Ampule s vysokou koncentrací vitamínů Refresh

Komplex vitamínů, kyselina hyaluronová a mandlový olej v silném koncentrátu vitamínových ampulek zajistí pleti dokonalou hydrataci, výživu a regeneraci.

Vitamínové ampulky Wellmaxx Phase 2 Refresh jsou koncentrátem aktivních látek určených k revitalizaci pleti. Ampule plná vitamínů dodá pokožce vše, co potřebuje pro svůj svěží a mladistvý vzhled.

Silný koncentrát vitamínů zvýší obranyschopnost pokožky. Aktivní látky pleť oživí a regenerují. Unavená a vyčerpaná pleť získá svěžest, zdraví a vitalitu.

Díky vysoké dávce komplexu kyseliny hyaluronové se účinné látky dostanou i do hlubších vrstev pokožky. Pleť získá pevnost, zvýší se její elasticita a dojde k redukci jemných i hlubších vrásek.

Proč si vybrat vitamínové ampulky Refresh?

Aktivní látky ve vitamínových ampulkách Refresh:

Vitamínové ampulky Wellmaxx Phase 2

Řada vysoce koncentrovaných vitamínových ampulek obsahuje 4 druhy produktů určených na nejčastější problémy pokožky. Potřebujete pleť rozzářit, omladit, uklidnit nebo navrátit její ztracenou vitalitu? Máte problémy s pigmentovými skvrnami nebo vráskami?

Komplex kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová je převratnou složkou v anti-aging kosmetických přípravcích. Pleť hydratuje, čímž zajišťuje její pružnost a vyhlazení vrásek. Kyselina hyaluronová je v podstatě gel, který po proniknutí do pokožky na sebe naváže vodu a vytvoří zásobárnu vlhkosti pro kolagen.

Díky tekutinám dokáže zvětšit svůj objem až 1000 násobně, čímž vyplní volná mezibuněčná místa - vrásky se vyplní zevnitř a pleť je pevnější a hladší. Zároveň podporuje kolagenová vlákna a zlepšuje vazbu mezi elastinovými. Pokožka je zřetelně hladší, plnější, pružnější a jemnější.

Komplex kyseliny hyaluronové ve vitamínových ampulkách Wellmaxx Phase 2 je směsí různých velikostí molekul kyseliny hyaluronové. Vysoko molekulární kyselina působí na povrchu pokožky, kde ji hydratuje a zvyšuje její imunitu před vlivem vnějšího prostředí.

Nízko molekulární kyselina hyaluronová je tvořena z malých molekul, které proniknou hlouběji do pokožky. Zároveň s nimi tam pronikají i aktivní látky, které se postarají o výživu pleti zevnitř.

Vitamínový komplex C, B5, B3, B6

Vysoká koncentrace vitamínů pokožku vyživí a poskytne pleti vše potřebné pro její mladistvý a svěží vzhled. Komplex vitamínů je speciálně namíchaný tak, aby zajistil pokožce nejen krásu, ale i zdraví a ochranu před volnými radikály.

Komplex vitamínů B

Komplex vitamínů skupiny B stimuluje obnovu kožních buněk, podporuje látkovou výměnu a má zklidňující účinky. Niacin, vitamín B3, je mimořádně důležitý pro zdraví pokožky a působí i jako prevence proti stárnutí. Působením vitamínu B5 - kyselina pantotenové - se pokožka zjemní a zlepší se její pružnost. Pravidelným používáním podpoříte kožní ochrannou bariéru a zajistíte dlouhodobou hydrataci. Vitamín B6 pomáhá syntetizovat kolagen v těle a pomáhá při léčbě různých kožních onemocnění.

Proč je vitamín C důležitý proti stárnutí pokožky?

Vitamín C je silný antioxidant. Ochraňuje pokožku před vlivem volných radikálů, které způsobují předčasné stárnutí pleti. Pokožku nejvíce poškozují vlivy vnějšího prostředí jako jsou sluneční paprsky, znečištění a povětrnostní podmínky ...

Přímou aplikací vitamínu C na pokožku podpoříte tvorbu kolagenu, a tím zajistíte její pevnost a pružnost.

Vitamín C podporuje tvorbu kolagenu, který udržuje pokožku mladou, zdravou a pružnou. Na jedné straně působí jako prevence před vznikem stařeckých a pigmentových skvrn, na straně druhé pomáhá odstraňovat již vzniklé barevné odlišnosti pleti - dokáže zesvětlit vrchní část pleti.

Mandlový olej

Mandlový olej je přírodní antioxidant, který obsahuje několik vitamínů, zejména vitamín E, minerálů a esenciálních mastných kyselin. Pokožce dodává potřebnou vlhkost a hydrataci. Vitamín E ochrání pleť před negativními vlivy počasí, škodlivým UV zářením a je žádoucí i na sluncem spálenou pokožku, protože má zklidňující účinky.

Olej z mandlí je vhodný i na citlivou a suchou pokožku. Působí tišivě na podrážděnou pleť a je výborným bojovníkem proti ekzémům a jiným kožním problémům. Neucpává póry a ani nezanechává pocit mastnoty. Pleť je díky mandlovému oleji jemnější, hladší a její obranyschopnost je značně posílena.

Množství: 1 balení obsahuje 7 vitamínových ampulek po 1 ml koncentrátu.

Použití

Před otevřením ampulku důkladně protřepejte. Vezměte ampulku do kapesníku a druhou rukou uchopte její hrdlo. Tahem dolů ampulku otevřete. Obsah ampulky naneste ráno nebo večer na vyčištěnou pleť. Nechte do pokožky zcela vstřebat.

Jedna ampulka je na jedno použití - MINT celý její obsah najednou. Protože jde o silné koncentráty, obvykle stačí použít jednu ampulku na doplnění vitamínů. Pokud to uznáte za vhodné - závislosti na stavu vaší pleti, můžete aplikovat na pokožku jednu ampulku každý den jako 7 denní intenzivní kúru.

Výrobce: Wellmaxx

Složení podle INCI

Aqua (Water), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate (Crosslinked), Sodium Ascorbyl /Cholesteryl Phosphate, Glycerin, Niacin, Calcium Pantothenat, Pyridoxine, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfume, CI 47000 

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.