I slavné osobnosti musí bojovat s akné!


I vy si říkáte, jak je možné, že hvězdy v televizi mají takovou dokonalou pleť bez jediné chybičky? Ne vždy je to pravda. I celebrity trpí nedostatky pleti a bojují nejen s vráskami, ale i s akné. K dokonalosti jim pomáhá nejen tím vizážistů, který se starají o jejich pleť předtím než se postaví před kameru, ale v případě fotografií i photoshop. A přitom stačí pravidelná péče o pleť a budete vypadat každý den dokonale a ušetříte mnoho času před zrcadlem.

Cameron Diaz

Cameron Diaz a akneJednou z nejznámějších světových celebrit, která otevřeně nejen vyprávěla o svém nedostatku pleti, ale dokonce jí nedělalo problém ukázat se před fotografy bez make - upu s viditelným akné, je herečka a modelka Cameron Diaz. Sama Cameron o sobě říká: "Mám snad tu nejcitlivější pleť na světě!" Místo skrývání akné pod vrstvami make - upu zašla za odborníkem, který jí pomohl nejen se správnou péčí o pleť, ale i změnil její životní styl a jídelníček.

Brad Pitt

Brad Pitt

Ani chlapů akné neobchází. Přesvědčil se o tom na své kůži americký herec a filmový producent Brad Pitt, kterému dělalo problémy akné zejména v období puberty. Jeho boj s ak trval roky, ale nakonec se mu podařilo vyhrát a dnes už nemusí požívat korektor, bez kterého nedokázal vyjít na ulici. Jako vzpomínka na pubertální akné mu zůstaly na obličeji jizvy, které se naštěstí dají zamaskovat.

Hana Mašlíková

I česká modelka a moderátorka Hana Mašlíková bojovala s akné dokud se jí nepodařilo nad ním zvítězit. Předtím si bez make - upu neuměla představit své vystupování na molu. Vyzkoušela mnoho krémů no žádný přípravek, který sliboval zázraky nepomohl. Nakonec se jí podařilo zvítězit v boji s akné díky kosmetičce a správné a pravidelné domácí péče.

Gabriela Drobová

Mezi slovenské celebrity bojující s akné patří ředitelka módní televize Gabriela Drobová. Sama už vyzkoušela mnoho přípravků proti akné a dokonce se byla léčit i ve Švýcarsku. Dnes používá přístroj, který jí nejen léčí akné, ale také vyhlazuje vrásky a zanechává pleť viditelně mladší.

Victoria Beckham

Victoria BeckhamBývala zpěvačka skupiny Spice Girls, která se později stala módní návrhářkou, Victoria Beckham, zažívala problémy s akné od puberty až do porodu svého čtvrtého dítěte. Při řešení problémů s pletí jí velmi nepomáhala ani výrazně mastná pleť. Po porodu se její pleť vyčistila, pokožka se stala hladší a zmizely i ucpané póry. Podle ní to nebylo způsobeno jen vlivem hormonů, ale i změnou stravy a pitným režimem.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.