Ultrazvukový přístroj pro liposukci Model Beauty

Unikátní přístroj na hubnutí pro domácí použití. Převratná novinka proti celulitidě a na hubnutí s krémem zdarma

Unikátní přístroj na hubnutí pro domácí použití. Převratná novinka proti celulitidě a na hubnutí s krémem zdarma. Používáním ultrazvukového přístroje na hubnutí a proti celulitidě se tělo stává atraktivnějším, pokožka se vyhlazuje a nabývá mladistvého vzhledu. GB-818 model beauty můžete používat diskrétně v soukromí a pohodlí vašeho domova.

darekK GB-818 model beauty na hubnutí a proti celulitidě zdarma získáte ACG gel proti celulitidě 200 G. ACG gel je velmi účinný a šetrný kosmetický přípravek v boji proti celulitidě.

Vyvinut pro účinné lokální zeštíhlení, speciálně pro odbourávání podkožního tuku. Toho docílí tak, že prokrví problémové partie, rozkmitá tukové buňky které prasknou a přelijou se do mezibuněčného prostoru. Lymfatický systém je následně odvede pryč z organismu.

Podobný přístroj na hubnutí a liposukci ultrazvukem v naší nabídce.

Slimming Skincare 6v1

Slimming Skincare přístroj na hubnutí a proti celulitidě pro domácií poižitíVyzkoušejte ultrazvukový přístroj na hubnutí a proti celulitidě, nyní pro domácí použití s dárkem - gelem proti celulitidě. Pomocí ultrazvukových vln vám Slimming Skincare tukové buňky bezbolestně rozbije a celulitidu vyhladí. Ultrazvuk rozkmitá povrchovou membránu tukových buněk, čímž v nich rozkmitá vodu, buňka následně praskne a její vnitřek se přelije do mezibuněčného prostoru. Lymfatický systém ji tak odvede pryč z organismu.

Diskuse

tanga: dobrý den, prosím o informace o výrobci, specifikaci, návodu na použití. Předem děkuji

dixo.cz: Dobrý den, návod k použití prosím žádejte na dixo@dixo.cz

reaguj

lilie: jaky je rozdil mezi Beaty GB-818 a slimming? ktery je lepsi a efektnejsi,pls?

dixo.cz: Dobrý den, co se týče ultrazvukové liposukce, oba přístroje jsou stejně efektivní. No ultrazvukový přístroj Slimming mě navíc elektrickou svalovou stimulaci (EMS), která mě i mód masáž a infračerveně světlo, které můžete používat současně s ultrazvukem.

reaguj

chorski: koupila jsem tento kav.přístroj a prosím o radu,jaký krém či gel používat,aby účinek hubnutí byl účinný ?

dixo.cz: Dobrý den, můžete použít kvalitní gel na hubnutí a celulitidy, nejlepší zkušenosti máme s ACG gelem.

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.