Galvanická žehlička Biowave

Dosáhněte své sny o krásné pokožce bez bolesti! Fotonová, galvanická a ultrazvuková žehlička na pleť Biowave proti vráskám 5 v 1 s BIOWAVE technologií. Díky galvanické žehličce Biowave si můžete naplno užít profesionálně, klinické a estetické ošetření pokožky u Vás doma.

Cena bez DPH ... 1 983 Kč
Cena s DPH ....... 2 379 Kč

krasa.cz:
Koupit
mall.cz:
Koupit
alza.cz:
Koupit
parfemy.cz:
Koupit

Dosáhněte své sny o krásné pokožce bez bolesti! Fotonová, galvanická a ultrazvuková žehlička na pleť Biowave 5v1 s BIOWAVE technologií. Díky galvanické žehličce Biowave si můžete naplno užít profesionálně, klinické a estetické ošetření pokožky u Vás doma bezpečně, efektivně a především jednoduše.

 

Nyní k žehličce na pleť BIOwave 5v1 dostanete Ultrazvukový gel jako dárek.

dixo garance vraceni penez 100% garance vrácení penez. Pokud nebudete s kosmetickým přístrojem spokojený, můžete nám jej do 30 dnů vrátit.

Zlepšení Vaší pokožky dosáhnete již za 6 až 8 týdnů při používání přístroje třikrát týdně. Pro udržení dlouhodobých výsledků, opakujte ošetření přístrojem dvakrát do týdne.

Disponuje těmito terapiemi:

Přístroj na pleť s Biowave technologií

Revoluční Biowave technologie, která se zaměřuje na pronikání nízkoenergetických paprsků hluboko do pokožky, kde vytváří teplo a startuje vnitřní změny, podobně jako laserové světlo.

Biovave, díky zvýšení teploty, stimuluje kožní aktivitu, zpevňuje kolagenová vlákna a zvyšuje produkci kolagenu. Zvýšená kožní aktivita znamená viditelné zpevnění pokožky a pružnější a mladistvější pleť. Známky stárnutí, viditelné vrásky a jemné linky se v krátkém čase výrazně redukují a pokožka se stává hladší.

Galvanická žehlička na pleť Biowave vytváří reálné, měřitelné a dlouhodobé výsledky, přičemž je bezbolestná, bezpečná a nabízí příjemné ošetření z pohodlí domova. Klinické výzkumy a vědecké měření ukazují, že po 6 až 8 týdenním používání tohoto přístroje se sníží objem jemných linek o 30% a vrásek o 16%.

Biowave řeší Vaše problémy:

Ultrazvukové ošetření

Ultrazvukové ošetření s galvanickou žehličkou na pleť Biowave, díky masážní funkci, mění kapacitu a pohyb každé buňky. Tato funkce, nazývaná také masáž buněk, stimuluje a přizpůsobuje cytomembrány, zvyšuje propustnost pokožky. Navíc zvyšuje teplotu v hlubších vrstvách pokožky o 0,5 ˚ C - 1 ˚ C, čímž podporuje vstřebávání výživy, zrychluje metabolismus a regeneruje a posiluje tkáně.

Ultrazvuk má také schopnost rozkládat přebytečný tuk, spalovat energii, opravovat lymfatické a kapilární cévy při hubnutí a formování postavy.

Galvanické ošetření

Vytváří slabé elektrické pole mezi povrchem pokožky a povrchem přístroje. Dočasně ruší kožní bariéru a na základě principu přitahování protikladů odstraňuje nečistoty usazené hluboko v pokožce, léčí akné, hydratuje a bílý pokožku, odstraňuje vrásky, omlazuje pleť. Galvanická terapie podporuje buňky, aby vstřebaly až o 10x více výživných látek, jako při rozetření (gelu, krému) výživy manuálně.

Kladná elektroda galvanické terapie může vytvořit kyselinu, která má uklidňující účinek na nervy, zmenšuje póry, zmírňuje zarudnutí. Využívá se zejména při léčbě akné a na alergické reakce pokožky.

Negativní elektroda galvanické terapie vytváří alkalickou reakci, která podporuje krevní oběh, posiluje a zároveň zjemňuje tkáňové vlákna. Negativní ionty jsou vhodné pro ošetřování suché pokožky, stárnoucí pokožky a pokožky s pomalým metabolismem.

Fotónové ošetření

Červené světlo dokáže obnovovat poškozenou pleť, odstraňovat jemné i hlubší vrásky, zmenšovat póry a zejména stimulovat tvorbu kolagenu.
Modré světlo má dezinfekční účinek, dokáže snižovat tvorbu zánětů, léčit akné a zabíjí bakterie.
Zelené světlo se používá na bělení pokožky, působí na pokožku uklidňující, zmírňuje napětí a neutralizuje pokožku.

