Vitamínové ampulky na problémy s pigmentací Phase 2

Intenzivní péče o pleť, díky vysoce koncentrovanému složení, účinně bojuje proti pigmentovým skvrnám, sjednocuje barevné rozdíly pleti a současně působí jako prevence.

Důraz na kvalitu aktivních látek, jejich vysokou koncentraci a rychlý účinek - přesně to splňuje řadu kosmetických přípravků Wellmaxx Phase 2 určených na intenzivní péči o pleť.

Vysoká dávka komplexu kyseliny hyaluronové v kombinaci s koncentrovanými aktivními složkami jsou v ampulkách Phase 2 - Shine obsažené ve dvou fázích. Protřepáním ampulky se obě fáze spojí. Následným nanesením a vstřebáním do pokožky zajistíte prvotřídní péči.

Vitaminové ampulky Wellmaxx Phase 2 Shine účinně bojují proti pigmentovým i stařeckým skvrnám a sjednocují tón pleti. Inovativní kombinace účinných látek brání tvorbě melaninu, díky čemuž zmírňuje nepravidelnou pigmentaci pokožky.

Pravidelným užíváním aktivních látek obsažených v ampulích Wellmaxx Phase 2 Shine se tvorba melaninu sníží o více než 30 %. Díky kombinaci všech složek je pleť po ošetření jasnější, elastičtější a sjednocená.

Proč si vybrat vitaminové ampulky Shine:

Vitaminové ampulky Phase 2

Vitaminové ampulky jsou inovativní novinkou v oblasti anti - aging a obsahují 4 druhy produktů zaměřených na různé problémy s pletí. Potřebujete rozjasnit pleť, zharmonizovat zbarvení, doplnit vitamíny, uklidnit, revitalizovat nebo omladit? Přesně to můžete získat s produkty Wellmaxx Phase 2.

Aktivní látky v ampulích Shine:

Komplex kyseliny hyaluronové

Komplex vysoko molekulární a nízko molekulární kyseliny hyaluronové se postará o vlhkost a výživu pokožky nejen na jejím povrchu, ale i v hlubších vrstvách. Zatímco větší molekuly působí na povrchu, menší proniknou do hlubších vrstev pleti a zároveň s nimi i aktivní látky.

Lidský organismus kyselinu hyaluronovou produkuje do přibližně 25. roku života. Postupně její produkce klesá a první nedostatky se začnou projevovat právě na pokožce. Vznikají první vrásky, ztrácí se pružnost, postupně dochází k ochabování a dehydrataci pleti.

Cíleným doplňováním kyseliny hyaluronové přímo na problematická místa se pleť vypne, vyhladí a zjemní. Spustí se tvorba kolagenu a zpevní se vazba mezi jednotlivými buňkami. Funkcí kyseliny hyaluronové je také zajišťovat hydrataci pro kolagenu, aby mohl správně fungovat.

Stabilizovaný vitamín C

Vitamin C je antioxidant, který chrání buňky před volnými radikály a kolagenové a pojivové tkáně před poškozením. Zvyšuje syntézu kolagenu, čímž udržuje pleť pevnou a pružnou. Kromě toho zpomaluje tvorbu melaninu a brání jeho lokálnímu hromadění. Účinně tak zabraňuje tvorbě pigmentových skvrn.

Albatín®

Albatín® je patentovaná, vysoce účinná látka, která brání tvorbě melaninu. Je dokázáno, že ve spolupráci s dalšími bělícími látkami - zejména s vitamínem C, se bělící schopnosti maximalizují. Kombinace těchto látek účinně zabraňuje tvorbě pigmentových, stařeckých a i geneticky podmíněných skvrn. Pleť získá jednotný tón, je harmonizovaná a rozzářená.

Mandlový olej

Minerály, vitaminy A a E a esenciální mastné kyseliny v mandlovém oleji pleť vyživují v jejích hlubších vrstvách. Podporují přirozenou tvorbu kolagenu, díky čemuž je pleť hladší, pružnější a napnutější.

Mandlový olej dodá pokožce potřebnou vlhkost, zvyšuje obranyschopnost pokožky před nepříznivými vnějšími vlivy, zachycuje volné radikály a oddaluje stárnutí - zabraňuje tvorbě vrásek a ochabování pleti.

Mandlový olej je vhodný i na suchou a citlivou pleť, protože má zklidňující a protizánětlivé účinky. Pokožka je po použití hebčí, zdravější a pružnější.

Množství

Jedno balení obsahuje 7 ampulek koncentrátu po 1 ml.

Použití

Před otevřením ampulku pořádně protřepejte a obsah ampulky naneste, ráno nebo večer, na vyčištěnou pleť. Počkejte, až se koncentrát vpije do pleti, a následně můžete použít krém na péči o pokožku, pokud to bude třeba. Obsah ampule je na jedno použití.

Výrobce: Wellmaxx

Složení podle INCI:

Aqua (Water), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate (Crosslinked), Sodium Ascorbyl /Cholesteryl Phosphate, Aminoethyl Phosphinic Acid, Butylene Glycol, Glycerin, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfume, CI 61565, CI 26100

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.