť , díky patentované ultrazvukové technologii, dokáže mnohem efektivněji vyčistit pleť z pórů, odstranit všechny usazené nečistoty a tím i eliminovat černé tečky. Navíc, důkladně vyčištěná pokožka dokáže lépe absorbovat výživné látky z krémů.

Sonické čištění pleti

Čištění pleti pomocí ultrazvuku patří k nejzákladnějším a nejběžnějším ošetřením v rámci hloubkového pročištění pleti. Ultrazvukové vlny pronikají hluboko do pokožky, kde ji čistí, ošetřují a zjemňují. Po ošetření je pokožka prokrvenější, rozzářená a dokáže lépe přijímat výživné látky. Ultrazvukový čistič pleti je mimořádně šetrné k pokožce a nezanechává žádné viditelné otoky, ani červené fleky.

Ultrazuvoký čistící kartáč

Proč si vybrat ultrazvukový čistící kartáč?

Jak ošetřovat pleť s čistícím kartáčem?

Díky sonickému kartáčku na čištění pleti, budete mít nejen hezčí pleť, ale i ušetříte čas strávený každovečerním čištěním pleti. Ošetření pleti s ultrazvukovým čističem netrvá déle než 5 minut, včetně nanesení Vašeho oblíbeného krému.

Pokud používáte make-up, musíte ho nejprve odstranit z pokožky, protože by mohl způsobit znečištění štětinek a tím zhoršit výsledný efekt. V případě, že dojde k takovému znečištění, kartáček můžete jednoduše očistit čistou vodou.

Po odstranění make-upu, pleť omyjte teplou vodou, nechte ji vlhkou a navlhčete i hlavici kartáčku. Na pokožku i na hlavici kartáčku aplikujte čistící gel. Po zapnutí přístroje a nastavení požadované rychlosti, přiložte hlavici ultrazvukového kartáče těsně na pokožku a jemnými krouživými pohyby se přesouvejte po tváři.

Čistící kartáček má vlastní časovač, který Vám pípnutím oznámí, že je čas přesunout se na další část obličeje. Jeden cyklus čištění pleti trvá 1 minutu:

  1. čištění čela - 20 sekund
  2. čištění nosu a brady - 20 sekund
  3. čištění jednoho líce - 10 sekund

Ultrazvukový kartáč je primárně nastaven tak, aby se po jedné minutě (1 čistící cyklus) užívání automaticky vypnul. Časovač se dá nastavit i na dvouminutový cyklus, nebo si můžete navolit cyklus bez časového omezení.

Bezdrátové nabíjení přístroje

Díky bezdrátovému indukčnímu nabíjení můžete ultrazvukový kartáč na čištění používat i během sprchování, nebo koupele. Přístroj stačí přiložit k nabíječce a konektor nabíjení se magneticky upne k rukojeti. Po správném připojení přístroje, rukojeť 2-krát pípne a zavibruje. Na přístroji se nachází ukazatel stavu baterie, podle kterého budete vědět, kolik minut můžete ještě čistící kartáč používat, dokud se úplně nevybije.

Diskuse Zobrazit celou diskuzi (6)

Martina: Dobrý den, kartáč jsem si před cca. 2 týdny koupila. Je možné dostat originál návod? V tom českém - přeloženém není podle mne vše např. jsou tam 2 kartáče a není nikde napsáno jaký je mezi nimi rozdíl. A je možné dokoupit náhradní kartáče? Díky MG

dixo.cz: Dobrý den, bílý kartáček je jemnější - určena k čištění obličeje. Druhý kartáček, s černými štětinkami kolem, je určena k čištění krku, dekoltu a ostatních částí těla. Na Vaši e-mailovou adresu jsme Vám zaslali návod v anglickém jazyce. Přejeme příjemný den.

reaguj

Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je lepší na vyčištění pórů buď ultrazvukový kartáč nebo ultrazvuková špachtle. Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, oba tyto produkty jsou vhodné pro čištění pórů. Ultrazvukový kartáček i ultrazvuková špachtle čistí pleť do hloubky a zmenšují póry. Ultrazvukovým kartáčem vyčistěte pleť rychleji, ale špachtli můžete použít i na výživu pleti. Přejeme příjemný den.

reaguj

olina: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda kartáček rotuje nebo osciluje. Velice děkuji za odpověď.

dixo.cz: Dobrý den, kartáček osciluje a přes štětinky prochází ultrazvuk. Přejeme hezký den.

reaguj

vesnaz: Dobrý den, je možné k přístroji i průběžně dokupovat čistící kartáčky? A pokud ano, tak kde. Děkuji za odpověď.

dixo.cz: Dobrý den, náhradní kartáčky koupíte přímo u nás - https://www.dixo.cz/nahradni-kartac/. Přejeme hezký den.

reaguj

Jana Mašková: Dobrý den, také by mne zajímalo, zda kartáček rotuje nebo osciluje a kde se dají zakoupit náhradní kartáčky.

dixo.cz: Dobrý den, kartáček osciluje a přes štětinky prochází ultrazvuk a náhradní kartáčky koupíte přímo u nás - https://www.dixo.cz/nahradni-kartac/. Přejeme hezký den.

reaguj

Zobrazit celou diskuzi (6)


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.