Možnosti napájení

Vyživení pokožky a omlazení pleti

Před zahájením ošetření pokožky žehličkou na pleť je velmi důležité, abyste si správně zvolili kosmetický přípravek vhodný pro Vaši pleť. Nejde jen o správné zvolení ošetření, ale také o správné vyživení pokožky. Buďte proto obezřetní při výběru vhodné kosmetiky.

Péče o pleť se žehličkou Biowave

Nejvhodnější doba pro ošetření je po koupeli před tím, než půjdete spát. Nejlepších výsledků dosáhnete zhruba po 2 týdnech používání přístroje Biowave při dodržení doporučených intervalech ošetření. Po dvou týdnech můžete frekvenci ošetřování snížit.

Každodenní péče s přístrojem na pleť

 1. čištění pokožky,
 2. vyživení pokožky,
 3. fotony - omlazení pleti,
 4. akupunkturní masáž a relaxace (kontinuální nebo pulzní režim).

Odstranění černých teček

 1. hloubkové čištění pleti,
 2. vyživení pokožky,
 3. omlazující ošetření červeným a zeleným BIO světlem.

Léčba akné

 1. vyčištění pokožky,
 2. akné ošetření ultrazvukem a modrým světlem,
 3. masáž obličeje kontinuálním nebo pulzním režimem.

Ošetrenie tmavých kruhov a opuchov okolo očí

 1. vyčistenie pleti,
 2. ošetrenie opuchov okolo očí ultrazvukom, červeným svetlom a modrým svetlom,
 3. masáž očí kontinuálnou alebo pulznou masážou a ultrazvukom.

Ošetření citlivé pleti žehličkou na pleť

 1. ultrazvukem promasírujte obličej,
 2. zvolte zelené světlo a modré světlo pro střídavé ošetření,
 3. po ošetření doporučujeme použít pleťovou masku.

Obsah balení:

Chcete vědět více o galvanických žehličkách?

Specifikace

Váha: 150g (přístroj bez baterie), 165g (přístroj s baterií)
Velikost: H-50, D-185, Š-50 mm
Provozní prostředí: 5 ˚ C - 40 ˚ C
Vstupní napětí: AC 100 - 240V 50/60Hz 0.2A (pro obě varianty)
Výstupní napětí: DC 5V 1A (přístroj s baterií)
Ultrasonická frekvence: 3 MHz +/- 5%
Kapacita baterie: 1 000 mAh (přístroj s baterií)
Nabíjecí čas baterie: 3 hodiny (přístroj s baterií)
Elektrická třída: Adaptér je klasifikován do třídy 2 - dvojitá izolace. 

Přístroj je určen POUZE pro domácí použití.

Reference


Kateřina, České Libchavy
Kolegyně v práci mi nevěřily, že jsem si nebyla udělat lifting. Úžasné. Patří k mé „základní hygieně“ a péči o mé tělo. Prostě dobrá investice.

Erika
Konečně přístroj, který splňuje, to co slíbil. Jsem nad míru spokojená. Určitě doporučuji

Jitka, Moravské Budějovice
Opravdu jsem si všimla, že se mi zjemnily vrásky kolem očí. Mám pocit, že vypadám mladší. Cítím se výborně a sexy :) Doporučuji.


Další reference

Diskuse Zobrazit celou diskuzi (66)

Gabina: Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat, jak je to s těmi kladnými a zápornými proudy. Opravdu pro čištění je a pro výživu - ? Většinou to bývá obráceně... Předem děkuji za odpověď. Gábina

dixo.cz: Dobrý den, ano určitě je to tak. Příručka, kterou jste k žehličce dostali je shodná s originální příručkou od výrobce, kde je to uvedeno. Dlouho se vedly debaty o tom co je správné, ale mohu Vás ubezpečit, že pokud se budete držet pokynů v příručce, tak výsledky na vaší pleti Vás přesvědčí :).

Zuzana Gogelová: Fobrý den, koupila jsme si u Vás tuto žehličku a k tomu přípravky Ryor-určené pod galvanickou žehličku.V návodu na použití to mají přesně naopak (-) pro čištění a (+) pro vyživení. Neudělám chybu, když budu postupovat naopak, podle návodu na žehličce? zakoupilas jsme si také u vás krém Hyaluron- DEVEE, ten tedy aplikuji s (-)proudy? děkuji za rekaci Zuzana

dixo.cz: Dobrý den, pokud je to u toho gelu uvedeno opačně, postupujte podle návodu přibaleném u gelu. Je podstatné hlavně to, abyste nejdříve při čištění nabili pleť jedním pólem (záporný) a potom při nanášení gelu druhým pólem (kladný). Přejeme hezký den.

