Hubněte ultrazvukem - Slimming

Nemáte čas navštěvovat kosmetické salóny s ultrazvukem pro hezčí zformování postavy? První přístroj, který můžete používat z pohodlí domova. Měníme pro Vás sny ve skutečnost.

Cena bez DPH ... 1 333 Kč
Cena s DPH ....... 1 599 Kč

krasa.cz:
Koupit
alza.cz:
Koupit
parfemy.cz:
Koupit
mall.cz:
Koupit

Slimming - jeden přístroj pro tři způsoby hubnutí

V přístroji Slimming na hubnutí a v boji proti celulitidě se schovávají tři funkce pro ještě efektivnější hubnutí

Hledáte víc? Podívejte se na naši novinku Slimming Skincare pro totální péči o pleť. Díky speciálním rukavicím si můžete užít dokonalou relaxační masáž. Elektromasážní rukavice jsou speciálně určené pro masáž celého těla, včetně oblasti obličeje, na stimulaci buněk a vyhlazování vrásek, formování postavy a odstraňování celulitidu a strií.

SONIC - Ultrazvuk je bezbolestné a účinné hubnutí

Nemáte čas navštěvovat kosmetické salóny s ultrazvukem pro krásnější vyformování postavy? Slimming je první přístroj na trhu, který můžete použít v pohodlí domova.

Liposukce již není jediným způsobem trvalé ztráty tukových buněk. Pomocí ultrazvukových vln Vám nebudou tukové buňky odsávat, ale bezbolestně se rozbijí bez použití narkózy, nebo chirurgického zákroku. Frekvence těchto vln je nastavena tak, že cíleně působí pouze na tukové buňky, přičemž okolní struktury nezasahují. Ultrazvuk rozkmitá povrchovou membránu buněk, čímž v nich rozkmitá vodu, buňka následně praskne a její vnitřek se přelije do mezibuněčného prostoru. Lymfatický systém ji tak odvede pryč z organismu.

Ultrazvuková liposukce

Efekt po ultrazvukové liposukci je velmi dobrý a zejména trvalý, protože zlikvidujete tukovou buňku navždy. Důležité je po zákroku dodržovat pitný režim, alespoň 3 litry tekutin denně, protože příjem tekutin a pohyb jsou při odbourávání mastných kyselin nesmírně důležité. Ultrazvukovou liposukci si samozřejmě mohou dopřát i muži, ale musí počítat s tím, že u mužů je účinek pomalejší, protože jejich "pánský" tuk je hutnější.

Při používaní přístroje na hubnutí a regeneraci slimming doporučujeme pít čaj lymfodren, který je možné zakoupit v lékárně. Lymfodren dokonale pročistí lymfatický systém, a také pomáhá zkvalitnit pleť a vnitřní stav organismu.

EMS - elektrická svalová stimulace

Slimming za pomocí jemných proudových impulzů smršťuje a protahuje sval, čímž simuluje cvičení. Tato funkce, nejen že napomáhá hubnutí a zpevňuje svalstvo, ale také pomáhá proti únavě, napětí a stresu po náročné dny.

Slimming vytváří impulsy tak, aby napodobovaly přirozené nervové signály a tým se dosáhlo efektivních a příjemných svalových kontrakcí. Ty se cyklicky opakují a tak napodobují normální cvičení a napomáhají procesu hubnutí.

K žehličce na hubnutí a proti celulitidě zdarma získáte ACG gel proti celulitidě 200 G. ACG gel je velmi účinný a šetrný kosmetický přípravek v boji proti celulitidě. Kapsaicin zajišťuje lepší prokrvení postižených oblastí a tedy i zvýšený metabolismus pokožky. Účinky ACG gelu byly klinicky prověřeny v laserovém a dermatologickém centru, kde byly dosaženy vynikající výsledky: 40 - 50 % zlepšení oproti původnímu stavu.

INFRARED - infračervené světlo napomáhá hubnutí

Infračervené světlo napomáhá regenerovat buňky, posiluje pokožku, zvyšuje přísun kyslíku, podporuje krevní oběh a zlepšuje metabolismus. Slimming výrazně zlepšuje stav Vaší pleti, tím že světelné vlny které vysílá, aktivují na světlo citlivé buňky, ve kterých jsou proteiny, uhlohydráty a hemoglobinu.

Infračervené světlo pomáhá:

Hubněte ultrazvukem - Slimming specifikace

Vstup: AC 100-240V
Výstup: 15V, 800mA
Rozměr: 190x80x60 mm
Váha: 235 g
Ultrazvuková frekvence: 1MHz

 

Doporučení: Nejlepší efekty přístroje Slimming se dosahují současným používáním gelů, krémů proti celulitidě a na hubnutí.

Reference


Anna, Bratislava
Přesto, že jsem štíhlá, stále jsem měla celulitidu, ale po pravidelném používání Slimming-u se už nestydím dát si šortky

Marketa, P4
Spojení příjemného s užitečným. Masáž u telky, jejíž efektem je štíhlost. Fakt doporučuji M.

Anna Leopoldov
Výsledky jsou výborné, ultrazvukovou liposukci kombinuji se zábaly, takže se účinky ještě prohlubují.


Další reference

Diskuse Zobrazit celou diskuzi (35)

Nexxter: Chci se zeptat na ultrazvukovou frekvenci Slimming případně další specifikaci

dixo.cz: Ultrazvuková frekvence je 1MHz, ďalší informace jsme doplnilido textu produktu Hubněte ultrazvukem - Slimming

reaguj

katuska: nenajdu prosím někde český návod na používání?

dixo.cz: Napište nám vaš mail a návod k Slimming vám pošleme.

mchochlac: Dobrý den taky hledám český návod. Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, návod si můžete kdykoliv stáhnout na stránce: nebo nám napište na dixo@dixo.cz a pošleme Vám návod. Přejeme hezký den

reaguj

mirka: Je potřeba k používání nějaký ten gel? jak se používá na ultrazvuk? nebo jen tak na sucho?

dixo.cz: Ideální je gel na hubnutí nebo celulitidu, ACG gel dostanete k ultrazvuku Slimming zdarma.

reaguj

Libuse: jaký je rozdíl v přístroji pro domácí použití a přístrojem profesionálním? Psala jsem si o návod,bohužel mi ještě nepřišel.

dixo.cz: Profesionální přístroje jsou efektivnější a dokáží pracovat při vyšší zátěži. Přístroj Slimming na hubnutí je konstruován tak, aby se efektivitou vyrovnal profesionálním zařízením. Je potřeba ho používat častěji, což z pohodlí domova není žádný problém. Obvyklá procedura v kosmetickém studiu stojí 2500 Kč za jednu partii těla, přičemž se současně doporučuje toto kosmetické ošetření opakovat minimálně jednou měsíčně.

reaguj

Blanka: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li se tento přístroj smí používat i v době kojení. Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, na tuto otázku Vám nevíme s určitostí odpovědět. Doporučujeme Vám, abyste se před používáním poradili se svým lékařem.

reaguj

Zobrazit celou diskuzi (35)


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.