Vitamínové ampulky CALM pro citlivou a podrážděnou pleť

Koncentrát kyseliny hyaluronové, neutrozenu - mix peptidů a mandlového oleje ve vitamínových ampulkách na zklidnění citlivé a podrážděné pleti.

Ampule Wellmaxx Phase 2 - CALM zklidňují citlivou a podrážděnou pleť. Jsou vhodné pro pokožku se sklonem k zarudnutí. Máte problém s červenými žilkami na pleti? Vitamínové ampulky CALM jejich tvorbu výrazně omezí.

Vysoký obsah komplexu kyseliny hyaluronové s NeutrazenemTM redukuje zánět a podráždění uvnitř pokožky, které způsobují zarudnutí. Zároveň dochází ke snížení otoku a vyhlazení jemných vrásek.

Po použití vitamínových ampulek CALM se pleť zklidní a uvolní. Aktivní látky se vstřebají do hlubších vrstev pleti, která snadno získá pružnost, elasticitu a jemnost. Jemné složení nezanechává pokožku mastnou.

Proč si vybrat vitamínové ampulky Calm?

Vitamínové ampulky Wellmaxx Phase 2

Nová řada kosmetiky Phase 2 od společnosti Wellmaxx klade důraz na vysoce kvalitní aktivní látky a jejich vysokou koncentraci pro co nejrychlejší dosažení výsledků. Aktivní látky v inovativní kombinaci s vysoko a nízko molekulární kyselinou hyaluronovou proniknou do pleti a dodají jí jas, pevnost, svěžest a mládí.

Na každý problém pleti si najdete svůj produkt. Ať už je to boj s vráskami, s ochablou pletí, s pigmentovými skvrnami, s otoky nebo s únavou.

Aktivní látky:

Komplex kyseliny hyaluronové

Komplex kyseliny hyaluronové obsahuje různé velikosti molekul, které pronikají i do hlubších vrstev pokožky a spolu s nimi se takto dostanou do pleti i další výživné látky.

Kyselina hyaluronová na sebe naváže tekutinu, tím zlepší pružnost pokožky, stimuluje tvorbu kolagenových vláken a zajistí jim dostatečnou zásobu vlhkosti. Kosmetickými přípravky s kyselinou hyaluronovou dodáte pleti přesně to, co potřebuje. Pleť je po jejím použití pružnější, pevnější a jemnější.

Vysoko molekulární kyselina hyaluronová účinkuje na povrchu pleti. Nízko molekulární kyselina hyaluronová má malé molekuly, které dokáží proniknout přes jednotlivé vrstvy pleti a dostanou se do pokožky hlouběji. Díky komplexu kyseliny hyaluronové je pleť vyživená, svěží a hladší nejen na povrchu, ale i v hlubších vrstvách. Díky tomu výsledný mladistvý vzhled vydrží déle.

NeutrazenTM - mix peptidů

Mix tří druhů peptidů, které se postarají o vaši citlivou pleť a posílí její imunitu. Aktivní složka NeutrazenTM brání vzniku zánětů v pleti a ty již existující účinně léčí. Zklidňuje podrážděnou pokožku a napomáhá udržovat a obnovovat stupeň citlivosti pleti. Pleť získá větší odolnost vůči vnějším nepříznivým podnětům a její citlivost se vrátí do normálu. Výrazně omezí zarudnutí pokožky.

Mandlový olej

Olej z mandlí má na pleť zklidňující účinek. Je vhodný pro suchou, citlivou a podrážděnou pokožku, jíž dodá jemnost a vláčnost. Přirozeně podporuje regeneraci kožních buněk a poradí si ze záněty, ekzémy a dalšími kožními problémy.

Zklidňující účinky mandlového oleje se využívají i při spálení sluncem a zmírňují svědění po poštípání hmyzem. Olej pleť hydratuje a zároveň předchází ztrátě vlhkosti.

Mandlový olej obsahuje vitamín E, který ochrání pleť před vnějšími nepříznivými vlivy jako je oxidační stres, nebezpečné UV záření, vítr, mráz ... Je přírodním antioxidantem, který zpomaluje stárnutí. Pleť je déle mladší, svěžejší, zářivější a hladší.

Množství: 1 balení obsahuje 7 vitamínových ampulek po 1 ml koncentrátu.

Použití

Před otevřením ampulku důkladně protřepejte. Vezměte ampulku do kapesníku a druhou rukou uchopte její hrdlo. Tahem dolů ampulku otevřete. Obsah ampulky naneste ráno nebo večer na vyčištěnou pleť. Nechte do pokožky zcela vstřebat.

Jedna ampulka je na jedno použití. Protože jde o silné koncentráty, obvykle stačí použít jednu ampulku na doplnění vitamínů. Pokud to uznáte za vhodné - závislosti na stavu vaší pleti, můžete aplikovat na pokožku jednu ampulku každý den jako 7 denní intenzivní kúru.

Výrobce: Wellmaxx

Složení podle INCI

Ingredients: Aqua (Water), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate (Crosslinked), Glycerin, Butylene Glycol, Dextran, Palmitoyl Tripeptide-8, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfume, CI 26100

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.