JindřiškaVaňková: Dobrý den,přemýšlim o koupy žehličky Biowave. Je mi 46 let a začínají mi hlubší rýhy a vrásky okolo rtů.Je možné ošetřovat touto žehličkou také krk a děkolt? Popřípadě jakou žehličku by jste mi doporučili?také se mi dělají černé tečky a pleť je spíš masnější. Moc děkuji za radu

reaguj

Milan: prosím o zaslání návodu k použití Galvanická žehlička Biowave na mou e-mailovou adresu. Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, návod v českém jazyce jsme zaslali na Vaši e-mailovou adresu. Přejeme příjemný den.

lojanovaluba: dnes mi prišla žehlička a faktura až o 5 dni ale ja chcem použivať hneď. prisim zašlite mi okamžite navod

dixo.cz: Dobrý den, zašlete nám prosím email s číslem Vaší objednávky. Děkujeme

martika14: Prosím o zaslání návodu jak žehličku správně použít bohužel ho nemám děkuji

dixo.cz: Dobrý den, elektronický návod si můžete stáhnout na stránce: https://www.dixo.cz/manual/ nebo nám napište na dixo@dixo.cz :) přejeme hezký den.

reaguj

Lenka: Dobrý den, dostala jsem k narozeninám galvanickou žehličku na pleť Biowave 5v1 a Slimming Skincare 6v1 na tvarování těla. Bohužel nejsou přiloženy návody k použití v českém jazyce. Proto se na vás obracím s prosbou , zda by jste mi nemohli zaslat tyto návody nebo poradit jak správně používat tyto přístroje. Také bych se chtěla zeptat jaké gely používat pro správný efekt na obličej i na tělo a zda jsou takové výrobky k dostání v drogeriích nebo je třeba si je objednat z internetu. Je mi 34 let. Mám začínající vrásky kolem očí a na čele. Také mám trochu problém s akné. Co se týče přístroje na tělo, jedná se mi o celulitidu a usazující se tuk v problémových partiích břicho, stehna, hýždě.Předem děkuji za radu a přeji hezký den.

dixo.cz: Dobrý den, o návody prosím požádejte na adrese dixo@dixo.sk. Pro odstranění celulitidy doporučujeme používat gely proti celulitidě. Výborné zkušenosti máme s ACG gelem proti celulitidě. Při nanesení větší vrtvy může mírně pálit. Na zpevnění pokožky a vyhlazení vrásek doporučujeme používat gely s kyselinou hyaluronovou. V případě akné doporučujeme zejména světelnou terapii - modré a červené světlo. Bližší informace o ošetřování pleti naleznete zde: http://www.dixo.cz/jak-spravne-pecovat-o-plet-se-zehlickou-na-plet/ Informrácie o přístroji Slimming Skincare zde: http://www.dixo.cz/slimming-skincare-6v1-navod-k-pouziti/ Přejeme příjemný den. dixo.cz

reaguj

Anna: Dobrý den,objednala jsem si tuhle žehličku,ale když jsem chtěla vyzkoušet její funkčnost jak uvádíte v manuálu,tak jsem zjistila že asi nefunguje ultrazvuk,když jsem ho zapla a dala kapičku vody tak se neodpařovala a ani ta hlavice nehřeje,nevím jestli dělám něco špatně nebo ji mám vrátit děkuji za radu. Přeji hezký den

dixo.cz: Dobrý den, nejprve vyzkoušejte žehličku zcela nabít. Zapněte ultrazvuk na nejvyšší stupeň a kápněte na hlavici vodu. Ujistěte se podle manuálu, zda jste ultrazvuk správně zapnuli. Pokud Vám ani v tomto případě žehlička na pleť nebude fungovat, kontaktujte nás na e-mailem nebo telefonicky. Přejeme příjemný den.

reaguj

Hana: Dobrý den, dostala jsem tuto galvanickou žehličku (Biowave) k narozeninám. Bohužel v ní chybí český manuál. Bylo by možné mi český manuál zaslat na emailovou adresu? Velmi děkuji. Hezký den!

dixo.cz: Dobrý den, o manuál k žehličce prosím požádejte e-mailem na adresu: dixo@dixo.cz. Přejeme příjemný den.

reaguj

Zobrazit celou diskuzi (66)


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.