Krém z vlastní plazmy - omlazující kúra šitá na míru


Krém z vlastní plazmy je mnohem efektivnější než jiné anti-aging přípravky

pletovy kremZatím jste nenašli krém, který by vám seděl? Nesnášíte parfémované krémy? Jste příliš citliví na konzervanty a další přídavné látky, které se běžně nachází v kosmetických přípravcích? Potřebujete omlazující kúru šitou přímo na míru? Potom je pro vás jako stvořený krém z vlastní plazmy. Jedinou nevýhodou může být váš strach z jehel a vyšší cena. Tento přípravek však všechny ostatní předčí svou šetrností a viditelnými výsledky. Jak krém funguje a co musíte udělat proto, aby byl váš?

Co je to plazma?

Plazma je tekutá jantarově nažloutlá složka krve, která tvoří cca 55 % veškerého obsahu krve. Z toho 90 % připadne na vodu, 10 % plazmy pak tvoří různé organické a anorganické látky, jako jsou bílkoviny, hormony, enzymy, vitaminy, minerály a další. Zbylá část krve, zhruba 45 %, sestává z červených/bílých krvinek a krevních destiček. Plazma se již dlouhá léta využívá v medicíně na výrobu léků, uplatnění však nachází právě i v rozvíjejícím se odvětví estetické dermatologie.

Prevence a zpomalení stárnutí

zenaKrém z vlastní plazmy pomáhá předcházet a zpomalovat stárnutí pokožky prostřednictvím efektivní stimulace kolagenových buněk. Při pravidelném používání zvyšuje její hustotu a elasticitu. Vypíná a hydratuje pleť, a konečně také vyhlazuje vrásky. Kromě toho působí proti UV záření a chrání pokožku proti mrazu. Zjednodušeně řečeno, krém dodává novou energii unaveným buňkám, které rychleji pleť regenerují a upravují její nedostatky. Je to hotový elixír mládí.

Jak se krém vyrábí a co obsahuje?

strikackaKrém se vyrábí odstředěním krevní plazmy. Lékař na specializované klinice vám odebere krev a ve speciálním přístroji z ní oddělí plazmu, která je bohatá na krevní destičky. Samotný krém se vyrábí tak, že se do odstředěné plazmy klienta s vlastní PRP a ACP (růstovými faktory, krevními destičkami, aminokyselinami a stopovými prvky) přidají bioinertní prolongátory a stabilizátory, které umožňují zachovat regenerační schopnost plazmy, vyživují, hydratují a zvyšují prostupnost pleti pro skutečně efektivní hloubkovou péči. Krém neobsahuje žádné parabeny a jiné konzervanty.

Samostatně i jako součást procedury

plastika oblicejePlazmový krém získáte samostatně nebo jako součást kosmetické procedury v centrech estetické dermatologie a plastické chirurgie. Používá se například jako podpůrný prostředek po těchto procedurách: injekční plazmalifting, laserová terapie, konturní plastika a biorevitalizace pleti. Tento krém totiž neinvazivní formou prodlužuje a zvyšuje účinnost invazivních kosmetických procedur. Pokud se rozhodnete podstoupit některý z uvedených zákroků, určitá pracoviště nabízí plazmový krém se slevou, samostatně krém koupíte obvykle o něco dráž.

Kontraindikace pro těhotné a nemocné

Jako u každého léčebného prostředku i tady platí jistá omezení. Krém nelze připravit těhotným a kojícím ženám, další kontraindikací jsou systémové poruchy krve, onkologické nemoci, akutní infekční onemocnění a možná alergie na antikoagulační přípravky (léky snižující srážlivost krve, plazma totiž běžně přenáší látky podporující srážlivost krve). Jiná omezení nejsou zatím známá. Předtím, než krém dostanete, si projdete klasickým zdravotním vyšetřením.

Kde krém seženete a za kolik?

lekarkaProtože se jedná o velmi specifický druh přípravku, lze jej získat pouze ve specializovaných lékařských centrech a institutech zabývajících se estetickou medicínou. Krém se obvykle používá ráno i večer pro dosažení kýženého omlazujícího efektu. Cena plazmového krému se pohybuje od 2500 do 3000 Kč za krabičku.  Krém neobsahuje žádné konzervanty, musí se proto uchovávat v ledničce, ve které vydrží maximálně 3 týdny, není to tedy zboží dostupné pro každého. Na druhou stranu, kvalitní kosmetika je vždy drahá, ale jen málokdy bývá vyrobena na míru vaší jedinečné DNA!

Diskuse

beruska6607: Dobry den ,mela bych zajem o krem je mozne uvas zakoupit?dekuji Slonkova

dixo.cz: Dobrý den, plazmový krém získáte pouze ve specializovaných lékařských centrech a institutech zabývajících se estetickou medicínou. Přejeme hezký den

reaguj

zandy31: Ahoj,mám zájem o kontakt na pracoviště ,kde můžu krém získat.Díky

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.