Multifunkční masážní přístroj

Multifunkční masážní přístroj s třemi dárky

Multifunkční masážní přístroj s třemi dárky


K multifunkčnímu masážnímu přístroji dostanete jako dárek Hřejivý gel s kapsaicinem, Chladivý gel s mentolem a ACG gel proti celulitidě spolu v hodnotě 620 Kč.

Masážním přístrojem proti celulitidě

Multifunkční masážní přístroj se třemi vyměnitelnými nástavci účinně bojuje proti celulitidě, formuje postavu, revitalizuje pokožku, uvolňuje svalové napětí, zmírňuje bolesti krční páteře a dokonce dokáže odstranit suchou a ztvrdlou kůži.

Multifunkční masážní přístroj zlepšuje cirkulaci krve ve vlásečnicích, obnovuje a pročišťuje průchodnost lymfatického systému, díky čemuž je tkáň lépe zásobována kyslíkem a odvádí z těla podkožní odpadové - škodlivé látky, které jsou příčinou vzniku celulitidy.

S Multifunkčním masážním přístrojem si můžete dopřát masáž proti celulitidě kdekoliv a kdykoliv, za zlomek ceny oproti welness centrům. Čím dříve začnete bojovat proti celulitidě, tím snadněji se jí zbavíte, pokud však necháte celulitidu pokročit, už nikdy se jejích příznaků nemusíte zbavit.

Pro lepší a rychlejší odstranění celulitidy doporučujeme používat Multifunkční masážní přístroj spolu s ACG gelem proti celulitidě. Díky masáži se aktivní látky gelu pronikají hlouběji do pokožky, kde mohou naplno zaútočit na celulitidu.

Bojujte s celulitidou efektivně!

Slimming SkinCare 6v1Slimming Skincare 6v1 je multifunkční masážní přístroj, který účinně nejen formuje postavu, ale také odstraňuje celulitidu a to díky 6 efektivním funkcím. K masážnímu přístroji Slimming Skincare 6v1 dostanete elektromasážní rukavice, se kterými si můžete dopřát anticelulitidní a zpevňovací elektromasáž celého těla.

Masážní přístroj & Masážní gely

Díky multifunkčnímu masážnímu přístroji již nemusíte masážní gely manuálně vtírat do pokožky. Navíc masážní přístroj zajistí, že účinné látky z gelů proniknou hluboko do pokožky, díky čemuž se zvyšuje jejich účinek.

Proč právě Multifunkční masážní přístroj?

Masáž je nejstarší a nejjednodušší způsob léčby, při kterém dochází k odplavování škodlivých látek, stimulaci krevního a lymfatického oběhu, uvolnění svalů a pomáhá při regeneraci. Multifunkční masážní přístroj je vynikající způsob, jak udržet své tělo v dobré kondici, zvláště pokud máte sedavé zaměstnání, trpíte bolestmi zad, máte ztuhlé svalstvo, nebo potřebujete zrelaxovat a odpočinout si po namáhavém dni.

Pomalá masáž s jemným tlakem má uklidňující účinky na tělo na druhé straně rychlá masáž působí dráždivě a povzbudivě.

Multifunkční masážní přístroj - Použití:

Multifunkční masážní přístroj s 5 nástavci:

  1. Rovný nástavec - jemná masáž
  2. Nástavec se 4 vlnkami - masáž celého těla, formování postavy.
  3. Nástavec s 8 kuličkami - odstraňování celulitidy a formování postavy.
  4. Pilníkový nástavec - odstraňování suché a zhrublé kůže na nohou.
  5. Ochranný

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.