Trénink mozku hrou pro děti i dospělé

Alzheimer: Celosvětově jím trpí něco mezi 24 až 30 miliony lidí a počítá se, že číslo se do roku 2050 ztrojnásobí. Ztráta paměti je nyní spojována především se ztrátou synaptické plasticity a hustoty v mozku. Tento proces můžete zpomalit a dokonce zvrátit trénováním mozku.


Tento produkt je momentálně nedostupný, pro více informací nás kontaktujte.

Keep Brain Fit - Trénink mozku 16in1

Získejte uznání a obdiv v práci i zábavu na doma. Umíte si představit, kolik času by vám ušetřilo, kdybyste se mohli plně spolehnout na svůj mozek? Kolik zajímavých nápadů byste dokázali přinést v zaměstnání, ale i při výchově dětí, kdybyste měli jasnou mysl s pevnými synaptickými spoji?

 

V minulosti vědci věřili, že struktura mozku je pevně daná a neměnná. Veřili, že mozek je jako stroj, který dokáže spoustu věcí, ale nedokáže se rozvíjet. Nové výzkumy nás naučily, že mozek je vlastně plastický. Dokáže se fyzicky měnit i v pokročilém věku podle získaných zkušeností.

Odhalení, že i v dospělosti dokážeme vytvářet nové nervové dráhy, pokládáme za jeden z nejvýznamnějších průlomů. Hotovou revoluci však neurověda zaznamenala teprve nedávno, když došlo k objevení procesu neurogeneze. Schopnost mozku tvořit nové neuróny.

Benefity aplikace

Víte, že Alzheimer začne mozek ničit 20 - 40 let předtím, než se projeví symptomy?

Daniel Amen s týmem udělali 83 000 skenů mozku a mimo jiné zjistili:

Většina dětí, z kterých se později stanou zločinci a vrazi, má poruchu mozku. Žádné překvapení, že?
To zajímavé je, že 90 % z nich by se nemuselo stát vrahy ani zločinci, kdyby se jejich první přestupky netrestaly podmínkami a nápravnými zařízeními, ale léčením. Sken mozku a institut léčby mozkových poruch by mohl ušetřit státu statisíce, za pozdější pobyty těchto lidí ve vězení. ..a ulice by byly bezpečnější.

Mnoho lehce zničených mozků (otřesy, menší poruchy) se dá zcela vyléčit a delším tréninkem dokonce zlepšit nad průměrnou ůroveň.

Skeny mozku před a po

Podívejte se, jak mozek "opravili" u těžkých případů pomocí intenzivní léčby, která obsahovala mimo jiné i paměťové tréninky:

mozeg zniceny pred a po lecbeObrázek teenagerky s poruchou pozornosti

mozek pred a po leceniNancy - diagnostikována demence

Výskyt Alzheimerovy choroby a s tím spojené ztráty paměti u starších lidí dosahuje úrovně epidemie. Celosvětově touto nemocí trpí 24 až 30 milionů lidí a počítá se, že číslo se do roku 2050 ztrojnásobí. Ztráta paměti je nyní spojována především se ztrátou synaptické plasticity a hustoty v mozku. Tento proces můžete zpomalit a dokonce zvrátit trénováním mozku, čímž se neuronové spoje posilují, počet synapsí roste a mozek houstne. Nebuďte jedním z nich, trénujte sebe i děti formou her.

 


"Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život."
Albert Einstein

hra aplikace trenink moku

Objednávka skvělé hry na rozvoj mozku u dětí i dospělých. Dodání v nejkratším termínu s exkluzivní cenou.

Hra je na instalačním CD. Pro samotné hraní CD již není potřeba.

Trenink mozku keep brain fit Menu

V aplikaci naleznete

Trenink mozku - dopln

Operační systém: Windows Vista, Windows 7, 8, 8.1, 10. DX11

 

Trenik mozku stverceTrénink mozku vysledek

Reference


Karin
Aplikace se stala součástí mého ranního rituálu pití kávy. Mé výsledky jsou stále lepší.

Jiřina
Ráno cestuji do školy 20 minut vlakem, hledala jsem něco na vyplnění času. Tak jsem se dostala k této aplikaci. Nyní trénuji každé ráno a výsledky vidím zejména ve škole při zkouškách.

IvetB
Jako podnikatelka se musím stále zlepšovat, a proto se věnuji osobnímu rozvoji. Odkdy jsem zavedla do svého programu pravidelný trénink mozku, mé pracovní výsledky jsou lepší.


Další reference

Diskuse Zobrazit celou diskuzi (7)

Mamina34: Objednané! A dostala jsem možnost vyzkoušet demo. Ráno při kávě trénuji já a odpoledne si s dcerkou dáme také pár her. Jednotky měla stále, ale nyní na učení potřebuje méně času! Děkuji!

qwerty: Jak je možné získat demo? Děkuji

dixo.cz: Jen upřesním že nešlo o demo ale o testovací verzi, kterou lze získat pokud budete vybrán. Napište na email proskin@proskin.cz a dále postupujte dle jejich pokynů.

reaguj

katarina: je to skvělé, diky! Přibude hra i na trénování prostorové představivosti? často zabloudím :)

dixo.cz: Pracujeme na tom :) Do září by měly přibýt dvě hry na podporu prostorové představivosti. A už v těchto chvílích je připravena nová minihra na trénování rychlosti reakce.

reaguj

marysmejkalova: něco na trénování mozku

reaguj

mchaelpttnerba: Mám problém s aktualizácou programu, po stlačení tlačítka Aktualizace sa objaví hlásenie, že program nemá prístup na internet, no na Facebook sa pripája bez problémov. Môžete m poradiť ako tento problém odstrániť?

dixo.cz: Dobrý deň, pravdepodobne bude potrebné povoliť aplikáciu vo firewalle. V prípade nejasností nás kontaktujte na dixo@dixo.cz. Pekný deň

reaguj

davidkucera10: Dobrý den, mam doma wifi, ale nejde mně se připojit. Aplikace mi pořád hlasí, že nemá přístup k internetu. Nemohl bystě mi prosím poradit, jak se připojit přes wifi? Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, prosím napište nám na dixo@dixo.cz a zkontaktuje se s Vámi někdo přímo z technického oddělení. Přejeme příjemný den

reaguj

Zobrazit celou diskuzi (7)


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.