Žehlička na pleť ION Beauty

Trápí vás stárnutí pleti a vrásky? Chcete vypadat mladší? Revoluční novinka omladí vaši pleť, zjemní a vyhladí vrásky, revitalizuje pokožku a pročistí ji. Účinky jako při profesionální pleťové léčbě vám přinese již za 10 minut denně. Žehlička pracuje ve 4 módech.

Doporučujeme profi galvanickou žehličku na pleť

galvanická žehlička biowavePodívejte se také na profesionální žehličku na pleť třetí generace.Galvanická žehlička na pleť která je ještě lepší, výkonější, absolutní revoluce v omlazení a vyhlazení pleti

Galvanická terapie-dostupný způsob zbavení se toxinů

Jedním z nejzdravějších způsobů, jak vyplavit z těla toxiny, je pocení. Nezáleží na tom, jestli je to po intenzivním tréninku v tělocvičně nebo po dlouhé masáži celého těla, kdy se uvolní kanálky a póry. Také čas strávený v sauně vyplaví z těla množství toxinů. Ne každý má pravidelný přístup do sauny, fitka, či na masáže. Popravdě, bylo by to i finančně náročné. Proto odborníci pro lidské tělo našli i jiný způsob jak tělu pomoci s detoxikací. Je to galvanická terapie.
Systémy galvanické terapie vnášejí do těla kladně nabité ionty a ty pomáhají neutralizovat záporně nabité toxiny v těle. My Vám nabízíme produkt, který se specializuje výhradně na pokožku tváři, na její detoxikaci, hloubkové čištění, zvláčnění a zpevnění.

ION Beuaty - iontová / galvanická terapie pleti

Žehlička na plet ION Beauty působí různými způsoby velmi pozitivně na pleť. Svými jemnými impulsy ji masíruje, čímž stimuluje a povzbuzuje k lepšímu metabolismu až samotné buňky uvnitř epidermis.
Je samozřejmé, že s přibývajícím věkem, se metabolismus pokožky zpomaluje, na pleti se vytvářejí malé vrásky, která se časem prohlubují. A přitom stačí jen správná péče a malá výpomoc a na pleti se nemusí ukázat její roky.
Díky 4 funkcím žehličky na pleť ION Beauty dokážete pleť vyčistit do hloubky, uvolnit v ní zanesené póry a také je i stáhnout, zpevnit pleť a tím redukovat vrásky a pigmentové skvrny.

 

4 kroky s ION Beauty k dokonalé pleti

1. Režim na čištění pokožky žehličkou na pleť

Čistí pleť do hloubky. Pokud používáte mycí gely a emulze, je vhodné je nanášet v tomto režimu. Během tohoto programu jsou vyzařované pozitívni ionty, které odstraňují nečistoty usazené v pokožce.

2. Režim na zvlhčení pokožky žehličkou na pleť ION Beauty

Během tohoto režimu jsou vyzařovány infračervené paprsky a záporné (negativní) ionty. Tento režim podporuje zlepšení vstřebávání živin, zlepšení cirkulace v kapilárách a odstraňování toxinů z pokožky.

3. Režim péče o pokožku žehličkou na pleť

Během tohoto režimu žehlička na pleť Ion Beauty masíruje pokožku slabým proudem a slabými vibracemi.

4. Režim lifting neboli zpevňování pleti žehličkou Ion Beauty

Během tohoto režimu je nejvhodnější použít krém nebo gel hyaluron pro lepší vstřebání do pokožky.

Proč právě žehlička ION Beauty?

Pozitivní ionty čistí póry do hloubky.

Zblokované póry jsou hlavní příčinou rozšiřování "černých teček", zdrsnění a ztmavnutí pokožky, protože zabraňují průniku živin do kožních buněk. A proto prvním kroků při péči o pleť je čištění. Mnoho čisticích produktů dokáží vyčistit pleť jen na povrchu a vnitřek pórů tak zůstává zanesené. Pozitivní ionty, které vyzařuje ION Beauty dokáží jemně proniknout do hloubky a uvolnit tak póry.

Negativní ionty donutí proniknout živiny až do buněk

Asimilačním funkce unavené pokožky a stárnoucích buněk je hlavní příčinou redukování základních složek pokožky. Produkty určené pro vyživování pleti působí jen na jejím povrchu a nejsou schopny proniknout až do buněk dermis, což znamená, že pokožka je podvyživená. Negativní ionty dokáží živinám proniknout do hloubky pokožky, kde povzbudí samotné buňky k přijetí vody a živin. Negativní ionty aktivují bělící faktory, které nejen odstraní pigmentové skvrny, ale tím, že vstupují přímo až do buňky, rozjasní celou pleť.

Infračervené paprsky podporují metabolismus

Sucho, znečištění, stres jsou příčiny vylučování melaninu, navrstvení toxinů, ztráty pružnosti a jasnosti pleti, vzniku pigmentových skvrn a vytváření vrásek. Ohřívání pleti pomocí infračervených paprsků má blahodárné účinky na celkový metabolismus pokožky-volný pohyb živin ve vlásečnicích, zrychlení metabolismu, vylučování toxinů, ochrana proti stárnutí buněk a proti vytváření vrásek a pigmentových skvrn.

