Velký návrat ledvinek?


Kolikrát jste si už řekli "Toto už tu bylo"? Móda se stále opakuje. Kousky, které se těšily velké oblibě a popularitě, se dříve či později na módní mola vrátí - vylepšené a propracovanější. Společnosti diktující módu nejednou sáhnou do minulosti, aby v ní našli něco, co znovu vynesou na výsluní.

Velký návrat ledvinek?

Ledvinky se hlásí letos o slovo. Zasloužila se o to zejména společnost Gucci, která se k tomuto doplňku vrátila jako první. Ostatní společnosti ji rychle následovaly.

Taštičky, které se v 90. letech nosily kolem pasu, byly hlavně praktickým doplňkem. Právě proto neupadly do zapomnění módních dějin a jejich návrat je ve velkém stylu. Kvalitní a značkové ledvinky nemusíte nosit jen na pásku, dnes se dají i přehodit přes rameno a plnohodnotně tak nahradí elegantní kabelku. Nové tvary a možnost vybrat si i z elegantnějších provedení, jistě přesvědčí i ty největší odpůrce ledvinek, aby se po nějaké poohlédli.

Třásně ještě nekončí

Třásně ještě nekončí

Nosily se již minulou sezónu a jak se zdá, ještě neřekly poslední slovo. Ve vašem šatníku by rozhodně neměly chybět kousky oblečení s třásněmi. Vzbudí pozornost okolí, stanete se nepřehlédnutelnou a dodají šmrnc každému oblečení.

Třásňová sukně nebo kabelka s třásněmi se postarají o to, aby váš outfit získal na exkluzivitě. Vsadit můžete i na třásňové šperky - náhrdelníky, náušnice - opticky prodlouží vaši tvář. Pozor - zbytečně to s nimi nepřehánějte - méně je někdy více.

Extravagantní náušnice a náramky na kotníky

Podobně jako ledvinky, i kotníkové náramky se k nám vracejí z 90. let. Náramek na noze je efektním doplňkem zejména v létě, na opálené pokožce.

Správným výběrem velkých extravagantních náušnic dotvoříte a oživíte každý outfit. Vhodné jsou náušnice s třásněmi či v duhových barvách. Outfit oživí i netypický tvar či materiály. Nebojte se experimentovat.

Duhové barvy - módni hit 2018

Duhové barvy - smyslnost, ženskost a hravost

Jaro přináší množství barev. A to platí i pro módu. Loni to byly duhové prameny vlasů, které dokázaly zaujmout a upoutat obdivné pohledy. Tyto barvy získaly na popularitě a jsou zde znovu. Rozhodně neuděláte špatně pokud si šatník obohatíte o barevné oblečení a nejlépe uděláte, pokud se budete řídit nejkrásnějšími barvami přírody - barvami duhy. Žlutá, oranžová, červená, zelená, modrá a fialová jsou barvy, které budou převládat. Podtrhnou smyslnost, dodají hravost a v neposlední řadě vyzvednou ženskost.

Ale nezůstávejte jen u oblečení. Totéž platí i při líčení. Veselé a jemné barvy duhy omladí každou tvář. Růžová, bledě modrá, zelená ... Barvy, které rozjasní nejen vaši tvář, ale i vás.

Pírka na sukni, límcu

Pírka

Své místo v módě mají už nějaký čas. Od podzimu minulého roku hlásí svůj příchod znovu. Ať už bude peří na lemu sukni, límců nebo budete mít šaty zdobené peřím, budete in. V kombinaci s dalšími doplňky (kamínky, perly, ...) budou trendem tohoto jara a léta.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.