Kosmetický balíček na čištění pleti

Kosmetický balíček na hloubkové čištění pleti obsahuje čisticí kartáč s ultrazvukem a gel Clear Skin, který je jemný a má hydratační účinky.


Tento produkt je momentálně nedostupný, pro více informací nás kontaktujte.

Kosmetický balíček obsahuje:

Ultrazvukový čistící kartáč

Profesionální čistící kartáček na pleť i tělo s ultrazvukovou technologií.Čisticí kartáč s ultrazvukovými štětinkami je vhodný na pravidelné čištění pokožky na obličeji i celém těle. Balení obsahuje 2 hlavice - jemnější na pleť a drsnější na tělo, a díky voděodolné rukojeti a bezdrátovému indukčnímu nabíjení jej lze používat i během sprchování či koupele.

Díky třem rychlostem čištění dokáže přirozeně pracovat s elasticitou pokožky. Jemnou masáží odstraňuje i nečistoty usazené hlouběji v pórech.

Čištění pleti pomocí ultrazvuku

Žádné chemikálie, ani bolestivé oděrky, či poškození pokožky. Ultrazvukové čištění je k pleti šetrné a patří mezi nejběžnější typy hloubkového čištění pleti. Po ošetření je pokožka prokrvenější, rozzářená a dokáže lépe přijímat výživné látky.

Proč používat Ultrazvukový čistící kartáč pravidelně?

Proč jsme vybrali čistící gel DEVEE Clear Skin?

Čistící gel DEVEEČistící gel DEVEE má lehké složení, zklidňuje pleť a je vhodný pro všechny její typy. Po použití nezanechává pleť suchou, ale svěží a hydratovanou.

Čisticí gel obsahuje pupalkový olej, D - panthenol, Pentavitin a rostlinné aktivní látky, které společně bojují proti akné a ekzému, tmavým kruhům pod očima, pigmentovým skvrnám a suché pleti. Pokožku zklidňují a zvlhčují, posilují její přirozenou ochrannou funkci a spouštějí regenerační procesy pleti.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.