Vibrační masáž pleti

Jemné vibrace produkované slabým elektrickým proudem masírují pleť, stimulují akupresurní body, stahují póry, zpevňují mezibuněčné prostory, čímž zvyšují elasticitu pokožky, zpomalují její stárnutí a vytváření vrásek.

Jak funguje žehlička na pleť ION Beauty?

S unikátní technologií uvolňování iontů, žehlička na obličej zajistí lepší aplikování vašich krémů do buněk pokožky. Buňky jsou schopny plně absorbovat výživu z krémů kombinací pozitivních iontů, negativních iontů a infračerveného vyhřívání. Vede to ke zlepšení mikrocirkulace, urychlení metabolismu, což vede k rychlejší obnově aktivity buněk, odbourávání a prevenci vrásek. Pokožka bude opět pružná a navrátí se jí mladistvý vzhled.

Doporučení

Pro nejlepší efekt ION Beauty používejte vysoce kvalitní německé produkty Devee jako Hyaluron gel a Hyaluron krém žehličkou Ion Beauty. Prostudujte si o Hyaluron produktech na našich stránkách a sami zjistíte, že jde o jedinečný produkt pro anti-aging (proti stárnutí).

Reference


Ivet, BB, Slovensko
Od puberty jsem měla problém s pletí. Jako poslední naději jsem si koupila tuto žehličku. A popravdě řečeno, zůstal jsem překvapen tím, co jsem viděl v zrcadle. Ani doktoři, ani kosmetičky mi takto nedokázali pleť vyčistit.

Petra, Červené Řečice
Pracuji v papírnách, stále jsem měla problém s extra suchou pokožkou. Děti mi koupili na Vánoce ION beauty a HYALURON gel, nejdříve jsem tomu moc nevěřila, ale ze zvědavosti zkusila a teď na ni nedám dopustit. Už jsem ji doporučila i kolegyním a také si pochvalují.


Další reference

Diskuse Zobrazit celou diskuzi (8)

Jana: Dobrý den. Je tato žehlička dostatočne výkonná pro domácí použití? Potřebuji vyčistit černé tečky a zužený rozsířených póru. Je vhodná i na jemné vrásky? Pro mé problémy s pletí je vhodnejší produkt anebo mi stačí tato žehlička ?

dixo.cz: Áno, žehlička na plet ION Beauty je navržena hlavně pro domácí použití na čištění pleti a vyhlazení jemných vrásek. Vyborne ji doplňuje HYALURON gel, který najdte v naší nabídce.

reaguj

jirina: Dobrý den,je mi 60let a zjišťuji povadlou pleť a rozšiřující se póry-zanešené.Je tato žehlička pro můj věk dostačující,nebo mi doporučíte výkonnější provedení?? Děkuji

dixo.cz: Doporučuji vám Galvanickou žehličku na pleť která mě kromě galvanické terpaii i ultrazvukovou. Výborně stimuluje buňky a aktivuje metabolismus v nich. Momentálně je v akci.

reaguj

pani: Dobrý den, je jedno jaký krém zvolím pro mod čištění a mod odstraňování toxinů? Nebo existují právě pro tyto účely nějak speciální gely a krémy. Dá se také používat žehlička na dvojtou bradu? V jaké frekvenci? Jsou nějaké kontraindikace např po opalování atd.? Můžete mi zaslat příbalový leták? Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, každý z módů je určený na něco jiného. Pro tento přístroj jednoznačně můžeme doporučit produkty Devee jako Hyaluron gel a Hyaluron krém. Přístroj se nesmí používat pokud máte kožní alergii, nebo alergii na kosmetiku, v případě spálení kůže od slunce, v případě těhotenství a dále. Veškeré kontraindikace uvedeme zde na stránkách. Děkujeme za Váš dotaz.

reaguj

Zuzana: Dobrý den, je tato žehlička vhodná i na zpevnění pleti? Je mi 43.let, pravidelně docházím co 1/4.roku ke kosmetičce na radiofrekvenci, ale chtěla bych nějakou péči i na doma. Děkuji, hezký den

dixo.cz: Dobrý den, ano tato žehlička je vhodná pro zpevnění pleti. Velkou roli v účinnosti také hraje jaký gel budete používat. Doporučovali bychom Vám použít Hyaluron gel, který naleznete v našem obchodě.

reaguj

RadkaV: Dobrý večer, na vašich stránkách jsem objevila galvanickou žehličku ION Beauty o kterou bych měla zájem. Chtěla jsem se optat : píše se tam, že je vhodné používat séra a gely. Mám tomu rozumět, že pokud nezvolím správný gel nebude to mít správný účinek. Pokud ano jaké gely se mají používat? (Na internetu jsem se dočetla, že se použít třeba Vodivý gel RYOR pro práci s galvanickou žehličkou ) Děkuji MOC

dixo.cz: Dobrý den, přípravek, který budete používat s galvnanickou žehličkou musí být vodivý, ideální jsou gely, které mají v porovnání s krémem vyšší obsah vody. Je důležité používat kvalitní gely, určené pro Váš typ pokožky. S galvnanickou žehličkou doporučujeme používat např. DEVEE Hyaluron gel nebo Ultrazvukový gel.

reaguj

Zobrazit celou diskuzi (8)


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.