Vitamínové ampulky na zpevnění pleti Refine

Vitamínové ampulky s vysokou koncentrací účinných látek na omlazení, výživu a hydrataci pleti bojují nejen s prvními jemnými vráskami, ale redukují i vrásky hlubší.

Vitamínové ampulky Wellmaxx Phase 2 Refine jsou doslova nabité luxusními aktivními složkami proti stárnutí pleti.

Výživné látky v kombinaci s kyselinou hyaluronovou intenzivně stimulují a aktivně přispívají k omlazování buněk pokožky. Jsou vhodné pro pokožku, na níž se začínají objevovat první vrásky. Obsah ampule pleť vyhladí, vyplní, dodá jí svěžest a vitalitu na delší období.

Mix aktivních látek proniká hlouběji do pokožky a díky vysoké koncentraci začne okamžitě bojovat s viditelnými projevy stárnutí pokožky.

Inovativní složení pleť zpevní, zredukuje vrásky, revitalizuje pokožku a stimuluje buněčnou aktivaci. Vaše pleť omládne během pár hodin nejen na povrchu, ale i v hlubších vrstvách.

Účinek vitamínových ampulek Refine:

4 druhy vitamínových ampulek Wellmaxx Phase 2

V této řadě vitamínových ampulek najdete přesně to, co hledáte. Stačí sáhnout po správné ampulce.

Aktivní látky ve vitamínových ampulkách Refine:

Vysoká dávka komplexu kyseliny hyaluronové zvyšuje imunitu pleti, proniká do hlubších vrstev pokožky, kde zajišťuje maximální možnou hydrataci. Zároveň s touto kyselinou proniknou do hlubších vrstev pokožky i aktivní látky a výživné oleje. Pleť je tak vyživená, pružná a hydratovaná i zevnitř. Výsledný efekt jemné, hladké a pružné pleti vydrží delší dobu.

Vysoko a nízko molekulární kyselina hyaluronová působí na povrchu, ale i v hlubších vrstvách pleti. Naváže na sebe tekutiny, znásobí svůj objem, až 1000 násobně se zvětší a pleť vypne a vyhladí.

Jemné vrásky zmizí a hlubší se výrazně zjemní. Kyselina hyaluronová stimuluje tvorbu kolagenu a zajišťuje jeho optimální vlhkost. Pleť získá pružnost, pevnost, vitalitu a svěžest.

XEP - 18 ™ na redukci hlubších vrásek

Tato složka přípravku redukuje viditelné vrásky a jemné čáry na pleti. Účinky XEP - 18 TM jsou zřetelné již po dvou hodinách po použití. Po dalších osmi hodinách jsou vrásky výrazně zredukovány.

Nejlepšího účinku dosáhnete v oblasti kolem očí a na čele, přesně na těch místech, kde se objevují vrásky nejdříve. Studie prokázaly více než 70% snížení počtu vrásek a více než 90% zlepšení textury pleti. Zredukují se nejen jemné, ale i hlubší vrásky.

Karnosin - lifting pleti na buněčné úrovni

Carnosine nebo také karnosin je přírodní vícefunkční dipeptid z aminokyselin beta-alanin a L-histidin. Výrazně posiluje obranyschopnost pokožky, má antioxidační vlastnosti - stabilizuje a chrání buňky.

Prokazatelně zpomaluje stárnutí pokožky a aktivuje kožní buňky - zpomaluje jejich stárnutí a doslova oživuje staré kožní buňky. Pleť díky karnosinu omládne na buněčné úrovni.

Niacin - vitamín B3

Niacin neboli vitamín B3 podporuje obranyschopnost buněk pokožky před slunečním zářením a dalšími nepříznivými vlivy okolí. Brání snižování enzymů, které jsou v pokožce zodpovědné za tvorbu buněčné energie a růst buněk.

Zároveň chrání pleť před záněty, ekzémy a dalšími kožními problémy, například zmírňuje zarudnutí. Udržuje v pokožce vlhkost, díky čemuž zamezuje tvorbě předčasných vrásek.

Mandlový olej - hydratace a výživa pleti

Mandlový olej obsahuje množství vitamínu E a A, nenasycených mastných kyselin a minerálů, které udržují pleť hydratovanou a vyživenou. Zabraňuje tvorbě otoků, tmavých kruhů pod očima a zánětů v pleti.

Stimuluje tvorbu kolagenu, čímž pleť vyhlazuje a omezuje tvorbu vrásek. Zachycuje volné radikály a podporuje obranyschopnost pokožky před nepříznivými vnějšími vlivy. Zlepšuje regeneraci buněk a zklidňuje podrážděnou a citlivou pleť.

Množství: 1 balení obsahuje 7 vitamínových ampulek po 1 ml koncentrátu.

Použití

Před použitím ampulku důkladně protřepejte, aby se dobře spojily všechny složky. Jednou rukou chyťte ampulku do kapesníku a druhou ji uchopte za hrdlo. Hrdlo ampulky zatáhněte dolů. Ampule se otevře.

Obsah ampule naneste na vyčištěnou pleť ráno a / nebo večer, počkejte, než se zcela vstřebá a následně můžete použít krém na péči o pokožku - je-li to nutné.

Jedna ampulka je na jedno použití - MINT celý její obsah najednou. Jedna ampulka je jedna kúra pro vaši pleť - aplikujte ji vždy, když potřebujete. Pokud to uznáte za vhodné - závislosti na stavu vaší pleti, můžete aplikovat na pokožku jednu ampulku každý den jako 7 denní intenzivní kúru.

Výrobce: Wellmaxx

Složení podle INCI

Aqua (Water), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate (Crosslinked), Glycerin, Mu-conotoxin CnIIIC, Carnosine, Niacin, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfume, CI60725

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.