Zpevňující krém Bust Up

Zpevňující krém na krk a dekolt WELLMAX Bust Up s push up účinkem byl speciálně vyvinut na zpevnění a hydrataci pokožky. Dodává pleti maximální podporu dokonce i během těhotenství či při rychlém úbytku hmotnosti.

Bust Up, zpevňovací krém na krk a dekolt, je jedním ze 4 výrobků řady Wellmaxx Shape, zaměřené na formování postavy a zpevnění pokožky na těle.

Zpevňující krém na krk a dekolt WELLMAX Bust Up s push up účinkem byl speciálně vyvinut na zpevnění a hydrataci pokožky. Dodává pleti maximální podporu dokonce i během těhotenství či při rychlém úbytku hmotnosti.

Proč si vybrat zpevňovací krém Bust Up?

multifunkční kosmetický přístroj Slimming Skincare 6v1Zintenzivníte účinek zpevňujícího krému Bust Up pomocí přístroje Slimming Skincare 6v1. Slimming Skincare 6v1 rozbíjí tukové buňky, odstraňuje celulitidu a zpevňuje pokožku. Díky ultrazvukové a galvanické funkci vtlačuje výživné látky do hlubších vrstev pokožky, čímž se několikanásobně zvýší účinek.

Bust Up zpevňující krém obsahuje:

Proteasyl® polypeptid z extraktu hrášku - zlepšuje elasticitu pokožky. Moderní aktivní ingredience zlepšuje tvorbu elastických vláken a zvyšuje tvorbu kolagenu.

Voluform® - kombinace aktivních ingrediencí s následujícími účinky: zvetšuje objem (push-up), zlepšuje čištění (detox), elasticitu, pevnost a tvar.

Dermochlorella - zelené mikro řasy bohaté na aminokyseliny a oligopeptidy, které zvyšují tvorbu kolagenu.

Laricyl - extrakt z hub stimuluje proces zpevnění a zlepšuje elasticitu pokožky, zvláčňuje a ochraňuje.

Kyselina hyaluronová - snižuje ztráty vody a pomáhá pleti udržovat hydrataci a to dlouhodobě. Jako přirozená složka pojivových tkání vytváří neviditelný, vzduchem propustný film, který ochraňuje pleť před vysoušením.

Co je WELLMAX Shape?

Cílem filozofie společnosti Wellmaxx® je efektivní boj se stárnutím pleti a zachování vlastního mladistvého vzhledu pokožky.

Wellmaxx Shape je ideálním partnerem na hubnutí. Jedná se o kosmetickou péči, která systematicky tvaruje a zpevňuje postavu a zjemňuje pleť.

Produkty Wellmaxx Shape obsahují účinné látky, které pomáhají tvarovat a zpevňovat postavu a hubnout pomoci enzymů, které štěpí tukové buňky. Zlepšení siluety, boj proti celulitidě, zpevnění pokožky od dekoltu přes poprsí až po nohy.

Balení: 100 ml

Výrobce: Wellmaxx - německá kosmetika

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.