Zeštíhlující krém Embellir

Zeštíhlení, formování postavy a odstranění celulitidy. Zeštíhlující krém La Chèvre Embellir, od českého výrobce kosmetiky, obsahuje orange extrakt, bioaktivní směs a lipoaminocidy vytvářející ideální kombinaci na formování postavy a zlepšení celulitidy.

Zeštíhlení, formování postavy a odstranění celulitidy.

Zeštíhlující krém La Chèvre Embellir obsahuje orange extrakt, bioaktivní směs a lipoaminocidy vytvářející ideální kombinaci na formování postavy a odstranění celulitidy. Airless obal poskytuje maximální komfort a zároveň je šetrný k životnímu prostředí.

Slimming SkinCare 6v1Kosmetický přístroj Slimming Skincare 6v1 je neocenitelným společníkem v průběhu formování problémových partií. Galvanická funkce vtlačí výživné látky krému hluboko do pokožky, čímž znásobuje jeho účinek. Ultrazvuková funkce rozbije tukové buňky a ty se lymfatickým systémem odplaví z těla. Díky EMS budou Vaše svaly v pohybu i když vy se nebudete hýbat.

Účinky krému Embellir

Účinné látky

Originální bioaktivní kompozice látek biotechnologického, botanického a syntetického původu výrazně zlepšuje mikrocirkulaci a látkovou výměnu v pokožce.

Orange extrakt stimuluje pohyb lymfy, má výrazně anti-aging účinky, zpevňuje stěny kapilár a hydratuje pokožku.

Bioaktivní směs extraktu z mořských řas, rostlin a peptidů podporuje lipolýzu, zklidňuje podrážděnou pokožku a zlepšuje vzhled pokožky. Co je nejdůležitější, má zeštíhlující účinky. Podle výrobce suroviny po 2 měsících používání 2krát denně může být úbytek tukové tkáně 8,1%. Peptidy zabraňují pronikání škodlivých látek do organismu, zlepšují zdraví pokožky. Také se využívají v krémech proti vráskám.

Glycin, který obsahují lipoaminocidy, je důležitý pro tvorbu kolagenu a elastinu a stabilizuje povrchový ochranný film.

Použití zeštíhlujícího krému

Krém na formování postavy a proti celulitidě Le Chèvre Embellir používejte 1 - 2 krát denně na očištěnou, suchou pokožku. Pečlivě jej rozetřete a vmasírujte do problematických partií. Krém můžete použít na celé tělo, včetně krku. Vyhněte se obličejové části.

Přírodní kosmetika La Chèvre a Le Chaton

Přírodní kosmetika La Chèvre a Le Chaton je vyrobena z originálních receptur, které využívají vzácné složky kozího mléka a přírodní extrakty z léčivých rostlin a mořských řas. Kosmetika Le Chaton působí v hlubších vrstvách pokožky a zpomaluje stárnutí, La Chèvre obsahuje přírodní mléčné produkty, na pleť působí uklidňujícím účinkem a chrání pokožku před poškozením.

Objem

100g

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.